nasiona marihuany

Pierwszy outdoor 5 Auto,2 Sez

Wyszukiwarka Forumowa:

Jeberos

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
71
Buchów
0



Zaczyna kwitnąć już :pl:. Można jeszcze na flo LST robić ? Da radę coś zrobić, żeby dać jej jeszcze kopa do wzrostu ?
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Na Twoim miejscu nie zakładałbym już butli bo po co? Niech się wzmacniają na wiaterku. Po za tym butle są widoczne i moim zdaniem powinny być zakładane tylko w przypadku przymrozków.
 

Jeberos

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
71
Buchów
0
Na Twoim miejscu nie zakładałbym już butli bo po co? Niech się wzmacniają na wiaterku. Po za tym butle są widoczne i moim zdaniem powinny być zakładane tylko w przypadku przymrozków.


Racja, nie pomyślałem o tym, dzięki.
Roślinki w końcu poszły w gore, zrobiłem prowizoryczne LST. Trochę się bałem naginać mocniej..









Reszta jeszcze pod lampą.
Z fartem
 

Jeberos

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
71
Buchów
0
Cześć, nie było mnie trochę ale daleeeeko jestem. Dzisiaj 1 osoba podleciała zobaczyć jak tam sytuacja.













Jak tam to wam wyglada ? Haszcze ogarnięte..
Z fartem
 
Ostatnia edycja:

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Będzie... zrób LST na tej długiej A mała zostaw w spokoju
 

Jeberos

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
71
Buchów
0
Cześć.
Już stale na miejscu także moge tego lepiej dopilnować.. Jak już wróciłem to ta duża była za duża, żeby LST walnąć. Ogólnie to puchną jak kolby kukurydzy... Zdjęcia są sprzed 4-5 dni. Na 1 była pleśń, najmniejsza z nich. Ściąłem, ususzyłem i ogólnie wyszło z niej 5g. Ale jakościowo bardzo fajny temacik, także jak porządnie dojrzeją to może być grubo...
Dobra, czas na fotki..

















Przy tej dużej oderwane te liście żółte i poleciała podwójna dawka biohomusa. Na wszystko poszedł też oprysk z Armistal-u (cos takiego :p)






Co tu ją gryzie ? Porządnie o***ało.. Do odratowania ?
Nie będzie dużo ale cały czas się zastanawiam.. Jak myślicie, ile wyjdzie z całości ? Ile jeszcze, z 2 tyg ?
Z fartem
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
superowo ze wyciąłeś pleche po czym ją wysuszyłeś i spaliłeś :)
zrob se spirometrie za jakis czas i co tam jeszcze by zbadać płuca :(

trochu blisko siebie je posadziles ,
2 tyg ? raczej 4 te t kwitna , lej im coś pk
 

Jeberos

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
71
Buchów
0
superowo ze wyciąłeś pleche po czym ją wysuszyłeś i spaliłeś :)
zrob se spirometrie za jakis czas i co tam jeszcze by zbadać płuca :(

trochu blisko siebie je posadziles ,
2 tyg ? raczej 4 te t kwitna , lej im coś pk



Ojej, co ja wczoraj napisałem... ściąłem całego krzaka. Plecha poszła na śmietnik, ja jarałem tluste topy z niedojrzałej panny :p

No z tej uprawy wyciągam dużo wniosków na przyszłość tak zauważyłem. Np. Odległość między krzaczkami, profilaktycznie oprysk na pleche (a nie jak połowa krzaka za***ana)...
Powoli do przodu
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
człowiek uczy się na błedach, a bynajmniej powinien

dlatego najlepiej na trzeżwo upki robic bo juz nie raz nie dwa musiałem upować kilkukrotnie to samo :D
 

Jeberos

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
71
Buchów
0
No to tak...
Pod kosę poszły 4 rośliny. Reszta zniknęła (dosłownie. Jakby ich nie było nigdy). 3 WR&G13 od Grzesia i Amnezja xxl od PanPestkaCrew. Z każdej rośliny wyszło 5g suchego poza 1 roślinka od Grzesia, z której było 25g. Także calosciowy wynik to 40g. WR&g13 od Grzesia zdecydowanie mocniejsze od Amnezki, aczkolwiek ta 2 tez była w porządku.
Czy jestem zadowolony ?
Mysle, ze tak. Pierwszy outdoor, do tego moja długa nieobecność przy pannach. Na pewno wyciągnąłem z tej uprawy wiele wniosków.
Jakiś czas temu byłem na pustym spocie, z zamiarem wsadzenia do ziemii kolejnych automatów. Wszystko wykoszone. Wszystkie haszcze, pokrzywy, bajery sciete do gołej ziemii. Wydaje mi sie, ze co roku to wycinają. Trzeba szukać nowego spota...
Pozdrawiam i dziękuje wszystkim, którzy się udzielali, pisali wskazówki, pomagali we wszystkim.
Do zobaczenia na następnej fotorelacji ! Z fartem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół