nasiona marihuany

trichomy

Wyszukiwarka Forumowa:

Janusz_biznesu

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2018
Postów
77
Buchów
0
Witam jak wygladają te trichomy ? Ile mniej wiecej do ścinki przy takich trichomach jakie są obecnie ?


 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Troche kiepskiej jakosci te fotki, ale wiem jak trudno robi sie tymi chinskimi mikroskopami... Probuj nastepnym razem na jeszcze wiekszym zoomie, bo tutaj tez led czesciowo je wybiela i ciezko ocenic. Wyglada jakby wiele bylo juz mlecznych. Ja bym poczekał na pierwsze bursztyny, a to spokojnie moze zajac z tydzien jak nie wiecej. Ogolnie to jest sprawa mocno dyskusyjna, kwestia osobistych preferencji, ale tez czesciowo zalecen dla danej odmiany.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Mikroskopy usb dobre dla dzieci bez kitu.
Na załączonym obrazku może być trochę bursztynu a mikroskop pokarze jako mleczne, ja tak miałem.
 

Janusz_biznesu

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2018
Postów
77
Buchów
0
No zakupiłem dokładnie chiński na USB myślałem, że trochę lepiej będzie ale ciężka sprawa z tym . Żeby zrobić te zdjęcia męczyłem się chyba z 15 minut . Jutro spróbuję zrobić jakieś lepsze o ile dnia mi starczy :)
Dobra zrobiłem pare nowych fotek nie potrafie lepszych ale mam nadzieje, że te beda chociaż trochę lepsze.


 
Ostatnia edycja:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
no ja widze jak juz przechodza w bursztynowe. najlepszy moment na kose to ok 20% bursztynu. zalezy jaki high preferujesz. jak total stoned to 50% bursztynu.ale ja za 3-5 dni scinalbym. :) pokaz cala roslinke
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Na pierwszym zdjęciu z ostatniego posta z makro, trichomy wyglądaja na mleczne i kilka już łapie bursztynowy kolor.
Który to tydzień flo i jaka odmiana?
Osobiście dałbym im jeszcze maksymalnie tydzień :)
 

Janusz_biznesu

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2018
Postów
77
Buchów
0
9 tydzień od przełączenia na 12/12 ,odmiany : Bubble Kush , critical, purple queen
 
Ostatnia edycja:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
nooo to musisz patrzec ktora wywala najwiecej bursztynow.! i tnij na raty jak masz mozliwosc. nie kazda dochodzi w tym samym czasie.! jak to kobieta ! :D hi hi hi
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
jak Ci się nie spieszy to daj im jeszcze tydzień, wtedy już powinny wszystkie dojrzeć i nie będziesz mieć wątpliwości czy ciąć czy nie
ładne panny, co to za odmiana ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół