nasiona marihuany

Szklarnia ***anego 2019

Wyszukiwarka Forumowa:

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
No elo!
Zaczynam oficjalnie swój sezon 2019, co bedziemy robić?
W za***istej szklarni bedziemy dbać o rodzinkę złożoną z:
6x AutoGlueBerry OG od DuthPassion w donicach 10l
2x Auto AK472 od AKseeds (gratisy) donice 10l
4x A.M.S. od GreenHouseSeeds donice 40l(A.M.S. są 2 tygodnie młodsze od reszty ekipy i dpiero wychodza z ziemi)
Wszystko feminizowane, skiełkowane i już w donicach.
displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

Wszystko rośnie w mieszance perlitu i substratu Kokosowego od ATAMI, substrat maj uz nawóz na 2 tygnie życia roślin (wiem że niektórzy mnie tu zjedzą żywcem za to co powiem ale moim zdaniem zanim korzenie się rozwiną na tyle żeby wykorzystać potencjał tej mieszanki to minie 3-4 tygodnie)
Każdą roślinę zaszczepiłem mikoryzą co teoretycznie powinno dać kosmiczne rezultaty w kokosie.

Za 2 tygodnie bedę wsadzał pod szklarnię rośliny towarzyszące w postaci pomidorów i papryk
displayimage.php
[/URL][/IMG]

A za miesiąc mam zamiar dosadzić 4-5 DurbanPoison, kilka GlueBerry OG i może te AK472 (gratisy).
NArazie nie ma co sie rozpisywać bo dopiero startuję ale chcę się pochwalić swoim systemem do regulacji wilgotności i ewentualnej walki z pleśnią.

Zamówiłem za jakieś małe pieniadze 10 palet z tworzywa sztucznego, sam pomysł miałem w głowie zanim kupiłem szklarnie więc wszystko jest dobrane pod wymiar żeby jak najlepiej spełniało wymogi mojej chorej wizji
Wybrałem trochę ziemi, wszystko wypoziomowałem, położyłem i wypoziomowałem palety i dociążyłem kawałkami betonowych płyt chodnikowych,
potem pooskręcałem je w jedną stabilną platformę i dopiero na tym zacząłem skręcać konstrukcję.

displayimage.php
[/URL][/IMG]

W środku na wszysko pie****nąłem sztucznej tray żeby odciąć się od środowiska zewnętrznego i teraz jeśli tyklo stwierdzę że jest za wigotno albo cos mi zacznie pleśnieć to podnoszę odpowiednią sekcję sztucznej trawy i mam taki przewiew jak mój stary w swoich dziurawych cotonworldach (pdk)
displayimage.php
[/URL][/IMG]


Teraz pozostaje otworzyć browara, puścić jakąś muzyczkę i pilnować żeby rosło silne i duże albo choc nie zdechło
displayimage.php
[/URL][/IMG]



No i to tyle, upy co dwa tygnie a pod spodem kilka extra fotek.
Pozdro600 dawajta buchy bo potrzebuje motywacji do prowadzenia tego loga.

displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]

U MNIE GROW BEZ CHOĆ JEDNEGO MUTANTA TO NIE GROW!
displayimage.php
[/URL][/IMG]

i tu jeszcze za***isty środek z mikroelementami, brakuje w nim tylko siarki.
displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

To pozdro i do nastepnego razu elo
 
Ostatnia edycja:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Będziesz miał tam niezłą dżunglę jak wszystko podrośnie <joint> powodzenia!
 

probot

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2016
Postów
40
Buchów
0
Zazdroszczę Ci takiej szklarni. Powodzenia
 

stardawg

Active member
Rejestracja
Kwi 24, 2019
Postów
32
Buchów
0
jak dać komuś blancika? (W szklarnii masz jakieś zródło swiatła czy od słońca?)
 

SebMcTrawka

Jaracz z zawodu ?
Rejestracja
Cze 20, 2018
Postów
66
Buchów
1
Elegancko lecisz też lecę w małym foliaczku jeśli mogę zapytać daleko od Londynu. ?
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Ok wiem, up miały być co 2-3 tygodnie ale byłem tak zasapany pracą że nawet podlewanie musiałem czasami zlecać wspólokatorowi więc jest jak jest.

Szkalrnia wypaliła, z wszystkego co posadziłem (i dosadziłem) narazie wyrosło 24 (lub23) krzaki w róznych stadiach rozwoju:
7xAutoGlueBerry OG
2,5xAMS
9xAuto AK472
5xDurban Poison


Przejdzmy do zdjęć:
tak wyglada całość, te bydlaki na środku i knypki z prawej to AutoAk a wszystko cowitnie to autoGlueBerry:
displayimage.php
[/URL][/IMG]

tutaj kwitnące Glueberry:
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
Dobra, więcej mi się nie chce.
Teraz AMS...
no jest taka sprawa że z 4 pestek jedna nie wzeszła a jedną połamałem przy próbie lst i może z niej cos jeszcze będzie bo to pełnosezon a na kikucie zaczynają jakieś mikrolistki rosnąć:
[URL="https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1029905"]
[IMG]https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/95253/normal_IMG_20190703_131529.jpg[/URL][/IMG]
A te 2 wyszły ok
displayimage.php
[/URL][/IMG]

Ak rosną do góry jak po***ane i chyba bede je jakos poskromić bo dopiero pokazały płeć i sie nie zmieszczą (macie jakis pomysł co z tym zrobić?)
displayimage.php
[/URL][/IMG]
Tytaj mamy jednego akacza poza szklarnia tak sobie w pomidorach rosnie bo już 2 tygodnie kiełek niewychodził na wacie a potem 2 tygodnie z ziemi nie wychodził to wysypałem doniczkę w rabatę z warzywami i wtedy pokazała żechce żyć!
displayimage.php
[/URL][/IMG]


Tutaj z kolei młodnik z Durbanami, widać 4 ale jest ich 5
displayimage.php
[/URL][/IMG]

no i jeden ak to jakis ***any mutant, ale u mnie grow bez choć jednego mutanta to nie grow
[URL="https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1029901"]
[IMG]https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/95253/normal_IMG_20190703_131805~0.jpg[/URL][/IMG]

W sumie to wszystko, wiem że o krzaki mozna było zadbać lepiej ale nie mam tyle czasu ile planowałem.
W zasadzie tylko je podlewam i czasami do wody dam nawozu,czasami sprawdzę pch przy podlewaniu i dolistnie czegos rzuce jak widze duże niedobory.

A tutaj macie bonus, zdjęcie mojej dobrej przyjacióki wykonane polaroidem, jak jest jakiś konkurs z pannami w krzakach to startuje.
displayimage.php
[/URL][/IMG]

To wszystko podoba się to daj bucha, nie podoba się to bujaj flaka. Pozdrawiam, jeszcze się odezwę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół