nasiona marihuany

[0.81m2] 400w HPS 2x Afghan Kush, Double Glock, Cheese -GROW w SPADKU-

Wyszukiwarka Forumowa:

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Witam poraz drugi w mojej fotorelacji

Sprawa wygląda dość nie codziennie z uwagi na fakt że kwiatki dostałem w prezencie od kolegi który awaryjnie musial sie ich pozbyć. Planty mają za sobą 5 tygodni wega a u mnie wskoczyły z miejsca na FLO. Panny to :
2x Afghan Kush od Advanced Seeds
Double Glock nieznany dostawca
Cheese od SeedsMan

To ich nowy dom:
Box Secret Jardin 90x90x200
Lampa Lumenlite HPS 400w plus Cool Tuba w razie czego
Fox Carbon Filter 5"x300mm
Wiatraki, mieszkający plus wtlaczajacy świeże powietrze.

Odżywki jakich będę używał to trio FoxFarm Big Bloom, Grow Big i Tiger Bloom.

5tyg. wega
 
Ostatnia edycja:

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Pierwszy Up!

Dzień 39/4 Dzień Indukcji

Kilka słów o roślinach w ramach uzupełniania wstępu... Żyją w 15sto litrowych donicach wypełnionych zwykła ziemia ogrodnicza wymieszaną z perlitem. Na każdej z nich został zastosowany FIM. Od 4 dni są na Indukcji i póki co wyglądają na zdrowe, pełne wigoru krzaczki.
W niedzielę, zgodnie z tabelą FoxFarm (rozpiska jest w lyzkach na galon <rotfl>) dziewczyny dostały papu w postaci 30ml Big Bloom 10ml Grow Big i 10ml Tiger Bloom na 8 litrow wody czyli 2l na głowę :freak2: Zrobilem tez mala defoliacje w celu odsłonięcia dolnych szczytów które już teraz powoli wyrównuja z reszta.
Martwi mnie PH gleby o ile można wierzyć miernikowi...Nie jestem w stanie zmierzyc dokladnie PH wody ktora wyplywa z donic, mój miernik przestał działać a jedyne co teraz mam to PH test na barwę odczytu jesli wiecie co mam na mysli...

Skręce i dodam fotki <peace>
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Foty foty! Panny na zewnątrz i w boxie:













Mój ulubieniec Syr!


---------- Post Zaktualizowany 07:51 ---------- Data pierwszego postu 04:31 ----------

PH meter będzie kupiony na dniach bo mi to ph spać nie da...
 
Ostatnia edycja:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,342
Buchów
3,349
Odznaki
10
No Seruś chyba najładniejszy - czekamy aż spuchnie ;)
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
No eleganckie rośliny. Oby do końca bez problemów.
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
UP!

42 dzien/tydzień indukcji/pierwszy dzień FLO :jaraczz:

Panny dostały dziś po 1.5l odstanej wody z połową dawki całego trio od Foxa. PH wody po dodaniu PH DOWN ustawiłem na 6.0. Minął dziś tydzień indukcji i wszystkie panny mniej lub bardziej zebrały się do kwitnienia :yeahh: Wjechał też tak wyczekany PH meter. Sprawdziłem z ciekawosci dokładność tego PH testu którym ostatnio się ratowalem...odziwo barwy odczynu zgadzają się idealnie z tym co pokazuje analogiczny meter więc szacun dla Vitalink. Dzięki za dobre słowa, lecimy!

Dziewczyny ladnie pija, ziemia po 3 dniach suchutka. O wilgoc raczej nie mam sie co bac :) Martwi mnie tylko temperatura ktora rano wynosi czasem 16-17 stopni.


Warunki na sucho ponad lampa.



Na poziomie donic.



Papu



Serowe pierwsze wloski

 
Ostatnia edycja:

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
45dzien/3Flo.

Wszystko idzie tak jak być powinno :sunny: Dziś dogladajac kwiatków pozbylem się kilkunastu wiatraków z dolnych partii. Jutro będzie lana sama woda że względu na PH ziemi które wciąż pokazuje 7~7.2. Czy lejac sama woda o PH 6.0 zbije to trochę w dół? Zastanawiam się nad czymś na flush, tak czy inaczej bede musial zakupic przed ścianką. Myślałem o CANNA FLUSH, co myślicie?


 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Dziś każda z roślin dostała 3l wody o PH 6.0. Sprawdziłem wodę z podstawki i co ciekawe jej PH wynosiło 6.0-6.1 PH to znaczy że koniec z paranoja o wysokie PH ziemi :jaraczz: Miernik który siedział w doniczce i pokazywał ~7.3 polecial w kibel :pr:
Jutro fotki bo w pracy jestem. Peace!
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
751
Buchów
481
czekaaamyyy!!! ladnie rozrosniete.! a jak to pozniej z plonami bedzie? :p rozumiem ze jak kolega mial na wegu to dostanie samie liscie :p a Ty zainkasujesz kwiaty :p tudziez zainicjowales kwitnienie
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
czekaaamyyy!!! ladnie rozrosniete.! a jak to pozniej z plonami bedzie? :p rozumiem ze jak kolega mial na wegu to dostanie samie liscie :p a Ty zainkasujesz kwiaty :p tudziez zainicjowales kwitnienie

Dzieki :) Splace sie w topach i ciastkach <lol2> :harvest::smokee:
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Jestem od kilku dni na urlopie w Polsce (mieszkam w UK). Dziś mój ziomeczek zapodal pannom po 2literki wody z nawozami w stężeniu 30ml Big Bloom i 20ml Tiger Bloom na 8litrow wody, PH 6.3. Jutro wracam do domu i moich panienek, będą też pewnie jakieś fotki. Krzaczki weszły właśnie w drugi tydzień flo więc przewiduje ładne postępy :jocolor:
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
52dzien/11dzien flo
Dziś wróciłem z urlopu i zauważyłem że końcówki liści z górnych partii trzech roślin są jakby przypalone, sprawdziłem i wychodzi że to jakiś niedobór...Przenaworzenie raczej odpada. Nawozy leje co drugie podlanie i dopiero wczoraj wieczorem dziewczyny dostały jesc pelna dawke. Mam nadzieję że to kwestia czasu i wszystko wróci do normy. Jedynie na Double Glocku wszystko wzorowo co ciekawe bo podlewamy równo z reszta :freak2: W przeciągu ostatnich kilku dni krzaki wyraźnie urosły, oba Afghany przoduja a zaraz za nimi Syrek. Glock ładny ale wyraźnie mniejszy.








 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół