nasiona marihuany

Tropicanna Cookies

Wyszukiwarka Forumowa:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Cześć wszystkim <peace>

Czy ma ktoś pojęcie gdzie dostanę jeszcze Tropicanna Cookies od Oni Seeds Co. ?
Bardzo mnie interesuje ta odmiana i bardzo chciałbym ją wrzucić do klasera :)

Prawdziwy kolekcjonerski rarytas

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.

Z góry dzięki wszystkim za odpowiedź - częstuje smaczym buchem.
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Cześć wszystkim <peace>

Czy ma ktoś pojęcie gdzie dostanę jeszcze Tropicanna Cookies od Oni Seeds Co. ?
Bardzo mnie interesuje ta odmiana i bardzo chciałbym ją wrzucić do klasera :)

Prawdziwy kolekcjonerski rarytas

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.

Z góry dzięki wszystkim za odpowiedź - częstuje smaczym buchem.

Nie w europie już raczej,ale zamiast Tropicany osobiście brał Bym Secret Formula od Archive,Animal cookies,Bądz JMO ale koszta jakies 1100zł za 12 reg
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Let me think about uncle G... :google:

A powiedz mi Żulu - google wyszuka mi uzytkownika forum, który ma te kulki w klaserze i chce się podzielić?
Masz jakiś specjalny Add-On tego typu?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Jak mówią słowa pewnej polskiej piosenki: "Nie graj cynika na siłę. Mało ci za to świat braw da ...." :)

Cóż, nie jestem tu dla braw... :joker:


Jak widać ktoś się przemógł i potrafił wygooglować zamiast zakładać temat. ;)

A powiedz mi Żulu - google wyszuka mi uzytkownika forum, który ma te kulki w klaserze i chce się podzielić?
Masz jakiś specjalny Add-On tego typu?

Nie wiem o czym do mnie mówisz i w jakim języku, ale raczej nie... mało kto się dzieli pestkami z ludźmi którzy uprawiają spam zamiast zioła :)
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Nie wiem o czym do mnie mówisz i w jakim języku

Cóż - kwestia czytania ze zrozumieniem i ewentualnego użycia tłumacza do skomplikowanych słów z angielszczyzny.
:lol3:
Let me think about uncle G...


mało kto się dzieli pestkami z ludźmi którzy uprawiają spam zamiast zioła :)
Definicję spamu też polecam sobie sprawdzić, bo o ile Ty uważasz ten temat za zbędny i śmieciowy, to są osoby, które nie dość że mi odpowiedziały i pomogły, to jeszcze same coś z niego wyciągnęły.
Przeglądając twoje wypowiedzi, odnoszę wrażenie, że pisząc ten post, uprawiasz i spam i hipokryzję ;)

Żaden z twoich dwóch postów nie wniósł nic - wniosek? Wyciągnij sam.

Dziękuję wszystkim za sensowne odpowiedzi i pomoc.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Mogę wyciągnąć coś innego... :crazy: Tak tylko sobie drwiłem z Twojego makaronizmu, nothing at all... Nadal temat uważam za zbędny. Teraz każdy będzie zakładał temat o nazwie odmiany, której nie potrafi sobie wygooglować? ;)

Spamem nazywam 250 postów przy braku fotorelacji i tematy w stylu " Jak nazwać takie nasiona? "... Albo założenie jednego tematu odnośnie pracy zasilacza, dostaniu odpowiedzi i założeniu bliźniaczego po dwóch miesiącach. Jeżeli nie spamem to czym to mam nazwać? Dysfunkcją umysłową? :D

Ale jak już robimy wish-listę to szukam odmianki: Sunshine Daydream, a najlepiej crossa z Flo albo samego Flo, bo nie umiem google. :(
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Mógłbyś mi nie zaśmiecać wątku swoją wish-listą ? xd
Z góry dziękuję.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale odmiana o której mowa, jest dość nietuzinkowa i rzadka.
Nie pytam o peski od Grzesia, Warr'a czy inne ograniczone ilościowo, a o pestki producenta, którego w żadnym współpracującym z forum seedshopie nie znalazłem.

Jeżeli chodzi o temat zasilacza - poprzedni jest zamknięty, także nie mogłem w nim już nic napisać - stąd nowy.
Szukałem odpowiedzi na moje pytanie (nawet u wujka G), oprócz tej którą dał mi Kanabisek i która wtedy wydawała mi się wystarczająca, natomiast nie znalazłem - jednoznacznej i definitywnej.

Daruj sobie te debilne docinki w stylu "dysfunkcji umysłowej", bo nie są ani śmieszne, ani na miejscu.

Masz jakiś problem z ilością moich postów i braku fotorelacji? - napisz mi PW, a nie rzygasz zbędnymi, nic niewnoszącymi komentarzami.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Mógłbyś mi nie zaśmiecać wątku swoją wish-listą ? xd
Z góry dziękuję.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale odmiana o której mowa, jest dość nietuzinkowa i rzadka.
Nie pytam o peski od Grzesia, Warr'a czy inne ograniczone ilościowo, a o pestki producenta, którego w żadnym współpracującym z forum seedshopie nie znalazłem.

Jeżeli chodzi o temat zasilacza - poprzedni jest zamknięty, także nie mogłem w nim już nic napisać - stąd nowy.
Szukałem odpowiedzi na moje pytanie (nawet u wujka G), oprócz tej którą dał mi Kanabisek i która wtedy wydawała mi się wystarczająca, natomiast nie znalazłem - jednoznacznej i definitywnej.

Daruj sobie te debilne docinki w stylu "dysfunkcji umysłowej", bo nie są ani śmieszne, ani na miejscu.

Masz jakiś problem z ilością moich postów i braku fotorelacji? - napisz mi PW, a nie rzygasz zbędnymi, nic niewnoszącymi komentarzami.

Teraz ***nąłeś babola <lol2> Pestki ograniczone ilościowo? Mówisz o pestkach grzesia, tak? Bo z tego co widziałem to Oni Seeds Co. ze swoimi pestkami są dostępni w każdym szanującym się zachodnim seedbanku... Jak każdy komercyjny bank mają znacznie większy nakład pestek, niż nasi rodzimi breederzy, których de facto określiłbym rzemieślnikami w zestawieniu z Oni. :)

Jeżeli temat był zamknięty to pewnie znaczyło, że został wyczerpany. Jeżeli uważasz, że jest inaczej to napisz PW do kogoś z załogi, z pewnością go otworzy.

Mnie tam to bawi, ale skoro Cię to boli to umysłową zamienię na forumową, jest jak najbardziej adekwatna do stanu rzeczy.

Nadal nie rozumiesz o co mi chodzi... Chciałem Ci przekazać, że najpierw trzeba wnieść coś do życia forum, aby później z niego wyciągać. User bez fotorelacji uprawy na forum o uprawie jest mało wartościowy.

Uważasz, że któryś z moich postów jest rzyganiem? W porządku, użyj opcji raportowania postu, tudzież napisz do administracji PW.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół