nasiona marihuany

będzie przypał?

Wyszukiwarka Forumowa:

blazej_zawadzki

New member
Rejestracja
Kwi 11, 2019
Postów
4
Buchów
0
siemanko,
ostatnio kupiłem na allegro lampę, i po jakimś niewielkim czasie nasiona, miejsce przesyłki inne niż miejsce uprawy, jednak przelewy robione z prywatnego konta bankowego. Myślicie, że przez swoje idiotyczne zachowanie narobiłem sobie przypału? lepiej wyrzucić rośliny?
 

Grelson

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2018
Postów
58
Buchów
0
Nie będzie żadnego przypału, mozesz spać spokojnie :lol3:
 

blazej_zawadzki

New member
Rejestracja
Kwi 11, 2019
Postów
4
Buchów
0
wniosując po emotce jednak mam czym się martwić? :pl:
lepiej sobie dać na razie spokój?
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Za co chcesz miec przypal? Za lampe czy za nasiona? Z tego co sie orientuje to jedno i drugie jest w Polsce legalne. Ja bym sie nie przejmowal, ale to twoja sprawa.
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
Nie sądze ze policja ma wgląd w transakce bankowe, banki nie pozwolily by sobie na to zeby kowalski od 4 lat policjant mógł przeglądać i paplać na lewo i prawo na co jego sąsiad (ten h*j bogaty z bloku obok) wydaje pieniądze. Co innego kiedy dochodzi do przestępstwa, wtedy pewnie wjezdza jakis nakaz prokuratorski ale Ty zadnego nie popełniłeś. ;D
 

blazej_zawadzki

New member
Rejestracja
Kwi 11, 2019
Postów
4
Buchów
0
a czy często się zdarza, że po takich zakupach wpadają na chatę? sprzedawca nasion na allegro niedługo potem zamknął swoje konto (bądź też jemu zamknęli) i to jest strasznie podejrzane.
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
Jak już wpadają to nie czesto tylko raz ;D. Ale dlaczego tobie mieliby wpaść, jezeli zamawiałeś nie na swój adres to dlaczego mieliby wbijać do ciebie? Po za tym warto jakbyś napisał gdzie kupiłeś te lampę i nasiona bo jak ta lampa nazywała sie ,,lampa do uprawy marihuany największe zbiory" no to troche przypałowo XD ale tak to mogłeś przeciez np dla jaszczurki kupić zeby sie grzała. Policjantów i papierów na nakazy przeszukania by nie starczyło.
 

blazej_zawadzki

New member
Rejestracja
Kwi 11, 2019
Postów
4
Buchów
0
nie no, aż tak przypałowej nazwy nie miała, ale było w aukcji podkreślone, że do roślin. nasiona zamówiłem do paczkomatu, jedynie co mnie marwi to to, że adres jest zapisany na koncie bankowym. nigdy nie handlowałem materiałem i tym też nie mam zamiaru.

ale tak to mogłeś przeciez np dla jaszczurki kupić zeby sie grzała. Policjantów i papierów na nakazy przeszukania by nie starczyło.
haha to może kupię potajemnie gdzieś drugą taką lampę i jaszczurkę? :lol3:
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
zrób growloga jaszczura ;D
Jak kupiłeś w sprawdzonym sklepie nasiona to przypału nie bedzie.
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Moim zdaniem nie masz sie o co martwic. Jak bedziesz kiedys Pablo Escobarem, to sie bardziej pilnuj, ale tak to wiesz...
 

mlynu345

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2018
Postów
52
Buchów
0
ogólnie nie wiem jak w praktyce ale słyszałem o wielu przypałowych akcjach jesli chodzi o zakup lamp na allegro a co dopiero nasion (chociaz nie wiem czy tam mozna, ale wiem ze na olx sa) wiec wiecej tego nie rob
 
O

OdcieńZieleni

Guest
lampy i nasiona są legalne ale nie trzeba być einsteinem żeby się domyśleć w jakim celu się je kupuje, a kupno na allegro to głupota, tam wszystkie dane są udostępniane psom, najbezpieczniejszy zakup to paczka na paczkomat opłacona na poczcie i nie trzeba być escobarem zeby do Ciebie zapukali ...
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
No według mnie z***ales. Czy wpadną czy nie to już nikt nie wie paranoje bym miał. Mojego kolegę przez zamówienie właśnie mu zrobili wjazd. Więc na 100% pewności nie ma. A allegro zawsze było psiarskie. Uważaj na siebie. Kiedyś temat zakładałem tu i jest dużo do poczytania. Poszukaj. Powodzenia
 

Przemowski

New member
Rejestracja
Kwi 18, 2019
Postów
4
Buchów
0
Nie no raczej nie będzie ;d
(sam zaczynam) zamawiałem na paczkomat przelewem bankowym z pewnej strony która "jest z nami od 2005" Przeglądam różne strony (również tą) bez trybu incognito ale fbi raczej się nie zainteresuje ;d
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół