nasiona marihuany

Outdoor 2k19 | GGS

Wyszukiwarka Forumowa:

mlynu345

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2018
Postów
52
Buchów
0
Ja akurat z Vendettą się zgodzę, wysadzać wcześniej niż 15 maja nie ma sensu.
Tzn jest, ale jest tez pewne ryzyko :)

Ja 25-go kwietnia wrzucam pod hps i 2 lub 3-tygodniowe wyrzucę na spota w okolicach 15-20 maj.

pozdrawiam i życzę Wam konkretnego OUTA!

kolejny co pie****i głupoty, nie ma żadnego ryzyka nawet dla automatów... próbowałeś wysadzać na początku maja/koniec kwietnia? chyba nie, więc nie pie**ol głupot
 
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
229
Buchów
322
Odznaki
3
kolejny co pie****i głupoty, nie ma żadnego ryzyka nawet dla automatów... próbowałeś wysadzać na początku maja/koniec kwietnia? chyba nie, więc nie pie**ol głupot

Spokojnie, panowie nie ma co się unosić każdy ma swoje sposoby i trzeba uszanować..wysadzone w maju napewno będą stabilniejsze, co nie znaczy ze w kwietniu musi być kicha;)
Pozdro..
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Drugą połowę kwietnia w szklarni jak ktoś ma możliwość to polecam. O nic się nie martwisz a w maju wysadzasz na spota już takie ku**a fa marynareczka eleganckie <coolpalacz>
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
Leci uploadzik :D


Na razie bez żadnych niespodzianek, doszlo kilka maluchów
Planty idą powoli ale bardzo ladnie :)



na początek FROST'y
bardzo dobrze sobie radzą, jak na razie najlepsze z pestek od [MENTION=6223]deuter[/MENTION]



maroczki tez juz sie rozkrecają



shaman, popalilo mu listki ale raczej sobie poradzi



shaman maluszek



GWS
przeszedł przymrozki, inwazje mrówek i tez troche go przypalilo ale puszcza ładne piątki tak że powinien sobie poradzić



noname z palochy
kielkowane spot na testa

No i na razie to by było na tyle, nastepny up jak bedzie co pokazywać : )​
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
dzisiaj krociotko, nie chce na razie zasmiecac relki dlatego jedna fota postępów <coolpalacz>



Jak widać wszystkie bardzo ładnie idą
świeże pechy już na wacie, przy następnej wizycie przesadzanie
stay tuned :D
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,551
Buchów
3,802
Odznaki
10
Co one takie poprzysychane te listki mają? Jak dla mnie to nie są takie ładne... Za dużo nawozu czy wody? Takim maluszkom dużo nie trzeba papu bo więcej zaszkodzisz niż wspomożesz
 
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
229
Buchów
322
Odznaki
3
2 są przypalone, jednego mrówki tak potraktowały bo miał ładne mrowisko w donicy..natomiast drugi przeżył trochę przymrozków..
Ten rzut poszedł jako testowy, optymalnie 2 tygodnie i będzie dużo nowości na spocie, Pozdro..

ps.Podlewane są co jakiś czas, raz a porządnie..nawozu jeszcze nie ujrzały:joker:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,543
Odznaki
3
Ja ostatnio brałem ziemię do przesadzania i nie zczaiłem ze w tej sciółce tyle starej kupy bydła i zwierzyny. Kilka panienek potem miało końcówki listków brązowe przypalone od tych kup, lekko przymuliły, ale foliaczek robi robotę :) Mi jak mrówki gniazdo duże zbudował to na flo panny zaczęły plesniec od dołu piętro za pietrem, aj się nadlubalem tej plechy także mrówki to zło...
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
Długo wyczekiwany upik

Siemanko wszystkim, ostatnio troche zamulilismy i kilka maluchow poszlo na straty :/
ogolnie pogoda nie dopisuje ciagle deszcz i zachmurzenie, kilku plantom troszke sie oberwalo ale spokojnie to dopiero poczatek :D
planujemy ruszyc hurtowo z automatami od czerwca.

Femi od deutera:



maluch frost



starszy frost



shaman



maroc, troszke mu sie oberwalo niestety :/



frost albo maroc, pomieszaly sie



jamajskie maluchy :D

Na razie to na tyle, do tej pory amatorszczyzna ale zaufajcie ze warto czekac :) pozdroo !
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
UP

dziś na szybko tylko fotki postępów, nowe wkrótce na spot













Troche zaniedbane ale nie ma lipy :D

nastepne fotki juz po dawce nawozu, pozdro
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Sypnij dolomitem
Zaczynają sie spore niedobory
 
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
229
Buchów
322
Odznaki
3
Narazie wszystko idzie na dziko, przy najbliższej okazji dostaną troszkę suplementów bo napewno głodne są:dance:
Wleci jakiś dolomit/azofoska.. +możecie coś doradzić godnego polecenia..najlepiej coś taniego a skutecznego, żadne dedykowane :yeahh:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,543
Odznaki
3
Niedobory w tak wczesnym stadium nie wróżą nic dobrego...Zamiast azofoski czy tam dolomitu lepiej zareagować dolistnie, na pewno szybciej problem zniknie
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół