nasiona marihuany

Pierwszy outdoor 5 Auto,2 Sez

Wyszukiwarka Forumowa:

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Nie przejmuj się tym co mówią ziom. Jeszcze zbierzesz i zajarasz nim się obejrzysz :harvest: powo-słonka!
 

Jeberos

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
71
Buchów
0
Siema,
Jakiś czas temu przyszedłem na tamtego spota i zobaczyłem wszystko przekopane, do tego pare dzikich czworonogów i uznałem, że odpuszcze. Miałem 2 spota, lecz był on na terenie podmokłym więc musiałem go troche przygotować. Dół jest jeden na ponad 200l ziemii sklepowej. W środku perlit, azofoska, hydrożel. Na głębokości ok. 60cm zbiera się delikatnie woda, więc wykopałem dołek, wyłożyłem go deskami, położyłem folie i jest wszystko elegancko, estetycznie...





Na zdjęciach nie wygląda to na za duże, ale w każdym bądź razie w środku jest ponad 200l ziemii.
Miałem problem z kiełkowaniem pestek. Przez tydzień na wacie mi nic nie wyszło i dopiero po wykonaniu precrushingu wykiełkowało 8 pestek. Część roślin nie mogła sobie poradzić ze skorupką (te wyciągnięte), część wszystko cacy i 3 jeszcze nie wyszły z ziemii. Panienki trzymane pod LEDami powoli sobie rosną i czekają na wywózke.



Pozdrawiam
 

Vip3r

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
154
Buchów
92
Czyli to całkiem nowa miejscówka ?
Będę obserwował, zapraszam również do siebie, dzisiaj mały up-ik będzie.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
row masz do rowu masz wiec tylko dzialac
btw
power plant niby : Kwitnienie: 60-65 dni od kiełkowania do zbioru
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Od jakiego kiełkowania do zbioru,co ty wypisujesz? Power plant kwitnie 8-10 tygodniu. Roślina sezonowa,nie automat...
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
ja napisałem jak panpestka ma na stronie bo to od panpestka crew jest pp
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
To albo jest automat,albo to tylko nazwa,a odmiana zupełnie inna. Tak nawiasem to kwitnienie 65 dni od kiełka do zbioru... Niezły wstrzyk ma ten pan. Nie widziałem kiełka co kwitnie od razu...

Edit
Odwiedziłem ten sklep,i ma taki rozpie**** w opisach że każdy może dopasować wszystkie parametry pod siebie... Szacun za dokładność! W tabelce tak jak napisałeś,a w opisie tak jak ja,także wybierasz sam co chcesz
 

Jeberos

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
71
Buchów
0
Tak, to totalnie nowe miejsce. A co do obsady to uległa zmianie.. Mam coś problem z tymi pestkami. Aktualnie ponad ziemie wyszły 4 WR od GGS, 1 Amnezja XXL od PanPestkaCrew... 1 WR zgniło w ziemii, White Widow od f2seeds dalej nie wychodzi i nie wiem czy grzebać w ziemii czy nie.. Kiełkuje aktualnie jeszcze Auto Blue Lemon Haze od PanPestkaCrew i zobaczymy... Pierwszy post zedytuje jak już cała obsada wyjdzie na ziemie.
 

Jeberos

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
71
Buchów
0
Cześć 2 na dole stały u mojego wspólnika. Tylko, ze spie****ił po całości. W kubeczkach nie było dziur na dole i stały na parapecie. A są starsze o pare dni od tych 3 powyżej. Będzie coś z nich ? Da się to odratować ? Teraz pod lampą chociaż..Z fartem
 
U

Usunięty 59382

Guest
Jak to sezony to odbija jsk się postarasz...z pół auto moze być gorzej aczkolwiek moze dadzą radę!jak masz automaty to już nie da rady niestety
 

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
271
Buchów
147
daj je w kubki min 0.5l bo w tych po jogobelli zbytnio nie porosną <peace>
 

Jeberos

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
71
Buchów
0
Posłuchane.




Idą ładnie. Najchętniej to bym je już wystawił ale pogoda tragiczna.. Jakieś uwagi, przemyślenia, opinie ? Z fartem
 
U

Usunięty 59382

Guest
Trochę karłowate rosną bo niby się pietrzą fajnie ale małe są...niedlugo przesadzaj ciepło w nocy już jest
 

Jeberos

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
71
Buchów
0
Z jakiego powodu karłowacieją ? Da radę to jakoś odwrócić ? Warunki, geny ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół