nasiona marihuany

Co jej?

Wyszukiwarka Forumowa:

Martwik

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2019
Postów
51
Buchów
0
Siema, chyba widzę jakieś niedobory ale nie jestem pewien co to, magnez, potas? temp około 22stopnie, raz na tydzień podlewam B52 zgodnie z tabelką producenta(jest na veg jak i na flo), właściwości nawozu:

[FONT=&quot]Azot (N).....................................................2,0%[/FONT]
[FONT=&quot]1,5%..................Azot organiczny w postaci rozpuszczalnej w wodzie[/FONT]
[FONT=&quot]0,5%.........................................Azot z nitratów[/FONT]
[FONT=&quot]Fosfor......................................1,0%[/FONT]
[FONT=&quot]Potas........................................4,0%

[/FONT]
Ph wody 6.6

Dzień roślinki 56, 7 dzień flo

normal_57194551_306481613379059_2653441081915473920_n.jpg
 
Ostatnia edycja:

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Zmniejsz pH pożywki, daj jej azotu, 2% to mało celowałbym bardziej w 8%
 

Martwik

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2019
Postów
51
Buchów
0
Zmniejsz pH pożywki, daj jej azotu, 2% to mało celowałbym bardziej w 8%

Ona ma teraz początkową faze flo, więc zdecydowałem się że kupie florovit NPK 5,7,8, i tym będę lać chwile a jak będzie zaawansowane flo to dam Pk 13/14 + B52-(NPK 2,1,4,) (czyli razem NPK 2,14,18- chyba że nie tak sie to dodaje i jestem głupi:freak:) ostatnie 10 dni czysta woda. Myśle że oks będzie taki zestawik, dzięki za odpowiedź i pozdrawiam:jaraczz:
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
To B52 od AN?
Jesli tak to pamietaj ze to dodatek a nie nawoz podstawowy i jego zadaniem jest dostarczenie witamin z grupy B i kwasy humusowe o ile pamietam a NPK to glownie z podstawowego powiniennes dostarczac
 

Martwik

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2019
Postów
51
Buchów
0
To B52 od AN?
Jesli tak to pamietaj ze to dodatek a nie nawoz podstawowy i jego zadaniem jest dostarczenie witamin z grupy B i kwasy humusowe o ile pamietam a NPK to glownie z podstawowego powiniennes dostarczac

Tak od AN, to zostanę przy samym pk13/14
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
B52 od AN możesz zostawic - lej go dalej jak producent przykazał. Jeden minus b52 to to że zasolenie wzrasta podobno - tak wyczytałem u PRO growerów no ale skoro Ty Ziomuś nie stosowałeś nawozu podstawowego to o to bym sie nie martwił. Więc spokojnie możesz używać dalej.

Co do PK 13/14 to jest to stymulator kwitnienia i stosuje się go od około trzeciego tyg. do dwuch tyg. przed kosa.

Martwi mnie to że nie załapałeś że powinienneś dokupić nawóz bazowy bo to co posiadasz to dodatki, bostery , wspomagacze.

Kup sobie zestawik grow-bloom rekomendowanej firmy może być i od AN na nastepny wysiew albo i jeszcze teraz.

Ja osobiście do tej pory plagrona katowałem przez 2lata a teraz wchodze właśnie w AN i mam praktycznie cały set od nich. Mam z czym eksperymentować teraz :)

PS. Co za ziemie wsadziłeś w poty?
 

Martwik

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2019
Postów
51
Buchów
0
B52 od AN możesz zostawic - lej go dalej jak producent przykazał. Jeden minus b52 to to że zasolenie wzrasta podobno - tak wyczytałem u PRO growerów no ale skoro Ty Ziomuś nie stosowałeś nawozu podstawowego to o to bym sie nie martwił. Więc spokojnie możesz używać dalej.

Co do PK 13/14 to jest to stymulator kwitnienia i stosuje się go od około trzeciego tyg. do dwuch tyg. przed kosa.

Martwi mnie to że nie załapałeś że powinienneś dokupić nawóz bazowy bo to co posiadasz to dodatki, bostery , wspomagacze.

Kup sobie zestawik grow-bloom rekomendowanej firmy może być i od AN na nastepny wysiew albo i jeszcze teraz.

Ja osobiście do tej pory plagrona katowałem przez 2lata a teraz wchodze właśnie w AN i mam praktycznie cały set od nich. Mam z czym eksperymentować teraz :)

PS. Co za ziemie wsadziłeś w poty?

Powiem ci mordo ze zestaw juz mam ale nie napisałem o nim, u mnie flo okolo dzień 10 i teraz leje florovit + lekki oprysk z B52, W 3-4 tygflo bedzie pk 13/14 + plargon terra bloom, na koncu czysta woda, moja pierwsza uprawa, 2 roslinki i jestem bardzo zadowolony z ich wyglądu, będzie co palić, ziemia to canna terra proffesional
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół