nasiona marihuany

Zmiana z Plagron na Advanced Nutrients

Wyszukiwarka Forumowa:

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Toc bez przesady ;) Nie mam tyle czasu niestety ;(
Co do plantow to nie feedowane za bardzo. Tylko jeden plant ten co przedziory go pogryzly (moja stara matka) zostala podlana ostrzej bo jak widac w seodkowej partii lisci widac zaleczone lekkie deficyty i zaraz po korekcie idzie wzorowo.

Prze***ane ogolnie bo jak to flo mi nie pojdzie dobrze to nie bede mial co jarac ;(
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Faktycznie AN ma mocne nuty bo przy dawce 75% micro i grow plus 50% bloom i pelnej dawce Nirvany z SensiZym ec pokazalo 800ppm a woda z podstawy 1400ppm
 
K

Kannaland

Guest
Dwa lata w tym grzebie wiec cos juz ogarniam.

Mozna i 10 lat grzebac a wciaz nie ogarniac. Uzywam plagrona z przerwami od 7 lat ale kupuje go tylko z przyzwyczajenia i dobrego stosunku ceny do jakosci. Jak nie ma czegos od plagrona to bez zastanowienia sie lapie za innych dobrych producentow i wniosek po tych latach jest taki, ze wszyscy topowi producenci to jeden ch*j, to jak wybieranie miedzy audi a bmw i tyle. Do sukcesu potrzebujesz tylko nawoz grow, nawoz bloom i jakis jeden booster jak green sensation ale jak nie masz co robic z hajsem to kup 10 zamiast 3 hehe. Pozdro
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Co do tych topowych producentów to sie zgadzam :)
No h*j - kupilem i bede testował, nawiasem mówiąc po tym jak podlałem skuny AN to poszły jak szalone. Automaty już kwitnąć zaczeły , zresztą i sezony też już przełączyłęm.
Powinno coś się już zacząć pier***ić w automatach a jak dotąd wszystko perfekt. No może prawie bo w sezonach lekko kilka koncówek delikatnie przepaliło :) Dostały samej wody PH 6.0 po tym ostatnim podlaniu z AN. Więc powinny sie przetrawić reszte papu.

Następny grow chciałbym puścić na bio tabsach ale musiałbym zaciągnąć jezyka u spora z #.com jesli będzie oczywiście taki uprzejmy. :)
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Napisałem ci to już raz-biotabs to najprostsza uprawa dla leniwych jakie znam. Kupujesz zestaw czytasz ulotke i robisz co zalecają. Potem lejesz odstaną wodę i dopiero jak zaczyna być coś nie tak(a nie musi) znowu ulotka i robisz jak wyżej. Prościej się nie da.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Już wiem co było nie tak z moimi poczynaniami. Po zakupie filtru RO znikneły wszystkie problemy :)
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Jaki filterek kupiłeś, pochwal się ziomuś :)
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Ostatnia edycja:

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Pożywka to sama woda po filtracji czy 3/4 po filtracji a 1/4 to kranówa ?
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Nie. Woda teraz tylko z filtra. Zadna kranowka. Podlewam raz sama woda RO, raz dadaje nawozy w dawkach 50-75%dawki z tabeli AN i wszystko gra
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Zajedź jakieś fotki plantów bez włączonej lampy.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Ziom czy Ty wogole obczailes zdjecie ktore dodalem? Gdzie widziales wlaczone lampy? :) Toz nad topami masz widoczne wylaczone marsy hydro 300 ;)
Btw. Ida w odstawke niedlugo bo panel bede budowal.
A bez flasha nie zrobie bo planty w scrogu stoja i nie wyciagne ich z boxa.
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Sory za zamułkę,teraz widzę, linki wstawiłeś. Zdjęć bezpośrednio nie umiesz ? :-D Ładne planty.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
No właśnie nie umiem :)
Sorka za mało wytłuszczony link do foty :)
Poki co szron jest spoko :) Tylko objętosci jeszcze musza nabrać :)
Ok, Kminie już jak to robić :) :) :)
normal_20190527_143857.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół