nasiona marihuany

Opuszczona szklarnia

Wyszukiwarka Forumowa:

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Miałem plan wstawić tam donice 100l do której wsypie około kilogram hydrożelu i ustawić ją pod jedną z wybitych szyb tak żeby deszczówka spływała. To są pestki z jakiś herm na automatach więc nawet jak uschną to trudno.

Nie szkoda Ci czasu mordeczko na to? Pomijając już przypał który nie jest tego wart, chcesz sypnąć 10g hydrozelu na litr? Więc nawet jeśli się uda i będzie padał deszcz przez tą wybitą szybę to rozpie****i Ci te korzenie. Sam hydrożel nie wiele da. W szklarni szybko też paruje ziemia. Chcesz to zrób sobie ale ja nie widzę sensu. Nawet na powietrzu kiedy nie zadbasz o automata to gówno bardzo zbierzesz. Zrobisz jak uważasz ale posłuchaj lepiej kolegów. Pozdro.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
hydrożel to nie jest sposób na całe zło, na każdym pisze ile razy zwiększa swoją objętość, jeśli jest go zbyt dużo to w trakcie zwiększania objętości po podlaniu uszkodzi, pourywa korzenie, szczególnie te drobne które są odpowiedzialne za pobieranie składników. kolega wyżej ma całkowitą słuszność
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Na 100l ziemii to 100-200 gram hydrożelu, kilogram wystarczy na 1000l gleby, nigdy tego nie stosowałem ale sporo czytałem, taki kilogram hydrożelu w 100l ziemii przy ostrej ulewie to tą doniczkę by za przeproszeniem roz***ało :herm:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół