nasiona marihuany

600W/1,1m2/ REGI crossy Aunt of Farouk od Zaciera

Wyszukiwarka Forumowa:
K

Kannaland

Guest
Siemanko!

Zapraszam do fotorelacji

- rośliny - regularne 13 sztuk z 15 wygranych od [MENTION=33194]Zacier[/MENTION]
- box - brak boxa, taca 1,1m2 ale jakby byla potrzeba to zrobi sie wiecej miejsca
- oświetlenie - HPS 600W
- medium - 9l, sam kokos z poprzedniej uprawy
- nawozy - Plagron A+B COCO, start booster, Green Sensation, Silic
- odmiany -
Rose Especial f2 x Aunt of Farouk
GG#4 x Sour Bubble) x Aunt of Farouk
Black Truffle(Black Lime Reserve/Killer Malawi x White Cherry Truffle) x Aunt of Farouk
- warunki - Teraz jakies 30-33 stopni ale bedzie chyba z 28 stopni, wilgotnosc za mala
- trening? - chyba lamanie
- nawadnianie - teraz recznie za rzadko, ale beda pozniej pajaki 4 punktowo na donice, podlewane co dwa dni, nie dam rady niestety czesciej

Ogolne zalozenie?

1. Poprowadzic grow do konca.
2. Fajne samce wstawić do osobnego boxa i potem zapylic pozostale odmiany z innych tac w poszukiwaniu jakis ciekawych matek, a pozostalych odmian jest jakies ponad 10, glownie od HSO

Pare slow

Dałem do kiełkowania całość, czyli 15 sztuk a wybiło jakieś 13 lub 14, więc spoko. Rosliny mialy dosyc kiepski start, poniewaz pierwszy raz wzialem kokos z poprzedniej uprawy, do tego przesuszylem go prawie na pyl. Niby byl wzglednie dobrze wyplukany podczas ostatniej uprawy ale przez to wysuszenie jak przelalem doniczke testowo to EC wyszlo kosmiczne, ale nie mialem czasu przelac tak wszystkich i czekac az troche przeschnie znowu a nie chcialem sadzic w takim mega mokrym wiec zostawilem w takim. Ogolnie to niedlugo z tym kokosem wszystko bedzie okej gdy tylko przeprowadze ta tace z roslinami w inne miejsce i podlacze wezyki czyli jakos za tydzien. Do tego czasu moga byc troche przesuszone, bo kiepsko z czasem leciec recznie cala ekipe z pozostalymi. Po ostatnim podlaniu juz ladnie poszly, to na nastepnych zdjeciach bedzie. Spokojnie odbiją

Póki co nie wszystkie są na zdjęciach i nie mam podpisane, nazwy będą następnym razem, jak wylądują na jednej tacy :grin:

Zdjęcia jakoś po tygodniu, przyglodzone troche:










Dzień 17 WEG
















I tak sobie powoli zyja czekajac na lepsze czasy hehe
POZDRO TAM:jaraczz:



 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Raczej łamania nie będzie musiał stosować, one za wielkie nie powinny porosnąć. Zostawiłbym je luzem i potrzymał z długim wegiem ;)
 
K

Kannaland

Guest
Siemanko!

Warunki powoli normuję, czyli łobuzy dostały już swoją przytulną tacę i dwa dni temu podlaczylem wezyki wiec juz beda jadly tyle co trzeba. Dwa dni mialy niestety calkiem bez swiatla, ale niespecjalnie sie przejely. Od ostatnich zdjec do tych co dzisiaj pokazuję to dostaly tylko dwa razy zjesc. Aktualnie po trzecim posilku ladnie poszly co pokaze nastepnym razem, ale ogolnie na wysokosc w porownaniu do reszty są sporo mniejsze mimo, ze reszta mocno polamana i po toppingu a te puszczone luzem. Czyli beda bardzo kompaktowe bo niestety nie moge juz dac dluzszego wega bo musze dostosowac je do reszty :jaraczz:

27 DZIEN WEG

RExAoF​


GGxAoF​


BTxAoF​


Salata hehe.
Pozdro wyjadacze
 
Ostatnia edycja:
K

Kannaland

Guest
Szybki UP bo testowalem jak sie robi zdjecia przy wlaczonym HPSie przez filtrujace okulary i nawet git :D

Na zdjeciu dwoch panien brakuje, bo byly w wizycie na tacy obok. Od jakis dwoch dni leci juz 12/12, wiec mysle ze lada dzien bedzie mozna zagladac juz pod spodniczki hehe. Na razie podlaczone po jednym wezyku na donice ale w ciagu dwoch dni jest plan podzielic czwornikiem kazdy wezyk na 4 to bedzie duzo lepiej szlo, bo pompa ma za duze cisnienie i po prostu ta woda przelatuje przez donice. Z planow to jeszcze jest przetestowac luxomierzem żarowki, bo ktores na bank sa do wyrzucenia oraz przykleic srebrna folie na wszystkie sciany.

29 DZIEN WEG



<joint>​
 
K

Kannaland

Guest
Siemanko!​

Towarzystwo juz przeskoczylo na kwitnienie, czyli wegetację liczoną razem z indukcją zakończyły w 40 dni.
Samców i samic jest tyle samo, czyli po 7 sztuk i z każdej odmiany mam po co najmniej jednym samcu i samicy (za***iscie! :pr:) - bardziej dokladnie nie sprawdzalem, okaze się w ciagu póltora tygodnia jak samce wylądują w boksie z dala od tac z pannami z misją by zebrac pylki.

Warunki mają nareszcie mniej wiecej odpowiednie i teraz już będą podlewane co drugi dzień.
Wszystkie na pierwszy rzut oka idą mniej wiecej rowno jezeli chodzi o wysokosc i nie grymaszą. Ostatni tydzień zadbałem by mialy duzy runoff i oslabiona pozywke tj EC w wysokosci 1.0, PH 5.7-6.0, zrobiłem to w celu okiełznania EC wypływu bo był kosmos (chociaz objawow negatywnych nie widzialem) - zapewne przez ponowne uzycie kokosu nie do konca dobrze wyplukanego i przez za duze przesuszanie kokosu na poczatku tej uprawy, byc moze jeszcze jedno podlanie bedzie tego samego typu co ostatnie a moze poczekam az pokaza jakies braki i wtedy dostaną pełną dawkę. Zdjec nie ma za duzo, bo wszystkie wygladaja tak samo, pokazalem na zdjeciach najwazniejsze zmiany hehe

2 DZIEN FLOW


Na tym zdjeciu brakuje dwoch, bo sa na innej tacy.​


Kwiat​


Las banananas<lol>​





Z FARTEM!​

P.S. Takie pytanie, bo chce zweryfikowac czy informacje ktore znalazlem sa miarodajne. Samce od momentu pokazania bananow zaczną je otwierac w czasie 3tyg+ i na pewno nie wczesniej?
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Z tym czasem to różnie, gdzieś tam te pierwsze mogą otworzyć się szybciej, obserwuj.
Ciekawe jakie porosna w tym kokosie :flower:
 
K

Kannaland

Guest
Z tym czasem to różnie, gdzieś tam te pierwsze mogą otworzyć się szybciej, obserwuj.
Ciekawe jakie porosna w tym kokosie :flower:

W takim wypadku boxa kupie juz najlepiej po weekendzie. Jakie nie bedą i tak bede zadowolony o ile zapachy beda ciekawe i struktura :D
 
K

Kannaland

Guest
Szybki wiekszy up, bo samce wylecialy do poczekalni w workach bo cross GG zdazyl juz otworzyc pare jajec :jprd:<rotfl> Jutro powinien byc juz box na nie.

Liczba kobiet:
3 RExAof
2 (GGxSB)xAof
2 BTxAoF

Krzaki podpisane na donicach ;)

4 DZIEN FLOW

Trzy najwieksze sztuki, po 66cm.​



Pozostale kobiety​











Pozdro! :jaraczz:​
 
K

Kannaland

Guest
9 DZIEN FLOW

Ostatni tydzień:
Podlewanie słabszą pożywką się trochę przedłużyło, ponieważ po laniu przez tydzien 1.0 EC runoof wciąż nie byl satysfakcjonujący u tych dziewczyn jak i u innych, więc teraz poleciało z dwa razy na samej wodzie. Dzisiaj będę wiedział, czy leję już normalnie czy nie. Liście paru sztuk przez to są jaśniejsze i jedna pokazała braki na łodydze więc jestem tuż tuż tam gdzie chcę być.

Męskie:
Są w nowym boxie, pyłek się zbiera, chyba tylko jedna BT jeszcze nie strzela. Mam dużo roboty poza krzakami ostatnio więc pobyt męskich w boxie się przedłuża, ale myślę, że jutro już wytrzepię je z pyłku, podsuszę i do zamrażarki. Ciężko wybrać najlepszego dawce z crossów GG ponieważ wszystkie są identyczne i identycznie pachną.

Żeńskie:
RExAoF - Najbardziej się szroni. Pachnie ciekawie, kwieciście, róży nie czuję ale zapach przyjemny, mało spotykany. Kojarzy mi się najbardziej z sativowym i lekko wpadającym w fiolet pheno Jacka Herrera co mi się kiedyś trafił mega udany z GHS - osoba nie w temacie jakby miała do powąchania sam ten zapach by nie zgadła, że to konopia.

GGxSBxAof - Drugie miejsce pod względem szronu. Zapach póki co ma ciekawą słodką nutę w tle, ciężko coś więcej powiedzieć.

BTxAoF - Najmniej szronu, o zapachu na tym etapie nie ma nic szczgólnego do powiedzenia ale mam do nich dobre przeczucie hehe

Przeglądam powoli pozostałe tace w poszukiwaniu ciekawych kobiet do pylenia i do klonów i póki co mam takie pewniaki (chociaż wiadomo, może się to zmienić, bo to wczesny etap oraz jest ich dużo):

Green Crack - Nr 1 na razie pod względem zapachu, po prostu świeże, zielone jabłko, mega. Chociaż jest nadzieja na znalezienie mango.

Amherst Sour Diesel - Pachnie ciekawie, chociaż jeszcze nie jakoś mega charakterystycznie ale najbardziej przyciąga uwagę tym, że najprawdopodobniej będzie to najbardziej "komercyjnie" udana odmiana, a jak to ta sztuka z górnego przedziału THC to jeszcze lepiej.

Blue Dream - owocowe ustrojstwo hehe, tutaj będzie najtrudniej coś wybrać bo jest ich najwięcej, ale widzę już wielkie phena jak i bardziej kompaktowe i prawdopodobnie bardziej produktywne. Licze na trafienie jagody oraz przebarwionych średniego rozmiaru. ;)

Pare zdjęć::​

RExAoF​



(GGxSB)xAoF



BTxAoF

Przez okular, troche przekłamane kolory​


Z lampa

Box​

Pozdro rolnicy :D
 
K

Kannaland

Guest
26 DZIEN FLOW​

Siemanko

Powoli do przodu. Niestety panny troche traca na tym, ze wyglada na to ze sa sporo szybciej dojrzewajace niz reszta podlaczona na tych samych kablach od pozywki. Czesc z nich pokazuje ze EC jest za mocne, druga czesc pokazuje ze by chciala juz powoli boostera a do tego nie tak predko hehe. Do tego warunki pogodowe kiepskie bo temp dochodzi do 35 stopni w cieplejsze dni, ale jest plan zbic to do bezpiecznych 30 tylko malo czasu na realizacje hehe.

Z awarii to jeszcze bedzie pare ekstra reg pestek z tamtej gorilli meskiej co strzelil pylkiem zanim meskie wynioslem, ale jakos nad tym nie ubolewam poza tym, ze green crack zrobil to samo i nie bede wiedzial ktora pestka to co to.

Z meskich pylek zebrany i F2 powinny byc z calej trójki, oznaczylem kazda galaz odpowiednio i zadna z tych galezi nie miala objawow zapylenia przez gorille wiec sprawa co jest co w tym wypadku bedzie prosta.
Poza nimi zapylilem jeszcze całą trójką tego green cracka co zajezdzal jablkiem i zaluje, ze nie zapylilem jego pheno mango co tez znalazlem, ale z niego bedzie klon na przyszlosc. Najwieksza selekcja byla co do blue dream, bo z ilosci paredziesiat sztuk znalazlem tylko 2 sztuki z mega wyjatkowym zapachem, cos jak jakas jagodo-truskawka co nie umniejsza calej reszcie. Wsrod dedoverde haze znalazlem cos co na tym etapie wydaje się perelką pod wzgledem zapachu, jak jakas mega slodka, sztuczna, owocowa guma balonowa, mega intensywna, czuc w tym też cytrusowa slodycz amnesii z jej rodzicow, do tego zapowiada się niezla wydajnosc, jak nie najlepsza. Z sour diesel tez spora selekcja, ale bardziej po lebkach i zapylilem najbardziej "kwasnego". Poza tymi trafilo sie jeszcze pylkiem w LSD, Gorilla Breath chyba Chocolate Mint Og, Critical oraz 707 Headband. To tyle z prob zapylenia, a ile bylo rzeczywiscie z sukcesem to zobacze jak bede mial czas je poprzegladac. Najbardziej licze na polaczenie dedoverde haze x Black Truffle, bo jak uda sie uzyskac ten smrod jakiegos grzyba od Black Truffle z ta klujaca w nos slodycz dedoverde to bedzie petarda. Black Truffle razem z L.A Confidential tez moze wyjsc ciekawie o ile ten L.A zacznie pachniec tak jak jeden co kiedys sie trafil - to by byl dewastator jezeli chodzi o smrod, jak jakas zagrzybiala skarpeta hehe. Rose Especial z Blue Dream w sumie tez moze wyjsc ciekawie, chociaz wydaje mi sie, ze te kwiaty by sie tam nie przebily w zapachu.

Pare slow o tytulowych bo sie rozpisalem nie na temat <lol>

Na prowadzenie pod wzgledem zapachu wychodzi jedna Black Truffle x Aof - czyli ta co ostatnio nic nie byla jeszcze w stanie ciekawego zaprezentowac, teraz swietnie pachnie. Skunkowo, jakby troche jakims iglakiem lesnym z ladnym zagrzybialym "ogonem" w tle :D

Na drugim miejcu jedna z (Gorilla x Sour Bubble)xAoF, nie wiem skad, ale dostala sie tam fajna slodycz z czyms klujacym w nos, ciezko sprecyzowac, ale jest to slodkie i tez jakby sosnowe. Widze, tez ceche wspolna z Gorilla Breath odnosnie klejenia sie jej zywicy. Moze nie tak mocno jak Gorilla Breath ale chyba cos jest na rzeczy i mysle ze moze stad nazwa odmiany ze glue :D

Na trzecie miejsce z pierwszego spada Rose Especial x Aof. Kwieciscie pachnie, co tu duzo mowic.

Pare zdjec, przydalby sie lepszy aparat i umiejetnosci hehe.























I maly bonus LSD oraz Gorilla Breath w tym samym wieku :jaraczz:





Pozdro!
 
K

Kannaland

Guest
44 DZIEN FLOW

Siemanko!

Dosyc juz blisko konca, a panny niestety dostaja EC 1.6 w tym boostera GS w 1/3 dawki bo musza sie dostosowywac do reszty ale teraz chyba pojdzie dla nich 50% dawki GS i tak juz do konca, zobaczymy czy cos sie zmieni. Wciaz problemy z temperatura, rosnie caly dzien do okolo max 34 stopni ale nie mam czasu tego ogarnac. Mala awaria i z dwa planty przestaly puszczac biale wloski wiec chyba sa full zapylone albo po prostu mega szybkie? Nie wiem, planowana scinka za 2 tyg, najwyzej z dwa krzaki beda zbyt dojrzałe, mikroskopem obczaje na dniach jak sprawa wyglada i bedzie wszystko jasne :D Nie patrzylem w sumie czy te galazki co chcialem zrobic F2 maja juz zalazki pestek, ale mysle ze powinny miec bo po zapyleniu wszystkie wlochy od razu uschly.


Zdjecia bez flasha z doswietleniem latarka :)
























Bonusowo ten sam szczyt LSD i Gorilla Breath co ostatnio :)





Pozdro ogrodnicy!
 
K

Kannaland

Guest
SIEMANKO!

Koncowy UP.
Planty zakonczyly zywot na przelomie 8/9 tygodnia co dla crossa Rose Especial bylo z dwa tyg za dlugo. Pod koniec kwitnienia macajac je bylem pewny ze wszystkie wyjda twarde jak skala a po suszeniu okazalo sie wrecz przeciwnie i zrobily sie troche "fluffy". Ogolnie troche koszmar dla trymera bo dosyc lisciaste wyszly ale grubo oszronione i nie wiadomo czy to trymowac krotko czy nie hehe. Zostawilem tak jak na zdjeciach bo nie mialem serca uciac tyle szrony.

Pare slow o roslinach:
Rosly w sumie bezproblemowo, moze pozywka ciut za mocna dla nich byla ale bez tragedii bym musial je jakos indywidualnie traktowac wzgledem reszty z pokoju. Podczas calej uprawy od mniej wiecej polowy kwitnienia do samego konca urzekaly mnie zapachem i wygladem oszronienia. Co chwile zmienialem zdanie ktore pachna najlepiej i tak jak na poczatku wydawalo sie ze RE zapach najlepszy tak BT oraz GG na koniec zostawily RE zdecydowanie w tyle. RE wyszlo kwiatowo ale nie jest to zapach co jakos utknie w pamieci. BT ma w tle taki fajny smrod co zdecydowanie mi sie podoba i zeby je skrzyzowac zalezalo mi najbardziej. GG wyszlo dosyc slodko co mnie dosyc zaskoczylo.


Co do krzyzowania to chu*a mi wyszlo bo programator do ktorego mialem dwie lampy dal dupy po calosci i caly pokoj sie shermil. W efekcie czego mam jakies pestki ale co jest co nie jestem w stanie okreslic, niestety. Pare pestek z BT i GG wydlubie i z ciekawosci wysieje jeszcze raz na pewno :D

Pare zdjec juz po suszeniu poszczegolnych topkow ponizej.

RE


BT


GG



POZDRO I Z FARTEM! :jaraczz:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół