nasiona marihuany

burza kwiatów pytanie

  • Autor wątku Usunięty 67097
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 67097

Guest
Siema, nada sie to na flo ?
1n.jpg
 

Konfidentusz

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
111
Buchów
1
Według mnie 10 azotu to troche za dużo (każdy ma swoje zdanie), szczególnie na zaawansowane flo, na początek kwitnienia możesz dać, ja wole na początek florovit NPK 4 6 8 a w 3 tyg flo polecam PK 13/14 + TERRA BLOOM, za taki set zapłacisz około 30zł na alledrogo. Ostatnie 2 tyg na czysto. Pozdro
 
U

Usunięty 67097

Guest
spokojnie :D pk 13/14 mam tez :) ile tego sypac do wody ?
 

Konfidentusz

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
111
Buchów
1
Dawkowanie zawsze powinno być napisane z tyłu, stosuj się do niego na początku w dawce 50% tego co z tyłu i zobacz co na to roślina, każda przecież żyje swoim życiem, jak jej źle to dodawaj więcej, wiadomka ;) Powodzenia i trzymam kciuki.
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Nie ufam niczemu z castoramy prócz azofoski, i topsinu.:bounce:
 
U

Usunięty 67097

Guest
Dawkowanie zawsze powinno być napisane z tyłu, stosuj się do niego na początku w dawce 50% tego co z tyłu i zobacz co na to roślina, każda przecież żyje swoim życiem, jak jej źle to dodawaj więcej, wiadomka ;) Powodzenia i trzymam kciuki.
tylko ze to nie jest w proszku a w granulkach... i pisze dawkowanie 6g na 1l ziemi, to moze po prostu 1g tych granulek rozpuscic na 1l wody ?
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Ja używam tego w granulkach.
Jak planty zaczynają kwitnąć, robię im tzw. top dressing - czyli mieszam te granulki z wierzchnią warstwą ziemi.
Tak jak jest pokazane na opakowaniu zresztą.
Fajnie działają te granulki, bo uwalniają składniki stopniowo - nie palą plantów.
Producent pisze, że otoczka kruszy się po roku, ale przy regularnym podlewaniu uwalnia nawóz wcześniej.
Możesz ewentualnie opłukać te granulki przed uzyciem dla szybszego działania.
 
U

Usunięty 67097

Guest
to jak mam krzaka w donicy co zaczyna kwitnąć, to po prostu tyle ile jest litrów ziemi to nasypac na wierzchną warstwe takie dawkowanie jak trzeba, wymieszac z ziemia i podlać wodą ?
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
to jak mam krzaka w donicy co zaczyna kwitnąć, to po prostu tyle ile jest litrów ziemi to nasypac na wierzchną warstwe takie dawkowanie jak trzeba, wymieszac z ziemia i podlać wodą ?


Teoretycznie tak. Jednak na koniec będziesz musiał wlać milion litrów wody żeby z ziemi to wypłukać, Bo to mineralny nawóz jest.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół