nasiona marihuany

W du*e se wsadz to ziolo...

Wyszukiwarka Forumowa:

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
Proszę bardzo

W nawiasach adnotacje tłumacza (mnie) ,,weed" tłumaczyłem na ,,zioło" get high- ,,zjarac sie"

ŻYCZE MIŁEJ LEKTURY!

Tutaj, w Wielkiej Brytanii, większość osób używających konopi indyjskich zjada, pali lub vaporyzuje zioło, aby sie zjarać.

Ale w USA, gdzie obecnie jest to legalne, pojawia się zupełnie inna metoda używania zioła.
Marihuana powoli traci swój wizerunek jako narkotyk używany przez oszalałych ,,potheadów" (jaraczy?) i staje się lekiem dla osób cierpiących na przewlekły ból, a nawet produkt „wellness”(prozdrowotny?), który uważa się za poprawiający zdrowy tryb życia.
Jednak w Kalifornii ludzie używają produktów opartych na konopiach dopochwowo i doodbytnie, aby zwiększyć doznania seksualne lub poradzić sobie z bólem spowodowanym chorobami.
Weed staje się wielkim biznesem w USA po zalegalizowaniu go w stanach, w tym w Kalifornii i Kolorado. Rozmawialiśmy z firmą Foria, która produkuje pierwszy na świecie czopek konopny, a także z kobietą, która użyła zioła aby pomóc przezwycieżcyć w sobie historię traumy seksualnej i odkryć radość seksu i zmysłowości.
Ci adwokaci (przedstawiciele?) konopi powiedzieli nam, że umieszczanie zioła w nieoczekiwanych miejscach może mieć znakomite efekty.
„To nie jest zwykła metoda zażycia”, mówi Mathew Gerson, dyrektor generalny Forii, dyskutując o swoich czopkach z marihuaną.
„To było dla nas trudne wyzwanie, aby przedstawić nasz produkt szerokiemu gronu odbiorców”.
Zanim zaangażował się w „cannabis space”, Gerson był zaangażowany w branżę dla dorosłych, gdzie pracował nad produkcją prezerwatyw.
Zaczął zdawać sobie sprawę z „poważnej luki” między liczbą produktów przeznaczonych dla mężczyzn i kobiet, zanim zaczął badać potencjalne korzyści zdrowotne płynące z zioła.
Jedna z kobiet, która opowiada się za stosowaniem zioła podczas seksu, powiedziała nam, że „pomaga jej w praktyce mastubacyjnej” .
Po pierwsze, jego firma wypuściła olej do sexu (lubrykant?) z dużą dawką THC - aktywnego składnika konopi. - które mogą być sprzedawane tylko w stanach, w których zioło jest legalne.
Następnie przygotował produkty CBD, które można sprzedawać na całym świecie, a następnie dwa różne czopki przeznaczone do wkładania do odbytu i pochwy.
„Mieliśmy ludzi z UE lecących do USA, aby wypróbować nasze produkty” - dodaje.
„Byli to ludzie, którzy mieli trudności z intymnością i bolesną penetracją, którzy następnie zgłaszali swój pierwszy bezbolesny seks od wielu lat.
„To było dla nich transformacyjne i napędza naszą pracę w tej przestrzeni.”
Ten pakiet zawiera czopek marihuany (zdjecie czarnoskórej kobiety trzymającej paczkę wielkości listu).
Czopek jest przeznaczony do zwalczania bólu i zwiekszania przyjemności.
Przedsiębiorca twierdzi, że mj może działać jako potężny środek przeciwbólowy, wspomagający endometriozę, skurcze menstruacyjne lub torbiele jajników, a także zwiekszający „wzmocnienie seksualne i zmysłowe”.
Mężczyźni w związkach homoseksualnych również używają czopków jako „dla przyjemności ekploracji”, jak również dla złagodzenia bólu.
„Utrzymujemy duże napięcie w zwieraczu odbytu, co może powodować ból tyłu i inne problemy” - powiedział.
Produkty reprezentują „wysoką dawkę” THC, ale nie spowodują haju (nie zjaracie sie) , jeśli nie zostaną zjedzone podczas seksu oralnego po włożeniu.
„Jeśli weźmiesz marihuanę dopochwowo, nie przejdzie przez wątrobę, a większość kobiet nie zgłasza odczuwania jakiegokolwiek rodzaju psychoaktywności” - dodaje Mathew.
„To samo dotyczy sytuacji, gdy jest przyjmowana doodbytniczo, co jest dobrą wiadomością dla osób, które bardziej interesują się korzyściami przeciwbólowymi niż byciemm w innym stanie.
„To sposób na zbudowanie relacji z rosliną.
„Jeśli jednak zjesz nasz lubrykant, zjarasz sie (you will get high) - a jeśli zjesz czopek, bardzo sie zjarasz”.
Palenie zioła szybko staje się przestarzałe, ponieważ ludzie znajdują nowe sposoby spożywania ziół, które były używane przez 10 000 lat - a może nawet dłużej.
Możesz pomyśleć, że kalifornia jest szczytem zamieszania dookoła zioła, ale użycie zioła w podobny sposób ma długą i piętrową historię.
Artykuł naukowy opublikowany w 2001 r. przez trafnie nazwanego akademika Ethana Budd Russo traktuje o użyciu konopi indyjskich w położnictwie i ginekologii prawie 3000 lat temu - chociaż zioło to prawdopodobnie było używane długo przedtem.
Pisał, że starożytni Egipcjanie zmieszali zioło z miodem przed umieszczeniem go w pochwie lub odbytnicy, podczas gdy muzułmańscy lekarze zmieszali je z innymi ziołami, by „leczyć migrenę, słabsze bóle macicy, zapobiegać poronieniom i zachowywać płody w brzuszkach ich matek”.
Twierdzono nawet, że sama królowa Wiktoria wykorzystywała to jako ulgę w bólu w czasach wielkości imperium brytyjskiego.
Russo napisał: „Długa historia konopi w medycynie kobiecej wspiera dalsze badania terapeutyczne i zastosowanie w wielu różnych trudnych warunkach klinicznych.
„Konopie indyjskie jako logiczna alternatywa medyczna w położnictwie i ginekologii mogą jeszcze okazać się… feniksem, którego czas ponownie ndejdzie.”
Ashely Manta (z lewej) jest pedagogiem seksualnym z Kalifornii (na zdj blonyna z pluszową pochwą na jakimś zebraniu na kanapie obok czarnej)
Aby dowiedzieć się jak to jest korzystać z zioła, aby zwiększyć seksualność i dobre samopoczucie, rozmawialiśmy z pedagogiem seksualnym Ashleyem Mantą, która określa się jako ,,sex-positive, cannabis friendly, passionate sexuality educator and coach" (seksualnie pozytywny, przyjazny dla marihuany, namiętny pedagog i trener seksualnośc).
Radzi klientom, aby spróbowali użyć zioła, by odrobinę się zjarać (lub naprawdę mocno, jeśli potrafią sobie z tym poradzić), jak również wcierać je w swoje miejsca intymne, aby seks stał się przyjemniejszy.
Radosna i przewiewna celebracja zmysłowości Manty jest tym bardziej godna uwagi, że jest osobą, która przeżyła napaść na tle seksualnym, spędzając większość swojego życia na długiej i czasem trudnej drodze do uzdrowienia.
Po cierpieniu wykorzystania jako dziecko i napastowaniu w okresie nastoletnim i wczesnym dorosłym, Ashley miała trudności z uprawianiem seksu i ciarpiała na pochwowice- zaburzenie , które powoduje, że mięśnie pochwy zaciskają się i seks staje się bolesny.
„Zaczęłam stosować lubrykant z THC w 2014 roku i mogłam uprawiać seks z penetracją po raz pierwszy bez bólu”, mówi.
„A palenie pomogło także w psychologicznych aspektach seksu. Tylko jeden buch lub dwa pomogły mi uspokoić umysł i przestać ścigać myśli, pomagając mi się uspokoić i powstrzymać przed odłączeniem od mojego ciała.
„Pozwoliło mi to być obecnym i wyjść z cyklu nadmiernego pobudzenia - co jest dobrym stanem psychicznym, raczej pobudzeniem w dobry sposób.”
Ashley Manta, która uważa, że ​​konopie mogą pomóc w utrzymaniu dobrego samopoczucia i seksualności (na zdjęciu Manta która tak uważa)
Ashley teraz chce, aby świat dowiedział się o korzyściach płynących z marihuany.
„Chcę, żeby ludzie wiedzieli, że po traumie istnieje przyjemność, ponieważ przez długi czas nie sądziłam, że mogę mieć świetny seks, z powodu mojej przeszłości. "
„Od odkrycia produktów erotycznych z konopi istnieje dzień i noc.
„Mam wolne ręce i bez zastrzeżeń najlepszy seks w moim życiu i cieszę się, że przeszłam drogę od ofiary przemocy seksualnej, która borykała się z czerpaniem przyjemności z seksu do osoby żarłocznej niesamowitej przyjemności.”
Ashley mówi że olej ,,do sexu" z marihuany nie jest jak tradycyjny lubrykant, ale zamiast tego musi być wcierany w dolne regiony i pozostawiony do „marynowania (XD) przez 25 minut, zanim zaczną się sexualne zabawy”.
„Działa równie dobrze solo iz partnerem”, dodaje.
„Kiedy pierwszy raz go użyłam, byłam sama i to z pewnością poprawiło moją praktykę masturbacji.”
Podczas gdy seks był kiedyś dla Ashley bolesny i nieprzyjemny, teraz jest w stanie cieszyć się „weekendowymi maratonami sexu” ze swoim „dobrze wyposażonym” chłopakiem, w których kochają się do 20 razy z rzędu.
Jest to jeden z produktów Forii - olejek do przyjemności z marihuany (zdjęcie buteleczki wyglądającej jak liquid do e-papierosów)
„Zachęcam ludzi, aby nie wprowadzili sie w stan ,,stoned" radzi Ashley.
„Bądź bardzo świadomy swojej tolerancji (na thc). Jeśli jesteś nowy w marihuanie, niewielka ilość ci wystarczy.
„Moższ wziąć małego bucha, poczekać, aż cię trafi, a następnie masturbuj się, aby najpierw uzyskać rozeznanie samodzielnie, który produkt z konopi sprawił, że Twoja skóra była naprawdę cudownie wrażliwa lub sprawiło, że twoje ciało było podekscytowane stymulacją.
„Nie chcesz sięgać po strain (odmiane?), który sprawi, że poczujesz się niespokojny lub wkręci ci paranoje lub że sprawi, że będziesz chciał oglądać Netflix całą noc.”
Oczywiście, w Wielkiej Brytanii zioło jest nadal nielegalne, (tak jak w Polsce) więc nie dostaniesz szansy na cieszenie się rzekomymi korzyściami seksualnymi lub zdrowotnymi bez obawy, że policja zepsuje Ci imprezę.
Aż do dnia, w którym zostanie ostatecznie zalegalizowane, marihuana jest nadal zakazanym lekiem, który niesie kary za posiadanie - bez względu na to, w którą dziurę włożysz.

Źródło https://metro.co.uk/2019/04/10/people-putting-cannabis-bums-vaginas-better-sex-9136458/?ito=cbshare ja tylko tłumaczyłem

---------- Post Zaktualizowany 17:36 ---------- Data pierwszego postu 17:34 ----------

ojeju cudzysłowy sie zamieniły w te dziwne znaczki "

u mnie w wordzie tego nie ma ani jak wkleje gdziekolwiek
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół