nasiona marihuany

Dziwny problem

Wyszukiwarka Forumowa:

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Cześć
Mam dziwny problem, mianowicie gdy ktoś cytuje moje wypowiedzi to dostaję powiadomienie które wyświetla mi się obok mojego nicka ale jak już ktoś postawi buszka to nic się nie wyświetla.
Chcę żeby powiadomienia się wyświetlały w przypadku buchów - jak mogę to zmienić ? może coś pokręciłem w ustawieniach profilu..?
 
R

RedMist

Guest
Cześć
Mam dziwny problem, mianowicie gdy ktoś cytuje moje wypowiedzi to dostaję powiadomienie które wyświetla mi się obok mojego nicka ale jak już ktoś postawi buszka to nic się nie wyświetla.
Chcę żeby powiadomienia się wyświetlały w przypadku buchów - jak mogę to zmienić ? może coś pokręciłem w ustawieniach profilu..?

Ustawienia=> Ogólne ustawienia=>Notification for new "Thanks" on your posts? Receive notifications a jak nie działa to cos z forumem nie tak
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Ustawienia=> Ogólne ustawienia=>Notification for new "Thanks" on your posts? Receive notifications a jak nie działa to cos z forumem nie tak

włączyłem bo miałem odptaszkowane ale dowiem czy działa dopiero jak dostanę powiadomienie o buszku :)
dzięki :)
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Dziękuję, powiadomienia znowu są aktywne :)
Zwracam buszka w dobrej wierze oraz miłego weekendu życzę :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół