nasiona marihuany

witam Panie i Panowie startuje z moim pierwszyą foto pytanie kiedy ciąć

Wyszukiwarka Forumowa:

miłypan1

New member
Rejestracja
Kwi 13, 2019
Postów
2
Buchów
0
witam wszystkich <lol>" title="lol" border=""> pytanie brzmi kiedy ciąć rośliny wystarrowały 1 lutego i ciąglw rosną .... :jocolor::jocolor: nawozy canna , miernik ph i takie tam. jest tylko problem ,gdyż nie mam lupy dobrej tylko x3 zrobiłem telefonem tyle co mogłem oceńcie , rosliny 2xeasy plant xxl auto femi 1x easy bud auto femi i 1xno name z baczki :spalony::spalony:
solarr
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]





to moja pierwsza uprawa indor także prosze o wyrozumiałość :) czekam na wasze komentarze pozdro buch z wami :bounce:
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
Nikt doświadczony ci nie odpowiedział to ja ci odpowiem. Cytat z jakiejś strony

,,Jeśli zetniemy roślinę przy 50% stosunku trichomów mlecznych do przejrzystych, otrzymamy przyjemny, dynamiczny i w miarę długo się utrzymujący haj. Jednak dopiero pełna dojrzałość trichomów, która charakteryzuje się 90-95% stosunkiem koloru mlecznego do pozostałych dwóch, jest gwarancją marihuany o pełnym potencjale psychoaktywnym. Haj będzie wtedy długi, stymulujący i nie będzie zbytnio przyklejał do fotela.

Jeśli lubimy jednak szczyty, które zmiatają z nóg, możemy poczekać aż trichomy wejdą w fazę bursztynową. To oznacza, że THC zaczyna się powoli rozkładać i zamieniać w inny związek: CBN. To właśnie CBN odpowiada za zamulający, dezorientujący haj, który powoduje krótkie kłopoty z koncentracją i podejmowaniem decyzji."

Sam musisz ocenić czy trichomy (te takie kropelki zywicy) są przeźroczyste, mleczne czy nabierają bursztynowego koloru (kup sobie jakies powiekszenie, lupe czy coś). Rodzaj haju jaki uzyskasz jest warunkowany głównie odmianą ale brak koloru trichomów-słaby haj, mleczne-najwiekszy haj, bursztynowy- najbardziej wbijający w fotel
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,286
Odznaki
3
Warto trzymac dluzej a mocy zyskaja no i wtedy masz pewnosc ze wycisnales praktycznie wszystko co mogles - jedyny minus ze troszke ostrzejsze przy paleniu.
Ale wole zrobic po scince dobry dlugi okres szuszenia i stokowania w słojach tak by max chlorofilu wypie****ic z topow. Bo to wlasnie on najbardziej gryzie.
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
@OG_Gucilla zeby pozbyc sie hlorofilu nalezy suszc w temperaturze nieco nizszej niz pokojowa, w ciemnosci w niezbyt suchym pomieszczeniu z przepływem powietrza.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół