nasiona marihuany

Hejt na DutchPassion

Wyszukiwarka Forumowa:

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Drodzy koledzy skończmy to raz na zawsze, o co chodzi z hejtem na DuthPassion?
MIałem pestki od nich i zawsze wschodzą, w moim przypadku to 99%.
Nigdy nie zaobserwowałem żadnego rożrzutu pheno czy jakiejś innej chujni, czasami zdarzy się mutant ale mi ca kazde 20 nasion zawsze jeden wyjdzie niezależnie skad nasiona.

Ktoś wytłumaczy?
 
Ostatnia edycja:

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Wysoka częstotliwość hermienia jest głównym tematem rozmów w kwestii ich nasion
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Osobiście nie rozumiem hejtu ;/
Chyba wszyscy mainstreamowi producenci mają wpadki, więc skąd hejt na DP?
Co prawda zdarzył mi się np. Calirofnian Oragne, który zamiast kwiatów puszczał liście we wszystkie strony i śmierdział jak domestos,
ale to pojedynczy przypadek z kilkunastu pestek jakie od nich miałem.
Wydaje mi się, że większą chujnię odwala np. Barney's Farm i nikt tego tak nie nagłaśnia...
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
no i niestety nie jest tak jak mówisz
barney ma wpadkę tylko w ostatnim czasie a dutch passion jak sami stwierdziliście jest już piętnowany za to co odpie****a, być może ich nasiona są ze shermionych roślin które ciągle powielają, być może mają już w dupie jakość skoro mimo ogólnego hejtu i tak ludzie do nich przychodzą i kupują ich nasiona - ciężko stwierdzić.
niezaprzeczalnym faktem jest to, że mają mnóstwo klasycznych odmian i to dosyć mocno spopularyzowanych.
bierzcie pod uwagę też to, że my to jesteśmy pionkami którzy robią kwiaty amatorsko, po kilka nasion.
ale są też ludzie którzy kupują i po 100 sztuk na jeden rzut, po 200 i niech teraz jeden wykiełkowany osobnik okaże się hermą która spie****i Ci taki wielki projekt.. ?

stąd też ten hejt. chociaż bez względu na to czy ktoś bierze 1 sztukę czy 100 sztuk nasion to i tak każdy by się wk***ił gdyby niedopilnowany kwiat zapylił mu wszystkie panny w boksie.
szanujący się grower omija dutch passion szerokim łukiem.
ja się nie szanuję bo mam od nich orange buda który idzie ładnie.
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Czyli z naszego punktu widzenia hejt nieuzasadniony, a ten cały hejt to pie****olo typu ,,je**ć tego breedera''
Człowiek im dłużej żyje za granicą tym bardziej go polaczkowate pie****enie drażni
 
U

Usunięty 59382

Guest
Miałem kilka razy z tej firmy... 2/10 rosną spoko czy auto czy sezony...w tym roku mam 10 auto mazarow i zobaczę jak się na out spiszą :) ja ogólnie niejestem przekonany co do tego producenta...Sezony np holands hope na out rzadko dochodzą chyba że frisian duck :) automaty think different mi banany puszczaly w boxie...dziwne rzeczy się dzieją ale bywały i fajne odmianki...dlatego auto mazar niebawem leci a nawet już kilka kielkuje :) tak to już jest ze nie wszystko jest idealne nawet te niby renomowane firmy puszcza bubla :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
mialem automazary z dp i też hermiły, więc nie polecam, [MENTION=85253]***anyemigrant[/MENTION] w czasie pomiędzy zbieraniem ogórków albo truskawek tudzież zmywaniu naczyń gdzieś u niemca kup parę pestek i sprawdź sam tego breedera
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Czyli z naszego punktu widzenia hejt nieuzasadniony, a ten cały hejt to pie****olo typu ,,je**ć tego breedera''
Człowiek im dłużej żyje za granicą tym bardziej go polaczkowate pie****enie drażni

ty tam sobie sadź ogóry na migracji bo we własnym kraju sobie poradzić nie potrafisz.
hejt jest jak najbardziej uzasadniony a poloczkiem to Ty sam jesteś, nie dość że nie ogarniasz prostych zdań w których masz wytłumaczony hejt to jeszcze obrażasz rodaków.
ciesz się że angol czy szkop cie zatrudnił bo w polsce pewnie nie miałeś perspektyw. w sumie selekcja naturalna, brawo dla ciebie

//EDIT
[MENTION=33377]OdcieńZieleni[/MENTION] proszę jaka zgodność :)
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
ty tam sobie sadź ogóry na migracji bo we własnym kraju sobie poradzić nie potrafisz.
hejt jest jak najbardziej uzasadniony a poloczkiem to Ty sam jesteś, nie dość że nie ogarniasz prostych zdań w których masz wytłumaczony hejt to jeszcze obrażasz rodaków.
ciesz się że angol czy szkop cie zatrudnił bo w polsce pewnie nie miałeś perspektyw. w sumie selekcja naturalna, brawo dla ciebie

//EDIT
[MENTION=33377]OdcieńZieleni[/MENTION] proszę jaka zgodność :)

mialem automazary z dp i też hermiły, więc nie polecam, [MENTION=85253]***anyemigrant[/MENTION] w czasie pomiędzy zbieraniem ogórków albo truskawek tudzież zmywaniu naczyń gdzieś u niemca kup parę pestek i sprawdź sam tego breedera


Zaraz wam dupa pęknie ze złości polaczki, nie zesrajcie się i pamiętajcie w wielkiej polszy za nasze hobby dostaniecie zawiasy conajmniej, a tu gdzie ja mieszkam mandat:pr:
Żyjecie w chlewie obsranym gównem i jeszcze robicie z siebie ch*j wie kogo bo wam smród nie przeszkadza.
A mnie nie znacie, gówno o mnie wiecie.
Że wasi starzy zbieraja u niemca ogórki to nie znaczy że wszyscy z tego żyją, dobrze że się ujawniliście bo dzbanów omijam szerokim łukiem.
Elo
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
też się nie raz przejechałem na Dutch Passion także hejt jak najbardziej uzasadniony.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Zaraz wam dupa pęknie ze złości polaczki, nie zesrajcie się i pamiętajcie w wielkiej polszy za nasze hobby dostaniecie zawiasy conajmniej, a tu gdzie ja mieszkam mandat:pr:
Żyjecie w chlewie obsranym gównem i jeszcze robicie z siebie ch*j wie kogo bo wam smród nie przeszkadza.
A mnie nie znacie, gówno o mnie wiecie.
Że wasi starzy zbieraja u niemca ogórki to nie znaczy że wszyscy z tego żyją, dobrze że się ujawniliście bo dzbanów omijam szerokim łukiem.
Elo

po co utworzyłeś temat, zeby pokazac jakim jesteś dzbanem i burakiem czy szukałeś konkretnej odpowiedzi ? bo pomimo normalnych odpowiedzi stwierdziles ze udowodnisz wszystkim ze zeby zrobic cokolwiek ze swoim zyciem musiales spie****ac za granice bo tutaj sobie poradzic nie potrafiles..
wsiok z ciebie i tyle, pokazales na co cie stac i teraz twoje tematy, dzbanie bede omijac szerokim lukiem.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
[MENTION=90820]Beerus[/MENTION] kto Ci dal prawo obrażać Polaków, którzy mieszkaja za granica? Ja mieszkam i tez jestem nieudacznikiem?
 

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
Zaraz wam dupa pęknie ze złości polaczki, nie zesrajcie się i pamiętajcie w wielkiej polszy za nasze hobby dostaniecie zawiasy conajmniej, a tu gdzie ja mieszkam mandat
Żyjecie w chlewie obsranym gównem i jeszcze robicie z siebie ch*j wie kogo bo wam smród nie przeszkadza.
A mnie nie znacie, gówno o mnie wiecie.
Że wasi starzy zbieraja u niemca ogórki to nie znaczy że wszyscy z tego żyją, dobrze że się ujawniliście bo dzbanów omijam szerokim łukiem.


POLSKA ZA GRANICA hah :)
Pamiętam jak już dobre kilkanaście lat temu po pierwszym tygodniu pracy za granicą jako 18 latek zapytałem ojca.
Tato gdzie są normalni Polacy? takcy jak nasi sąsiedzi z polski czy też rodzina.
Ojciec odpowiedział krótko normalni Polacy z polski wyjeżdżać nie muszą.

[MENTION=54620]Football Manager[/MENTION]
Kolego mój serdeczny też mieszkam za granica sytuacja się poprawia z roku na rok ale trzeba przyznać że normalnych jest znakomita mniejszość :) Ja bynajmniej nie miałem na celu obrazić żadnego POLAKA.

Co do tematu to mi akurat bardzo pomógł ponieważ jestem nowy w temacie uprawy i byłem już nawet na stronie Dutch passion i miałem kilka rzeczy w koszyku jakiś czas temu ale zrezygnowałem po tym jak natknąłem się na kilka tematów/postów tu na haszyszu na temat DP. Jestem zdania że trzeba wspierać naszych krajowych breederów. Nie mamy się czego wstydzić nawet jeśli to wszystko ciutke kuleje z roku na rok będzie coraz lepiej.
 
Ostatnia edycja:

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
po co utworzyłeś temat, zeby pokazac jakim jesteś dzbanem i burakiem czy szukałeś konkretnej odpowiedzi ? bo pomimo normalnych odpowiedzi stwierdziles ze udowodnisz wszystkim ze zeby zrobic cokolwiek ze swoim zyciem musiales spie****ac za granice bo tutaj sobie poradzic nie potrafiles...

Normalnie przypomniała mi się scena z gry o tron jak dwie pizdki księżniczki siedzą na pomoście i patrząc na odpływające statki dopowiadają sobie historyjki, co te statki i gdzie przenoszą, że kapitan nie ma nogi a tamtym innym statkiem wrócił mąż do żony a jeszcze inny ledwo przetrwał sztorm.

Z wami tak samo,jesteście pizdki co sobie tłumaczą i dopowiadają jaką motywacją kierował się kiedy decydował się na emigrację.
Wiem że dupa cie piecze ale nie interesuje mnie to, jak chcesz to sobie siedz w polszy i pozwalaj się dymać do starości.

Cieszę się że tez bedziesz mnie omijać bucu.
Elo.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
[MENTION=90820]Beerus[/MENTION] kto Ci dal prawo obrażać Polaków, którzy mieszkaja za granica? Ja mieszkam i tez jestem nieudacznikiem?

a gdzieś tam widzisz że jest coś napisane o tobie lub o kimkolwiek innym niż emigrant?
po co dokładasz jeszcze swoją cegiełkę do tej całej gównoburzy..?
nazywa nas polaczkami, mieszkamy w chlewie...
super.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół