nasiona marihuany

Jakie nasiona od GGS?

Wyszukiwarka Forumowa:

mmaxx

New member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
1
Buchów
0
Siemka wszystkim, wlasnie szykuje sie do pierwszego outdoora i slyszalem wiele dobrego nt. nasion od GGS, ktore mozecie polecic z dostepnych na gnomesgarden? ew. z jakiegos innego sklepu gdzie mozna je kupic na sztuki.
z gory dzieki
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,520
Buchów
3,692
Odznaki
10
Generalnie wszystkie odmianki GGS są spoko,pomijając rozrzut pheno. Ale na out to chyba nawet lepiej... Polecam sklep f2, ale na sztuki ggs nie zakupisz. Ja polecam oryginalnie pakowane po 3,większą pewność że nikt ci nie da karmy dla papug
 

plejerone

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
287
Buchów
849
Odznaki
1
Podpinajac sie pod temat. Co polecicie od ggsa z przewaga sativy i o duzym plonie?
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
gówno a nie sativa pod polskim outem,
na duzy plon bierz hindu kush, nepal x hindu kush i inne full sezony
jest taki konkurs monster mozna zobaczyc ktore krzaki w zeszlych latach byly spore - serious 6 czy cos innego
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
A widzisz Jeleń S6 to wlaśnie sativa jak to Serious piszą almoust pure sativa. Dochodzi u nas na luzaku i daje duże plony jak sie wie co sie robi.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Bierzcie z GGSów wszystko co jest bo zabraknie niebawem w sklepach. Ja biorę jego pechy w ciemno zawsze po kilka odmian i jestem zawsze zadowolony. Masz pewność ze dojdzie i bedzie fajny top. Jedynie jego automatów nie sprawdzałem chyba jeszcze. Chyba ze nie pamietam.
 

AbuduBaduba

New member
Rejestracja
Mar 29, 2019
Postów
1
Buchów
0
Podepnę się pod temat, co z autofloweringu wydzielałoby najmniej zapachu? Grapefruit x GSC czy Amnesia x G13
 

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
674
Buchów
1,011
Odznaki
2
Podepnę się pod temat, co z autofloweringu wydzielałoby najmniej zapachu? Grapefruit x GSC czy Amnesia x G13

Nie sadziłem ale wydaje mi się że obydwie będą zaje...cie pachniec.
 

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
Jeżeli zamawiacie GGS-y -czyli konkrety! To zawsze dopisujcie ze chcecie ORGINALNE OPAKOWANIA!!

PS: Inaczej może okazać się że to nie są GGS-y tylko jakieś pomioty..
 
Ostatnia edycja:

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Wątpię żeby któryś sklep czy sprzedawca dopuścił się czegoś o czym piszesz.
Jeżeli kupujesz u sprawdzonych źródeł to nie ma mowy o pisaniu w zamówieniu dopisku- "poproszę wyłącznie legitne".
W kwestii nasion GGS najlepszymi dystrybutorami są: PESTKOMANIA i GNOMESGARDEN, jeśli chodzi o moje- podkreślam SUBIEKTYWNE zdanie. Od f2seeds jeszcze nie zamawiałem po prostu.

Wracając do spekulacji na temat oryginalnych czy nieoryginalnych opakowań.
Grunt to źródło z którego idą nasiona. Wiem, że ostatnio zamówień na GGSy było tyle ( w tym moje :crazy: ), że Grzechowi zabrakło oryginalnych opakowań i musiał posiłkować się innymi.

Pozdrawiam.
Tymczasem.
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Dokladnie jak kolega Intermundi napisal.

Co do nasion GGS wszystko sie sprawdza I wszystko do tej pory bylo fajne,wiadomo jedne mniej drugie lepiej tym bardziej ze jest rozrzut feno,lecz warto wszystkiego co dostepne sprobowac.

Trafil mi sie w tym roku af amnesia x g13 ktory jest bardzo wysoki,smukle liscie I za flo zbieral sie jak slimak, gdzie reszta zaraz konczy lub jest juz w polowie a on sie dopiero wkreca,I takie perelki sie trafiaja fajne. W zeszlym roku pierwszy raz spotkalem sie z afem ktory pachnial haze,bylem zaskoczony milo.

Wiec polecam probowac wszystkich odmian ktore wychodza od GGSa.

Na ten sezon ciekawe jest af white widow x power plant oraz purple maroc x power plant,lecz niewiem czy jest to gdzies dostepne,czy wogole bylo na jakims sklepie.
 

plejerone

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
287
Buchów
849
Odznaki
1
Panowie a kiedy najlepiej wysadzac polautomaty od grzesia? I ile czasu potrzebuja od kielka do scinki plus minus?
 
U

Usunięty 59382

Guest
Panowie a kiedy najlepiej wysadzac polautomaty od grzesia? I ile czasu potrzebuja od kielka do scinki plus minus?

Pół auto najlepiej w okolicach początku maja kielkowac a maksymalnie do początku czerwca...roznie dochodzą zależy od genów
 

plejerone

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
287
Buchów
849
Odznaki
1
Dzieki za odpowiedz, wiem ze zalezy od krzyzowki ale z tego co widze pestki od grzesia daja dosc duze plony? Jestescie w stanie cos polecic od niego co mozna zamowic np z ostatniego roku i jest dostepne z przewaga sativy i duzego plonu?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół