nasiona marihuany

Future #1

Wyszukiwarka Forumowa:

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
852
Buchów
843


Nasza najnowsza odmiana Future #1, wykazała ogromny i niewiarygodny poziom 37% THC w powtarzanych testach laboratoryjnych. Niektórzy z was pomyślą, że to niemożliwe... my też tak myśleliśmy. Po co hodować szczep tak silny? Chcemy być szczerzy, stało się to dla nas sportem i chcieliśmy zobaczyć, jak daleko możemy dojść. Kosztowało nas to dużo pracy i dużo wysiłku, ale wynik zadziwia nawet nas.

Future #1 osiągnęła najwyższą zawartość THC, jaką kiedykolwiek widzieliśmy. Future #1 została stworzona z krzyżówki naszej najsilniejszej Gorilla Glue #4 z wybitnym Starfighter F2. Jak dotąd panuje powszechne przekonanie, że bezwzględna fizyczna granica zawartości THC wynosi 35%. Ale Future #1 wielokrotnie udowodniła, że ​​nie zgadza się z tą tezą.

Istotny jest również profil terpenowy i zawartość innych kannabinoidów w tej odmianie. Oprócz siły nasza praca hodowlana ukierunkowana była również na aromat. Oprócz intensywnego aromatu ananasa i cytrusów, naszej nowej odmianie towarzyszy mocna nuta mango. Smak jest prawdziwym słodkim owocowym doświadczeniem, które sprawia, że ​​chcesz więcej.

Future #1 to bardzo silna hybryda, której efekty odczujesz szybko. Zapewnia stymulujący, silnie euforyczny high, który ma również elementy psychodeliczne. Jednocześnie efekty są niezwykle relaksujące fizycznie i tworzą uczucie lekkości i pozytywnego nastroju. Nadaje się do twórczej pracy, wieczornego relaksu i wypoczynku. Początkujący często uważają ją za zbyt silną i powinni z nią uważać.

Aby osiągnąć swój pełny potencjał, potrzebuje dużo światła, dobrej gleby i klimatu. Upewnij się, że wokół kwiatów jest wystarczająca cyrkulacja powietrza, zwłaszcza pod koniec kwitnienia. Przycinanie gałęzi dolnych na korzyść górnych i wyższych ma pozytywny wpływ na plony.
Future #1 jest silna i eliminuje wszelkie złe uczucia. Z medycznego punktu widzenia, ze względu na swoją siłę i wspólny profil kannabinoidowy, jest szczególnie odpowiednia do kontrolowania bólu, depresji, nudności i objawów stresu i przepracowania.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja miałem 2 szt ze 2 grow do tyłu. Na 2 krzaki 2 fena - jedno bardziej sativove drugie raczej indi z wyglądu. Zapach w trakcie flo bardzo owocowy -zielone mango z ananasem coś w te nuty. Nie pamietam ile kwitły ale z 10 tyg napewno. Moc duża ale nie ma co tam szukać 30% thc. Jeśli chodzi o fazkę to taka wyśrodkowana jak na hybrydę przystało najpierw czuć sativke a potem wchodzi czil i relax a plon przeciętny - przynajmniej u mnie tamtym razem. Ogólnie nie jest to moja ulubiona odmiana i od Anesii moge polecić raczej Gelato Dream niż tego Fjuczera. Link do realcji jak to rosło.
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?141832-2x-150W-cob-2x-0-36m2
 
Ostatnia edycja:

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,974
Mialem jedna sztuke w poprzednim grow.
Trafilo mi sie sativove feno kwitla 10-11 tyg.
Na flo pachniala wlasnie ananasem lub czs podobnie slodkim. Bardzo mily zapach.
Po curringu wciaz mozna odnalesc ta ananasowa slodka nute spowita zapachem ganji.

Moc calkiem ok ale potwierdze slowa smokalota ze nie ma raczej 30% blizej jej do 20%.

Natomiast plon mnie zaskoczyl bo dala mi okolo 70g suszu świetnej jakości. Fajna struktura kwiatu i mnostwo zywicy.

Mam jeszcze jedna sztuke wiec pewnie jeszcze kiedys zapoluje na te feno 30%+ ;)
 

Zielony Miś

New member
Rejestracja
Kwi 25, 2023
Postów
2
Buchów
0
Mega kozacka roślina, w sensie dobrze trafiłem. Pobrałem klony do monstercropping i polecą do DWC.
Ananasem ***ie w całym namiocie, kleji się jak poje🤬🤬na. Topy buduje ciężkie, nocki ma chłodniejsze i pojawia się kolorowe feno.. Może będzie jak Mimosa 😝.
Gelato od GrowSeed.pl też leci na kozaku (ta z tyłu). Dobrze znosi Papu z PK.
Jak będzie kosa pod koniec czerwca to napiszę ile wyszło.
Zapraszam na FB - (ten zakrywający parchaty ryj topem, podobnym do przyrodzenia Hulk'a)

Zielony Miś pozdrawia 🥰
 

Zielony Miś

New member
Rejestracja
Kwi 25, 2023
Postów
2
Buchów
0
Mialem jedna sztuke w poprzednim grow.
Trafilo mi sie sativove feno kwitla 10-11 tyg.
Na flo pachniala wlasnie ananasem lub czs podobnie slodkim. Bardzo mily zapach.
Po curringu wciaz mozna odnalesc ta ananasowa slodka nute spowita zapachem ganji.

Moc calkiem ok ale potwierdze slowa smokalota ze nie ma raczej 30% blizej jej do 20%.

Natomiast plon mnie zaskoczyl bo dala mi okolo 70g suszu świetnej jakości. Fajna struktura kwiatu i mnostwo zywicy.

Mam jeszcze jedna sztuke wiec pewnie jeszcze kiedys zapoluje na te feno 30%+ ;)

Następnym razem pobierz klony,
Zrób cofkę na MC i ciesz się dalej "dobrymi genami"
Pozdrawiam 🥰
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół