nasiona marihuany

Outdoor 2019' Półautomaty' Outdoor OG Kush

  • Autor wątku Usunięty 75795
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 75795

Guest
Witam. W tamtym roku przypadkiem upatrzyłem sobie fajnego spota i postanowiłem, że spróbuję jakoś wykorzystać ten fakt. Bez zbędnego gadania...

Rośliny : 4 x Outdoor OG Kush od Bluk Feminized Seeds

Podłoże : Ziemia spotowa, torf odkwaszony, perlit w proporcjach 2:1:1, a wszystko z dodatkiem króliczej kupy, wymieszane z odpowiednią dawką dolomitu. Na spotowej ziemi w zacienionej części terenu rośnie spora ilość pokrzyw co jest raczej dobrym znakiem. Pod każdą roślinę przypada 65-70l podłoża.

Środki ochrony przed szkodnikami : coś na ślimaki, mocz i psia sierść.

Nawozy : Na weg wyżej wymienione królicze gówno, a w razie niedoborów będę mógł dokupić jakieś nawozy. Na flo Plagron PK 13-14.

Trening : Topping

Roślinki mają 3 dni, więc póki co nie ma zbytnio co oglądać. Widzimy się po przesadzeniu ;)

 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Na ślimaki polecam Ci coś takiego
1kg wystarczy na caly sezon
Dziala sam uzywam
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
Na allegro sprzedają 5kg za 100zl jest ten sam skład. Płacisz za firme tak samo skuteczne jak bross. Remo zobacz a dużo zyskasz.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Na ślimaki polecam Ci coś takiego
1kg wystarczy na caly sezon
Dziala sam uzywam

Wszystko zależy jakiego dużego i ile tych spotów masz bo mamy na forum paru co sadza co roku kilkadziesiat roślin a i mnie sie zdażało te 35-40 szt na bagniskach i wtedy kilo na raz rozsypujesz.
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Wszystko zależy jakiego dużego i ile tych spotów masz bo mamy na forum paru co sadza co roku kilkadziesiat roślin a i mnie sie zdażało te 35-40 szt na bagniskach i wtedy kilo na raz rozsypujesz.
Ok... racja....Ale ziomek ma 4 sztuki . Polecam sypać na pokrywki od słoików wtedy tak szybko materiał nie wejdzie w ziemię i trzyma dość długo na spocie .
 
U

Usunięty 75795

Guest
Jednej panience coś się stało. Na jednym z tych pierwszych listków przebarwienie było obecne od samego początku, a teraz zauważyłem, że jest obecne także na dużym listku. Powinienem się tym martwić?


 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Nie przejmuj się. Wszystko jest ok
 
U

Usunięty 75795

Guest
Nie wiem czym jest to spowodowane, ale na odroście pojawiło się identyczne przebarwienie. Drugi odrost jest normalny.

---------- Post Zaktualizowany 19:38 ---------- Data pierwszego postu 19:35 ----------

I jeszcze pytanko. Mógłbym do dołka z półautomatem dorzucić automat i odginać go w jedną stronę? Czy lepiej przygotować dodatkowy osobny dół? Pytam, bo tak średnio mam teraz czas na prace na spocie.
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
2 rosliny w jednym dołku oznacza że rosliny będą konkurować z sobą o składniki odżywcze, to uniemozliwia prawidłowe dawkowanie nawozów bo prawie zawsze bedzie za mało albo spalisz je.
Chyba nie jest tak duzo roboty zrobić drugi dołek co? Nie masz czasu... nie masz chęci raczej, przygotowanie jednego dołka to 30 minut jeśli dołek bedzie wielkości Poznania xd
 
U

Usunięty 75795

Guest
Do końca miesiąca nie mam możliwości pracy na spocie, a chciałbym już w Lipcu mieć swoje palenie. No i dostęp światła jest dość ograniczony jeśli chodzi o powierzchnię oświetlonego obszaru, więc pewnie będę musiał poszukać innej miejscówki do automatów albo umiejscowić je w niewielkiej odległości.
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
kolego jak ty nazywasz robote przy "2" roslinkach to chyle czola! jak z 15 g sciagniesz to bedzie dobrze! a malym nic nie jest! rob kolejny dolek a nie narzekasz jakbys byl mega schorowany!!!
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Wiem że przegladajac forum możesz dojść do wniosku że zioło jest jakieś mega wymagajace, ale to nieprawada.
Na oucie krzak z odrobiną mniej światła nie będzie rósł ch*j wie jak gorzej, wszyscy tutaj zachiwuja się jak nowicjusze i wkręcaja się w szczegóły które faktycznie maja wpływ na wzrost roślin ale na oiucie nie zrobia wielkiej róznicy. Pod lampami trzeba pilnować bo każdy Wat prądy to twoja cena za finalny efekt i trzeba elektrowni za to zapłacić.

Zasadż tego planta półmetra obok a wiec pilnuj szkodników, ph i niedoborów a wszystko bedzie ok.
Roślina dostanie mniej światła? O ku**a tragedia... zamiast 40 gieta zbierzesz 37... wielka mi strata, na aucie nie trzeba się napinać bo za słońce nie płacisz.
Na następny rok zasadz 5 więcej zamiast skupiać sie na pierdołach.

Niektórzy będą mnie chcieli ukrzyżować za to co napiszę ale przwda jest taka że zioło jest proste w uprawie, na forum wyglada to tak jak wygląda bo posty z problemami pisza same świeżaki i tych postów jest w ch*j,
a w rzeczywistości jesli bedziesz pilnował tych trzech rzeczy:
PH
Niedobory
Szkodniki
I nie przesuszysz roslin to zawsze bedziesz zadowolony z swoich zbiorów.
Wiem to z swojego doświadczenia, elo.
 
U

Usunięty 75795

Guest
[DZIEŃ 8.]



Sprawy prywatne zmuszają mnie do wyniesienia roślin na out szybciej niż zakładałem (jutro). Pogoda długoterminowa nie przewiduje przymrozków, ale różnie to bywa. Jedna roślinka jest upośledzona i nie wydaje mi się żeby jej stan miał się poprawić, więc mogę zastąpić ją inną roślinką po przejściach, która się odbiła. Myślicie, że dadzą sobie radę?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
L

Lord of Old School

Guest
Out powoli rusza widze.
Zasiadam z tyłu i będę zerkał pozdro!!

Ps.Ale z takim podejściem jak piszesz, to z Vandim sie zgadzam na 100pro,więcej optymizmu.


Nie za wcześnie chcesz wysiewać?
Coś mi się wydaje, że to będzie najszybsza fotorelka roku XD

Przymrozki jeszcze mogą przypie****ić, proponowałbym wysadzić na pole dopiero po 15 maja


Pozdro!!
 
U

Usunięty 75795

Guest
Z przykrością informuję, że podczas mojej czterodniowej nieobecności osoba, która mnie spłodziła - alkoholik ***any, który powinien zniknąć z tego świata razem z innymi podobnymi mu podludźmi - wy***ał mi drzwi do pokoju po czym wyrzucił wszystko z pokoju. je**ć ku**a polaków i ich mentalność. Wrócę tutaj jak *****e twarde główki pozdychają albo jak będę już na swoim.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół