nasiona marihuany

Czy mój pomysł to dobry pomysł?

Wyszukiwarka Forumowa:

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
680
Buchów
1,025
Odznaki
2
Witam na forum jestem od kilku lat, mam za soba cztery udane uprawy out. Ostatnio wpadł mi do głowy aby założyć pierwszą uprawe in, sprawa wygląda tak że mam do dyspozycji dom w stanie surowym zamknietym. Czy dobrym pomysłem bedzie założyć tam mój pierszy ogródek? Do dyspozycji mam pomieszczenie ok 3 m2, uprawe chce oprzeć na technologi LED. Czy taki ogródek jest bezpieczny? chodzi mi o zużycie prądu w domu w którym nikt nie mieszka.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,342
Buchów
3,349
Odznaki
10
Wykańczając dom zużywa się sporo prądu.
Wiertarki, wyrzynarki, odkurzacze, nagrzewnice itp.
Dopóki będzie za prąd płacone - jak najbardziej ok :p
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,799
Buchów
2,010
Znajomy tak pocisnął 1 lub 2 indoory na poddaszu(tam miał cieplej). Wyszło git i bez przypału. Świecił HPS400W + wentyle i nawilżacz.
 

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
680
Buchów
1,025
Odznaki
2
Hmmm tylko ja myślę zagospodarować ok 3m2 to myślę że przy ledach to ok 800-1000wat potrzeba. Obawiam się żeby przypału nie było.
 

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
Drogi kolego to ty powinieneś ocenić dokładnie. ja bym się bardziej obawiał sąsiadów czy też drobnych wiejskich złodziejaszków niż elektrowni ich to raczej mało interesuje wystawiają fakturę a ty płacisz.

To że w domu nikt nie mieszka pod kątem prądu małe ma znaczenie elektrownia nie ma kamer 24/7 w domach i nie ocenia czy ktoś w nich mieszka czy nie zawsze mogą trwać tam prace remontowo budowlane i to jest powód zużycia prądu.

Najprostszy sprzęt budowlany typu wiertarki wkrętarki młoty odkurzacze pobierają dużo więcej produ.

Tak jak nadmieniłem bardziej obawiał bym sie wscipskich sąsiadów którzy lubią zaglądać po oknach zwłaszcza jak widzą że ktoś tam chodzi coś robi raz na jakiś czas, czy też dropnych złodziejaszków czyt. meneli i tym podobnych delikwentów.
[MENTION=88011]Buzz Astral[/MENTION] nie zauważyłem twojego postu kolego :) przepraszam :)

[MENTION=66896]moskit[/MENTION] jest ryzyko jest zabawa każda uprawa IN to jakieś tam ryzyko zawsze możesz zmniejszyć trochę powierzchnie do 2m np jeżeli cie to uspokoi :)
Pozdrawiam i z fartem !
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół