nasiona marihuany

[0.81m2] 400w HPS 2x Afghan Kush, Double Glock, Cheese -GROW w SPADKU-

Wyszukiwarka Forumowa:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Takie popalenie to nie popalenie...
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Siemano zagladajacym :headbanger: Życie i nadmiar pracy zmusiły mnie do zaniedbania tej relacji ale wracam i postaram nadrobić się zaległości :woohoo: Do rzeczy...

Mamy dziś 72dzien od wyjścia z ziemi i 31dzien FLO
Cheese, Double Glock i jeden z Kushy ida bezproblemowo. Drugi (wlasciwie to druga:freak2:) z Kushy postanowił odpie****ic maniane i schermic sie :pl: Po kilkukrotnym usunięciu jajec i bananow wszystko wygląda ok. Zauwazyc mozna jednak spore różnice względem siostry, wydaje mi się że to inne feno ? Topy nie są tak zbite i sa mniejsze ale za to dużo bardziej obsypane kryształami, jak lukrowane :] Double Glock mnie bardzo zaskoczył i jak na najmniejszą roślinę wyprodukuje chyba największe pały :spalony: Reszta w porządku, z resztą zobaczycie na fotkach. Do swojego Arsenału dodałem znaleziony w garażu CalMag od Plant Magic i zakupione Beastie Bloomz, Cha Ching i Open Sesame od Foxfarm. Karmię na przemian woda z odrzywkami/woda. W zeszłym tygodniu podałem 3/4 dawki PK13/14 od Canny a wczoraj podałem 1/2 dawki Beastie Bloomz. Później poleci jeszcze dwa razy Cha Chiny i na dwa tyg przed ścianką flush i woda do samego końca. Kilka fotek z dziś, wkrótce mały up tylko z fotkami.

AK1



DG



CH



AK2



Box



 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Po długiej przerwie wracam z przed ostatnim up'em :meksyk:

Po 112 dniach i 10tyg flo wszystkie panny zakończyły swój żywot :harvest: Ostatnie 2.5 tyg leciały na samej wodzie. Obecnie panny wiszą w boxie od 8 dni i czekaja na trim. Tym razem że względu na brak czasu postanowiłem spróbować suchego trimowana. Na tą chwilę mogę powiedzieć że panny pieknie pachną i zapowiada się smaczne palonko:crazy:

Oto kilka fot ze ścinki :harvest:

Double Glock







Afghan Kush







Cheese






A tak wisza i czekaja na trim




Za tydzien kilka fot z trimmingu, Pozdro :headbanger:

 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Fajne krzaki, do trymu na sucho polecam jakieś nożyczki/ mały precyzyjny sekator ze sprężyną, znacznie ułatwiają i przyspieszają pracę.
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Fajne krzaki, do trymu na sucho polecam jakieś nożyczki/ mały precyzyjny sekator ze sprężyną, znacznie ułatwiają i przyspieszają pracę.

Dzięki za dobre słowo, między innymi Twoje opinie o suchym trimie mnie przekonały. Zakupiłem już taki mały fikusny sekator z wygietymi ostrzami, testowałem i faktycznie robi robotę <peace>
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Witam poraz ostatni w tej fotorelacji. Po 3 tygodniach od scinki i 2 tygodniach curringu moge podzielic sie z wami (jesli ktos tu zaglada :freak2:) wynikami. Tak wiec :

Afghan Kush : 49g




Cheese : 59g




Double Glock 39g




Wynik 147g.
Celem bylo 160g+ z 4 krzakow, po drodze odpadl jeden krzak a mimo to cel prawie spelniony wiec jestem zadowolony. Poprzednie grow dalo 60g z 3 roslin wiec progres jest :headbanger:

Smoke raport :
Afghan, zapach ziemisty i taki tez jest w smaku. Nie ma rewelacji, ot takie przecietne palonko. Moc zadowalajaca ;)
Cheese, zapach jak na ta chwile delikatny. Rownierz ziemisty, dym lagodny. Po lolku bania siada przyjemnie.
Glock, tutaj zdecydowany smierdziel :smokee: pachnie mieta i czyms w stylu diesla lub benzyny, ciezko stwierdzic. Pierwsz raz takie palonko mialem okazje wachac. Smak przyjemny, lekko slodkawy posmak z deikatna nuta ziemi.

Dzieki za uwage i juz teraz zapraszam na nowe fotorelki, 11 krzakow juz rosnie :woohoo::

Prosze o przeniesienie do zakonczonych.

Peace :smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół