nasiona marihuany

Pierwszy outdoor 5 Auto,2 Sez

Wyszukiwarka Forumowa:

Jeberos

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
71
Buchów
0
Witam
No to lecimy z pierwszym outdoorem. Po ostatniej porażce IN pare lat temu (Polecam zobaczyć. Dobre jajca..) wróciłem z zdecydowanie większą wiedzą i możliwościami.
Dołki, gleba przygotowana. Teraz tylko czekać na ładne temperatury. U mnie zapowiada
się sympatycznie. Na miejscówce duuużo słońca. Cała wschodnia i zachodnia strona odsłonięta, Północ-Południe drzewka.

Nawozy, gleba

Lasek iglasto-brzozowy, dużo pokrzyw. Ziemia ze spota zmieszana w stosunku 1:1 ze
sklepową. Do środka wleciała azofoska, dolomit.
Na wege Biohomus,melasa
Na flo florovit, melasa
Na ślimole planuje skorupki od jajek, ewentualnie jakaś chemia.

Gwiazdy fotorelacji:
1 Spot
Auto White Russian & G13 od GGS w il. 5 sztuk
Auto White Widow od f2seeds.pl w il. 1 sztuka (Gratisik :jaraczz:)

Auto Amnesia XXL od PanPestka Crew w il. 1 sztuka (OS
)

2 Spot
Power Plant od PanPestka Crew w il. 2 sztuki (Również OS)
I może coś doleci fajnego

Fotki:


 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
drugi spot jest w lesie cos malo slonka na nim?
powodzenia :)
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Na ślimaki kup ślimakol czy jakoś tak w niebieskich granulkach. Bo jeszcze dobrze nie zaczniesz a nie bd miał nic.
 

probot

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2016
Postów
40
Buchów
0
Moim skromnym zdaniem skorupki od jajek rozrzucane wokół plantów to bardzo zły pomysł. Chyba, że mieszkasz na wypizdowie gdzie nie ma zwierząt leśnych.
 

Jeberos

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
71
Buchów
0
Nieee. Słońce już było za drzewkiem i zachodziło powoli...Okej, dzięki za info. Zwierzyny w tym miejscu jest całkiem sporo wiec będę musiał coś pokombinować. Slimakol poleci na bank w takim razie. Z fartem chłopaki !
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
ale ziemie to Ty tam masz klasy -100 :)
nie wyglada to zbyt estetycznie szczerze

no ,lecz ,aczkolwiek z fartem
 

Jeberos

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
71
Buchów
0
Najprawdopodobniej kiełki prosto z wacika w glebę. Możliwe jeszcze, ze małe sadzonki ale z tym zobaczymy..
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Fotorelację to należało by z roślinami rozpocząć,a nie fotografować krzaki w lesie. Takie pierdy to pod koniec stycznia połowa forumowiczów mogła prezentować... Pokaż planty,nie kiełki czy pestki,bo to narazie komedia. Ale z fartem do końca!
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Chyba mało nasłonecznione te twoje miejsce, ziemia tez średnia powinienes wykopac dołek wywalić spotową i wsypać sklepówke,będą długie i cienkie moim zdaniem zwłaszcza na 2 spocie i na marginesie patrzyłeś czy ktoś power planta robił na oucie? bo indory często nie dochodzą, a nawet bardzo często, na Out zwłaszcza satysfakcjonującym i zadowalającym plonem
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Średnio to widzę z kiełkami prosto na spota jak na pierwszy outdoor... szczerze to ja nawet nie rozpoczynam relacji jesli nie bede miał krzaków minimum 30cm bo to bez sensu w moim przypadku bo duzo zwierzyny i innego dziadostwa więc szkoda czasu na pisanie jak może z tego nic nie wyjść. Tym bardziej że wysiewasz taką małą ilośc to mi sie wydaje ze nic z tego nie będzie. Zdrów i powodzenia :)
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
to pocieszacie zawodowo chłopaka :)
\

A co drugiego spota to taki lasek to ja bym opierniczył chodząc za grzybami :) br=ez krzewow i grzybeq tu grzybek tam...Oo konopia ...
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
Spokko miejsce wygląda. Zobaczymy co ci z tego wyjdzie.
Oby dotrwalo wszystko do końca. Pozdro będę ske przyglądał. Co będę wiedział podpowiem. :spalony:
 

Jeberos

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
71
Buchów
0
Koledzy.. Fotorelacje zakładam w formie dziennika oraz ze względu na możliwość wymiany zdań, doświadczeń a także zdobywaniu przeze mnie wiedzy dzięki wam. Jest to mój pierwszy outdoor także muszę jak najbardziej słuchać was, zdobywać doświadczenie i wyciągać wznioski. Jeśli bym tego nie założył i nie podpowiadalibyscie mi cennych wskazówek to bym włożył pestki do ziemi i czekał na cud, po czym i tak małe krzaczki zostały by zjedzone ze smakiem przez jakiegoś Albinosa Himalajskiego.

Na dniach lecę przekopać ziemie na sklepową. Wszystkim dziękuje za podpowiedzi.

Pytanko
W jakim wieku przesadzać roślinki na spota ?

Pozdrawiam
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
To może ci pomóc: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?109047-Outdoor-czyli-uprawa-na-zewn%C4%85trz-od-A-do-Z

A roślinki przesadzasz jak już je będziesz miał w kubeczkach i wyjdą z ziemi no nie wiem z tydzień/dwa tygodnie potrzymaj je na parapecie lub pod lampą aż będziesz miał takie sadzonki.

np takiej wielkości:


Pozdro i powodzenia ci życzę, radzę ci czytać fotorelacje i dużo przyklejonych tematów w dziale Outdoor początkujący a znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania :) Tak jak mówisz lepiej przygotuj sobie wszystko wcześniej bo jak się na szybko robi wszystko to później chu*a z tego wychodzi. Elo!

EDIT: Polecam jeszcze ten temat świeżo wjechał na forum: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?140488-Kompeksowy-poradnik-outdoorowy-Ca%C5%82a-wiedza-z-15-lat-sadzenia
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół