nasiona marihuany

Opuszczona szklarnia

Wyszukiwarka Forumowa:

roztocz

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
95
Buchów
0
Mam taką opuszczoną szklarnię niedaleko - od paru lat ją obczajam, rośnie, co tam się da, nikt nic nie sadzi, szyby częściowo pobite, wejść się da - ma jakiś 10x50 m. Jest na prywatnej posesji, ale widać od kilku lat tam nikt nie wchodził. Może nie ten właściciel, czy coś? Myślicie, że warto? Jeśli by próbował, to ze względu na przypał pojawiałbym się tam pewnie z raz na kilka tygodni, miesiąc i wrzucił krzaka gdzieś w kącie. Warte zachodu?
 

Grelson

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2018
Postów
58
Buchów
0
Myśle ze dwa trzy automaty dadza rade na luzie, ale czy jest sens? Lepiej ogarnac jakiegos spocika i troche ponaginać, zadbać etc. Pozdro
 

roztocz

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
95
Buchów
0
Dzięki za odpowiedzi. Miejscówkę mam, całkiem niedaleko od tej szklarni, stąd pytanie.
 

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
to jak masz spota blisko tej szklarni to ja bym nie ryzykował i nic w niej nie robił, bo możesz łatwo spalić swojego spota
 

cccosssma

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
47
Buchów
0
Od razu na rondzie w mieście zasadź :sunny: nie ryzykuj i sobie mini szkalrnie na początek zrób na spocie, jak masz bezpieczną miejscówkę to można wykopaćwielki dół na metr i na górę 1 metr folia, dobrze zabiezpieczyć przed osunięciem ziemi i gotowe, szklarnia o wysokości 1 metr z zewnątrz a w środku plany mają 2 metry, tylko jeżeli sie tam wybierze jakiś gzrybiarz lub dzik to tak średnio :sunny: pomysł nie najgorszy w przypadku bezpiecznego spota
pozdrawiam <shiza>
 

wodorotlenekcementu

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2009
Postów
169
Buchów
0
Generalnie niedaleko mojego miejsca zamieszkania był stary salon płytek obsadzony ładnie żywopłotem, tak, że nie było widać dość sporego ogródka. W efekcie trafiło tam parę plantów (auto), które elegancko doszły, a rok później prawdopodobnie nowy właściciel zajął się ogródkiem, także zdążyłem :p w okół jakieś zakłady mechaniczne itp. + 2 hotele
 

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Szkoda twojego czasu, odpuścił bym, bez szklarni równie dobrze sobie dadzą rade, a sezon w szklarni mógł by urosnąć ku**a gigant i by był problem haha
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Sam mam taką szklarnie opuszczoną niedaleko siebie, obczajam ją od około 10 lat i nic się nie dzieje. Myślałem żeby posadzić tam jakieś losowe pestki z palenia. Przygotować ziemię z nawozami granulowanymi i hydrożelem, zostawić je same sobie jak dojdą to spoko jak nie to trudno.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Sam mam taką szklarnie opuszczoną niedaleko siebie, obczajam ją od około 10 lat i nic się nie dzieje. Myślałem żeby posadzić tam jakieś losowe pestki z palenia. Przygotować ziemię z nawozami granulowanymi i hydrożelem, zostawić je same sobie jak dojdą to spoko jak nie to trudno.

A kto to będzie podlewał? Deszcz chyba w szklarni nie pada a tam podlewać trzeba często.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
A kto to będzie podlewał? Deszcz chyba w szklarni nie pada a tam podlewać trzeba często.

Miałem plan wstawić tam donice 100l do której wsypie około kilogram hydrożelu i ustawić ją pod jedną z wybitych szyb tak żeby deszczówka spływała. To są pestki z jakiś herm na automatach więc nawet jak uschną to trudno.
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Jak dla mnie to gra nie warta świeczki. Wolał bym wsadzić więcej krzaków na sprawdzonej miejscówce niż kombinować i ryzykować przypał.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Jak dla mnie to gra nie warta świeczki. Wolał bym wsadzić więcej krzaków na sprawdzonej miejscówce niż kombinować i ryzykować przypał.

No masz rację, ale to są hermy, nie chce żeby popyliły mi innych plantów. Chciałem wbić tam 2 razy, raz zasadzić i 2 raz zebrać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół