nasiona marihuany

Seed Stockers - ktos cos?

Wyszukiwarka Forumowa:

mlynu345

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2018
Postów
52
Buchów
0
Witam, czy ktos mial pestki od tego producenta? Moglby ktos sie wypowiedziec na temat stabilnosci, mocy?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Seed Stockers to siostrzana firma Dutch Passion... Więc nie koniecznie musi być za stabilnie :freak:
 

punus

Member
Rejestracja
Lut 20, 2018
Postów
21
Buchów
0
Miałem od nich amnezję haze i golden lemon haze. Z amnezji byłem w miarę zadowolony ,chociaż genów haza to tam nie było. Na 20 pestek wszystkie takie same. Ładne zbite topy. Lemon to porażka wszystkie krzaki różne, sporo kalafiorów i gąbczastych topów. Na plus na pewno cena i to że wszystkie pestki wystrzeliły.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Podbijam temat :)

Jestem zainteresowany automatami od Seed Stockers.
Czy ktoś miał styczność i może się wypowiedzieć?
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Seedsstockers to nie do końca siostrzana firma dutch passion, ogólnie oni skupują i sprzedają nasiona w bulkach nawet do polskich seedbanków. Wiele z ''firmówek'' w polskich sklepach pochodzi od nich. Po moich afghanach z fr będę leciał Sticky Fingers od nich. Więcej informacji o nich możesz znaleźć na innym popularnym forum.
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Jak kolega wyżej pisze, Seed Stockers chomikują, a w tym przypadku może bardziej wiewiórkują nasiona od breederów głównie holenderskich i hiszpańskich.
Oficjalne info:
"Seed Stockers offer high quality cannabis seeds for very attractive prices. We have over 30 years of expeirence in the Cannabis seed bussiness, a great network of contacts and a passion for quality cannabis genetics. We buy cannabis seeds in bulk direct from the best breeders in Holland and Spain and pass the savings on to you. We keep our costs low which helps us to offer the best seed prices in the market."

Miałem BCN Critical od Seed Stockers w tamtym sezonie i rozstrzał był różny jeśli chodzi o pheno.
W tym roku dopiero kiełkuję nowe pestki od Seed Stockers - gratisowe.

Powodzenia, dużo szczęścia i słońca kamraci!
Tymczasem.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
No nic - ryzyk fizyk :)
Przetestuje w tym roku AK420 Auto i Amnesia Auto od Seed Stockers.
 

wodorotlenekcementu

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2009
Postów
169
Buchów
0
3 różne odmiany testowałem i były spoko, ale każda w ilości jeden, bcn critical, ak420 auto i coś jeszcze. też spróbuję znowu
 

nokiafan

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2021
Postów
164
Buchów
271
Odznaki
2
Myślice że ak420 fem od nich dojdzie na oucie? będe w przyszłym sezonie testować pięć kulek.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Jak mieszkasz gdzieś na południe od Polski to bardzo prawdopodobne.
 

nokiafan

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2021
Postów
164
Buchów
271
Odznaki
2
Niestety nie mieszkam. Z tego co czytałem na forach to jak pogoda będzie łaskawa to powinna dojść. Pestki też nie drogie od nich więc czemu by nie spróbować. Wysadzę w przyszłym sezonie jedną na out a nie 5 i zobaczymy co z tego będzie.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Choćby dlatego że można kupić coś równie taniego co dojdzie w Polsce? ?️‍♂️
 

nokiafan

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2021
Postów
164
Buchów
271
Odznaki
2
Oczywiście że można. Nie będzie mi szkoda jednej rośliny która nie dojdzie na 10 maroców a jak dojdzie to przynajmniej będzie dobre palenie.
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
Kupiłem dziś akurat mieli stoisko na kanaba fest. 3x amnesia za 30 więc cena spoko. Zobaczymy ryzyk fizyk :)
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
amnesia ciezko bedzie
znajomy z czech wysiewal z poczatkiem maja i do tej pory jeszcze wlosow nie ma ;/ takze raczej w namiocie...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół