nasiona marihuany

Outdoor 2k19 | GGS

Wyszukiwarka Forumowa:

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
Lecimy dalej

W ostatnich czasach w okolicach spota przechodza jakies tornada czy ch*j wi co, ciagle jakis grad albo ulewa
na szczescie straty praktycznie zerowe, nawet maluchy ktore zostawilismy na pastwe sil natury jakos sie jeszcze trzymaja

Wiekszosc automatow od panapestki opie****ily slimaki :jprd: wszystkie sie pomieszaly ale kilka przetrwalo





ten duzo niedoborow mial, mrowki sie w***aly ale jakos idzie
shaman od deutera



frost od deutera



ten to chyba maroc ale nie jestem pewny, chyba najladniejszy wysokosc ok 160cm



shaman po lst troche sie rozrosl



frost, tez nagiety chociaz na zdjeciu wydaje sie prosty :dance:



pestka z jamajki
nie wiem dokladnie co to, jakas indica



ten tez dobrze sie zapowiada



taki sam jamaican
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Podlewanie gnojownicą z pokrzyw
Rozcięczona wodą 1 do 5 raz w tygodniu + garść dolomitu co 3 tygodnie
Albo
Azofoska albo saletra bez przesady tyle co zaleca producent i będzie git
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Polecam dać do gnojówki z pokrzyw młodych pędów, liści czarnego bzu. Ja daje to przy podlewaniu, raz w tyg. Dawki to już różnie zależy od wielkości i kondycji roślin. Świetnie sprawdza się też do oprysku i lepiej psikać w małych stężeniach bo jak świeża jest to ma moc
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
Polecam dać do gnojówki z pokrzyw młodych pędów, liści czarnego bzu. Ja daje to przy podlewaniu, raz w tyg. Dawki to już różnie zależy od wielkości i kondycji roślin. Świetnie sprawdza się też do oprysku i lepiej psikać w małych stężeniach bo jak świeża jest to ma moc

Podlewanie gnojownicą z pokrzyw
Rozcięczona wodą 1 do 5 raz w tygodniu + garść dolomitu co 3 tygodnie
Albo
Azofoska albo saletra bez przesady tyle co zaleca producent i będzie git

zastosujemy sie, najgorsze ze deszczu dawno nie bylo a wez tu targaj baniaki jak 30 stopni w cieniu :D
 
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
228
Buchów
319
Odznaki
3
1 z roślin okazała się samcem, szybko została usunięta ze spota..zobaczymy co będzie dalej:headbanger:
 
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
228
Buchów
319
Odznaki
3
Były dziś odwiedziny spota, susza niesamowita dostały wody ile zdołałem stargać w miejsce docelowe..rośliny duże rosną, pokazują troszkę niedoborów,ale nie ma tragedii chyba.Fotek nie ma bo szybka akcja była robiona, dosadzone parę sztuk AF-ów które przetrwały..do następnego YO !
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
Hej hej :zab:

Przez czas mojej nieobecnosci w kraju panienkami zajmowal sie [MENTION=87956]Kaźmirz37[/MENTION]
ostatnio *****e wichury nieco potargaly nasze poletko :/ na dole zdjecia tego co sie uchowalo
wiekszosc sezonow juz utworzylo male topki, niedlugo dostana cos na flo zeby chociaz cos sie zwrocilo z tego wysilku



to chyba jakies auto



najbardziej ucierpial















Nie jest zle, nie jest tez zbyt dobrze
zobaczymy moze cos jeszcze z tego wyjdzie

pozdro !
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Miało być grubo,jest lipa. Tyle się naczytałem jakich tu super efektów nie zaprezentuje się,a to niewypał. Pogoda nie taka,zwierzyna się wściekła... Lepiej nie pierdzielić tylko robić swoje,a tak to z gęby dupa zrobiona. Mniej przechwałek,więcej roboty,to efekty same przyjdą. Może za rok na spokojnie zaczniesz? Powodzenia i idealnej aury za rok,bo w tym nic już nie zdziałacie.
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Jakbym widział swojego zdziesiątkowanego spota. Przewidziałem to, że outdoor nie jest zamykanym na kluczyk pamiętniczkiem i doaranżowałem jeszcze 4 spoty. Dzięki temu, kiedy zobaczyłem ogołocony jeden spocik, w sposób pozbawiony emocji machnąłem tylko ręką i wróciłem do bazy, planując kolejne misje na innych spotach.
Życzę wam takiego plonu, żeby było na otarcie łez, byście przesiadując przy blancie w listopadowe wieczory zaplanowali konkretniejsze i mocniej sprecyzowane działania na 2020. Jest was dwóch więc jeśli jesteście jednej krwi, to teoretycznie podwójne ***nięcie mocy sprawczej jest gwarantowane! Dlatego reorganizacja, plan i zacznijcie 2020 na grubo.

P.S.
Outdoor w Polsce uczy pokory, do tego stopnia, że po kilku sezonach już niewiele was zdziwi...
innymi słowy doświadczenie niejako daje modyfikatory do jasnowidzenia...
Powodzenia kultywatorzy.:harvest:
 
E

esterabdg

Guest
takie fajne pestki a tu lipa sezon stracony ... z tego co będziesz miał na pewno to spod z ziemią na następny rok.
 
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
228
Buchów
319
Odznaki
3
Niestety chcąc nie chcąc, rośliny od deutera porosły takie duże..że większość gałęzi nie poradziła sobie ze swoją masą..tak jak ktoś pisał błędem jest to że nie nagiąłem ich odpowiednio do ziemi,tylko pozwoliłem swobodnie iść w góre..i jop twoju mać
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
Jednak mile zaskoczenie
puchnie to jak glupie ! prawie nic nawet jeszcze nie zdążyliśmy im zalac a tu juz jest calkiem pozytywnie :)





















z tych mniejszych ktore nie weszly na flo juz raczej nic nie bedzie, zobaczymy jak z pogoda.
Moze przyciac troche liscie dla tych wiekszych ? troche zakrzaczone sie wydaja
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół