nasiona marihuany

Jakie oświetlenie ?

Wyszukiwarka Forumowa:

CygaRpk

Member
Rejestracja
Kwi 9, 2019
Postów
16
Buchów
0
Witam mam problem z doborem oswietlenia, a mianowicie chodzi mi o lampe led tylko nie wiem ktora lub cfl 125w
bede mial w nim dwa automaty i chcialbym bysci mi cos doradzili co do tego oswietlenia, chce zakupic oswietlenie i ruszam z tematem bo tylko swiatla mi brakuje aha i ze by nie zakladac nowego tematu chcialbym zapytac jakie doniczki dac do takiego boxa. Dziekuje


Powieszchnia 0.1968m2
Minimalne:5904
Srednio:7872
Optymalne:9840
 
R

RedMist

Guest
Jakiego boxa? 50w Led ci styknie. Kup sobie coś od ledisona robi robotę i tanie
 

CygaRpk

Member
Rejestracja
Kwi 9, 2019
Postów
16
Buchów
0
Jak wroce do domu to napisze Ci konkretne wymiary, a jesli chodzi o lampe led 50w to moglbys wyslac mi link na prv gdzie moge taka zakupic ?
 
R

RedMist

Guest
Jak wroce do domu to napisze Ci konkretne wymiary, a jesli chodzi o lampe led 50w to moglbys wyslac mi link na prv gdzie moge taka zakupic ?

Nie mogę wysłać ci priva. Lampa nazywa się Naświetlacz Halogen LED 50W COB ledison.com.pl. Zbudować tez sobie możesz sam i będzie taniej. Jest to bardzo proste.
 
R

RedMist

Guest
Nie będzie. Ten Led został już przetestowany i daje dobre wyniki. Jest on budżetowy nie ma takiej wydajności jak clu ale na małych powierzchniach sprawdza się.
 

CygaRpk

Member
Rejestracja
Kwi 9, 2019
Postów
16
Buchów
0
Dzieki wielkie za pomoc jak bede mogl to na pewno dostaniesz bucha za pomoc, pozniej podam wymiary dokladne boxa to jeszcze te doniczki ilu litrowe bysmy pomysleli
 

CygaRpk

Member
Rejestracja
Kwi 9, 2019
Postów
16
Buchów
0
Witam ponownie.
Wróciłem do domu i zmierzył ponownie boxa i okazalo sie ze wysokośći mam 49 i szerokość 41 z kalkulatora wyszlo mi

Powieszchnia 0.2009 m2

Minimalnie: 6027 Lumen�w
Srednio: 8036 Lumen�w
Optymalnie: 10045 Lumen�w

Wlasne: 10045 Lumen�w
Wiec znow te pytanie czy nie za mało lumenów jak na ta lampę o której pisaliśmy no i te doniczki nie wiem jakie dopasować na pewno bede lst robić by te automaty zmieścić
 
R

RedMist

Guest
Spokojnie ci starczy 50w Led. Jak myślisz ze nie to kup sobie 100w. Przy ledach lumeny nie maja takiego znaczenia bo nie idą w parze z PAR. Ja bym na twoim miejscu zbudował sobie panel sam. Osobiście używam 150w na 0.5m2 ale na lepszych diodach. Opcja tez są żarówki Led. Box masz bardzo niski wiec wypadało by zrobić bardzo płaska lampę żeby zaoszczędzić miejsce.
 

CygaRpk

Member
Rejestracja
Kwi 9, 2019
Postów
16
Buchów
0
Rozumiem ok zdecyduje się na tą lampę o której piszesz. A co do doniczek to jakie kupić
 
R

RedMist

Guest
Musisz sobie kupić długie doniczki takie balkonowe. Ja miałem jedna taka na box 0.07m2 miała około 8l. Inne raczej są wysokie wiec nie bardzo się nadają.
 

CygaRpk

Member
Rejestracja
Kwi 9, 2019
Postów
16
Buchów
0
Myslalem ze w okrągłej donicy łatwiej będzie mi zrobić lst no ale skoro tak piszesz wezme te balkonowe
 
R

RedMist

Guest
Ja tylko pisze co myśle ty sobie możesz dobrać co ci tam pasuje :) ja nie wiem dokładnie ja twój box wyglada. Uszyć sobie możesz tez cis z grubszego materiału na wymiar.
 

CygaRpk

Member
Rejestracja
Kwi 9, 2019
Postów
16
Buchów
0
Red słuchaj bylem w trakcie zamawiania tej lampy l której mowiles na tamtej stronie i okazalo sie ze nie ma ich na sklepie.. :( znalazłem cos podobengo na allegro po 5k lumdnow tylko sa same barwy swiatla zimna biala szukalem jeszcze po stronach i nie mogę znaleźć moze masz jeszcze jakoś stronę co lampa jest o której mowa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół