nasiona marihuany

[0,08m2] [żyrandole 30w] [Black domina 98×white widow fem]

Wyszukiwarka Forumowa:

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 95/40FLO

Witam. Dziewczyny byly same przez 5 dni i zaczely pojawiac sie zolte liscie. Nie wiem czy z braku wody czy poprostu roslinki zaczely zjadac juz zapasy. Przed wyjazdem dobrze podlalem doniczke. Na tym etapie raczej im nie bede dawac juz nawozow. Do samego konca beda dostawac czysta wode. Kose planuje pod koniec lipca takze zobaczymy co z tego bedzie. Pozdrawiam













 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 108/53 FLO

Na jednej lodydze zaczely pojawiac sie bordowe przebarwienia. Nie wiem od czego ale za kazdym razem, w kazdym grow rosliny maja te same przebarwienia. Poza tym topki ladnie puchna. Pozdrawiam















 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Następne grow lece tez właśnie na femkach, pierwszy raz nie będą to automaty, będę się trochę wzorował Twoja foterelką bo wyszło kozaczek :) z tym, że ja chce jedną roślinę, sativkę. Powodzenia !
 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 122/67 FLO

Witam. Ogolnie jakos dziewczynki sie trzymaja, podlewam je sama woda. Myslicie ze dojda w 2 tyg czy bede musial dluzej czekac?



















 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Trichomy mleczne, zaraz zacznie wchodzić bursztyn... Myślę że max do tygodnia powinna być idealna do ścięcia.
 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 127/72 FLO

Witam dzis na probe zostal sciety kawalek lodygi, juz nie moge doczekac. Pozdrawim

 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Witam
Postanowilem sciac dziewczynki na dwa razy by dolne topy jeszcze pare dni doswietlic. Czesc zbiorow juz wyschla reszta sie suszy jak znajde czas to zrobie podsumowanie. Ogolnie moge powiedziec na ten moment ze to najlepsze ziolo jakie wyszlo z pod mojej reki i jedno z lepszych jakie paliem. Serdecznie chcialem podziekowac smieszkowi za za***iste sionka!!!
Pozdrawiam







 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie ma za co, smacznego. Mam nadzieję że z następnych będziesz równie zadowolony :)
 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Podsumowanie

Witam. Lacznie wyszlo okolo 40g.
Zapach jak dla mnie jest taki cukierkowy ,
Dzialanie jest bardzo mobilizujace, nie zamula.
Jak juz pisalem wczesniej jestem mega zadowolony!!! Pozdrawiam




Chcialem serdecznie podziekowac wszystkim za buchy i komentarze. Dziekuje chlopaki!!! Zapraszam na moja kolejna fotorelke!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół