nasiona marihuany

|AF|0.04 m2|26w LED| MICRO Amnesia Haze auto od RQS High Effect

Wyszukiwarka Forumowa:

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Trochę masz rację. Ale nie byłem pewny jak długo mogę je tak trzymać. Mimo to powinno być dobrze. O ile ziomek nic nie spie****i jak mnie dwa tyg nie będzie. Poza tym mam tylko 30cm powierzchni użytkowej więc za duża nie może być.
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
zapewne kolega bedzie chcial jak najlepiej a zrobi jak zrobi:p czyli spie****i :{ przesadz do wiekszego i lekutko podlej.
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Ja swoje 2x większe męcze w małych kubkach 400ml nadal , czekam aż przestanie padać i wiać żebym mógł je wywieźć na spota.

Co do pająków, to serio uważaj. Jesli nie dodajesz tych fot lub nie sprzedajesz pająków na żadne fora terrarystyczne, to jeszcze ok.
Sam mam kilka samiczek, tylko ja duże naziemne :)
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1


DZIEŃ 15

Roślina się rozwija chyba wporzo. Nowe liście wychodzą ładne zieloniutkie. Kolejny up za dwa tygodnie jadę na urlop kolezka zajmie się nią w sensie podleje jak będzie trzeba LST zrobię sam jak wrócę bo wolał bym żeby jej nie złamał mam nadzieję że nie będzie za późno. Pozdrawiam

















 

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
Elo, dlaczego nie zdejmujesz tych okrągłych oprawek z ledów ?
Z fartem do :harvest:<peace>
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
Versi kupiłem na pierwszego ptasznika, teraz planuje zakupić Chromke, szacun za Poe, co do led bulb to faktycznie polecam zdjąć te plastiki, pozdro i powodzenia :)


edit. ja ten plastik przeciąłem lutownicą xd
 
Ostatnia edycja:

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Próbowałem zdjąć podważac odkręcić przekręcić i ni hu*a mi się nie udało. Oprócz poe mam jeszcze 2 inne jadowite wariaty
Co prawda jeszcze małe ale....
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
brzeszczotem natnij i zlam. chyba tak sie da. albo calkowicie brzeszczotem uciac
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Jestem teraz na urlopie a po i tak będę wymieniał żarówki na ciepły kolor to w tych nowych już zdejme dobry pomysł z tym brzeszczotem nwm czemu na to nie wpadłem łap bucha za to
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Czysty umysł mam. Bo nie pale dziennie kilku gram! Ram pan pan. Detoks. ;p Klara pod kopula jest.
 

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
Też brzeszczotem ciąłem:-D u podstawy oprawki, a potem podważałem to śrubokrętem i pięknie schodzi
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1

Dzień 20

Siema siema koleżka podesłał fotkę to wrzucam. Pannica zaczęła kwitnąć <joint> wszystko chyba idzie dobrze liście już nie żółkną wszystko rozwija się dobrze. Pozdrawiam. do następnego.








 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Nie zdjęcie robione zaraz po podlaniu. Zazwyczaj robię tak że podlewam obficie a potem dopiero gdy robi się już dość sucho ok 2cm w glab gleby
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół