nasiona marihuany

Kalashnikova auto indoor i niedoswiadczony grower PLS HELP

Wyszukiwarka Forumowa:
A

athell

Guest
Witam wszystkich niedawno zainteresowalem sie tematem i przy 13 dniu zycia panienek mam problem

namiot 60x60x160
cooltube hps 250w
wlot wylot 105 m3/h
temp dzien 20-27/noc 18-20
wilgotnosc 40-55%
ziemia uniwersalna PLANTA w drugiej bardziej powykrzywianej ta sama w kubku a przy przesadzaniu dodalem ziemi z nawozem wiem ze z***alem ale wszystko bylo robione na juz.
do tej pory podlewalem czysta woda za kilka dni planowalem dodac pol zalecanej dawki biohumusa.
licze ze znajdzie sie ktos kto rozpozna problem i mi doradzi.
podlewam woda gorczanska nie mam ph miernika.

1 kobita

---------- Post Zaktualizowany 14:03 ---------- Data pierwszego postu 14:00 ----------

[/COLOR]
Witam wszystkich niedawno zainteresowalem sie tematem i przy 13 dniu zycia panienek mam problem

namiot 60x60x160
cooltube hps 250w
wlot wylot 105 m3/h
temp dzien 20-27/noc 18-20
wilgotnosc 40-55%
ziemia uniwersalna PLANTA w drugiej bardziej powykrzywianej ta sama w kubku a przy przesadzaniu dodalem ziemi z nawozem wiem ze z***alem ale wszystko bylo robione na juz.
do tej pory podlewalem czysta woda za kilka dni planowalem dodac pol zalecanej dawki biohumusa.
licze ze znajdzie sie ktos kto rozpozna problem i mi doradzi.
podlewam woda gorczanska nie mam ph miernika.

1 kobita
2 w ziemi z nawozem

pomieszalem zdjeciabo pierwszy raz to robie ale mysle ze rozpoznacie ktora to ktora bardzo licze na pomoc :)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Zajmij sie najpierw hodowlą jedwabników... jeszcze zdjecia wrzucasz z jakiejs przypałowej strony.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół