nasiona marihuany

Młynek do pieprzu... nada się? :D

Wyszukiwarka Forumowa:

Artesal

New member
Rejestracja
Lip 3, 2018
Postów
3
Buchów
0
Siema, głupie pytanie. Znajomy zawsze korzystał z specjalnego grindera, ale jako że obecnie wyjechał, zastanawiam się jak pokruszyć trochę magii. I tak pomyślałem - czy młynek do pieprzu da radę?

Sorry za głupie laikowe pytanie :jocolor:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Bozia paluszki dała?<peace>
 

Artesal

New member
Rejestracja
Lip 3, 2018
Postów
3
Buchów
0
Nie znam się, ale z tego co mi zawsze mówiono, to nie kruszyć łapami :p
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
taki to nie tylko reczny :) a najlepiej mlynek do kawy
 

Artesal

New member
Rejestracja
Lip 3, 2018
Postów
3
Buchów
0
Ale to jest ręczny :D Kurczaki, taka duperela, a taki problem.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Siema , spróbuj i zdaje relacje , możesz nawet przeprowadzić fotorelacje z tego dla potomnych tego forum :D
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Młynek kosztuje grosze a ty kombinujesz chcesz to ci wyślę mam dwa jeden nowy dostałem w gratisie z seedshopu haha :)
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Nie bardzo rozumiem co miał na myśli ten kto przekazał Ci mądrość o tym że nie kruszy się rękami, a może po prostu przyciął Cię jak drapałeś się w jaja wsadzając oscentacyjnie dłoń w majty, którą następnie zamierzałeś kruszyć topa? <rotfl>

A tak na poważnie, to gdyby nadal coś nie pykło z tym kruszeniem- to upewnij się czy przypadkiem nie sprzedali Ci syntetycznego kamieniarza - jeśli nie dane Ci było doświadczyć to taki syntetyk jest jeszcze twardszy po spaleniu niż przed :D

Generalnie jeśli nie palisz 4/6 jointów na dobę to dużo szybciej od pisania na forum i oczekiwania na odpowiedź uporałbyś się z pokruszeniem tego nawet kikutami pozostałymi po amputacji palców.
No chyba, że Twoje przekonania religijne i światopoglądowe kłócą się z ideą kruszenia topa palcami.
W takim przypadku załóż nitrilową lub lateksową rękawicę i chwyć topka, do drugiej ręki weź śrubę- najlepiej dużą, długą z głębokim gwintowaniem i zacznij pocierać topkiem o śrubę w górę i w dół , tak jakbyś ucierał parmezan na tarce.

Jeśli chodzi o używanie elektrycznych sprzętów do mielenia stuffu, to nie jestem zwolennikiem tej metody, z prostej przyczyny- w manualnym młynku lub krusząc manualnie mamy maksymalną kontrolę nad tym czy przypadkiem nie umieliliśmy nasion, które często ukrywają się tak, że dopiero po rozkruszeniu widzimy ślady roztrzaskanej łupiny i kawałki bielma.

Dodatkowo w elektrycznym wystarczy dosłownie chwilę zbyt długo mielić żeby uzyskać pył zamiast suszu, chyba nie muszę tłumaczyć jak jarają się lolki ukręcone z samego pyłu ;)

[MENTION=19635]kysztamysza[/MENTION] - podbijam, ja też bardzo chciałbym dowiedzieć się jak poszło z tym kruszeniem, jeśli będzie opcja to cyknij jakieś fotki Artesal, będzie materiał do wikihaszysz.

Tymczasem.
 
Ostatnia edycja:

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
jako prowizorka dobrze sie sprawdza kieliszek do wódy + nożyczki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół