nasiona marihuany

Siemanoo mam pytanie odnośnie .....

Wyszukiwarka Forumowa:

skunnek666

Member
Rejestracja
Maj 15, 2018
Postów
11
Buchów
0
Amnesia ak auto femi od ak seeds ... Dojdzie w polskich warunkach i pytanie kiedy ja wykielkowac żeby doszła i tak aby było coś z tego więcej. Ziemie mam już zrobiona ogrodowa/torf/do ziół/humus/kokos ... czekam na perlit i dolomit wszystko mam w jednym pojemniku... tyle że trzeba 50/50 wymieszać z ziemią na spocie to tyle planuje 3x spot po 3-4m2... same automaty ! Oczywiście w gruncie żadnych doniczek... Dobrze wymyslilem ? Z***alem że ten Humus dodalem ale on jest na wzrost na szczęście...

---------- Post Zaktualizowany 11:48 ---------- Data pierwszego postu 11:44 ----------

Dodam że mieszanke robiłem z głową bo wiem już swoje w temacie .
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Autosy możesz kiełkować w maju, i równie dobrze możesz wysadzać w lipcu. Ogólną zasadą w kwestii auto jest, że im więcej światła tym lepiej. Czyli Trzeba spojrzeć na długość dnia w ciągu doby (skoro przesilenie jest pod koniec czerwca), to teroretycznie najlepiej afy kiełkować końcem maja a na starcie czerwca na spoty przerzucić.
Z autosami idzie zrobić 2 rzuty w ciągu sezonu, także nie masz co się obawiać w kwestii dojścia pod naszym słonkiem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół