nasiona marihuany

Auto amnesia kiedy ciąć?

Wyszukiwarka Forumowa:

Potentat

Member
Rejestracja
Mar 12, 2017
Postów
14
Buchów
0
Witam na stronie napisano ze od ziarenka do zbioru max 85 dni. Ten termin mija a mi się wydaje ze jeszcze można przytrzymać co myślicie?
4 roślinki



 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Jak na moje to mozna przetrzymac jeszcze spokojnie. Zawsze pisze ze szybki zbior a w praktyce zawsze wychodzi dluzej. Nie widac wlochow na foto bo jakosc lipna. Ile proc. brazowych?
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
ogolnie liscie po urywaj :<
i tym na 1 i 3 fotce too bym zaaplikował jeszcze po trochu top maxu
 

wielkitopek

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2018
Postów
81
Buchów
0
z tym ile pisze nie wiele ma to wspólnego z prawda tez brałem auto miały dojść w 8 tygodni a trzymałem je okolo 10 bo nie byly gotowe a byla to tez amnesia
 

Potentat

Member
Rejestracja
Mar 12, 2017
Postów
14
Buchów
0
Generalnie ropylam codziennie raz dwa razy dziennie roztwor z boostera no i w wodzie. To jeszcze poczekam. Może na Wielkanoc dojdą. Podeślę za jakiś czas fotki ? hehe dzięki i pozdro
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Że tak spytam, czy Ty opryskujesz jakimś bosterem rośline na flo? Jesli tak to powiedz cóż to za boost?
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
zluzuj z nawozami. bo zaraz mozesz nic nie zebrac :p to ze ona konczy swoj zywot wcale nie znaczy ze trzeba jeszcze wiecej nawozow.! wlasnie jest z ta kwestia calkowicie odwrotnie. pod koniec coraz mniej. zeby mogla z ziemi wyciagnac i z lisci. a te 85dni to takie wyssane z palca u stopy. no ale jak lubicie kwasne ostre palenie to saluto. ! ;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół