nasiona marihuany

[0.36m2][130W LED] #1 De'ath seeds (っ◔◡◔)っ ♥

Wyszukiwarka Forumowa:

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
Siema, kolejna przygoda z uprawą marihuanenu, liczę że mi fart dopisze :)

Setup dosyć profesjonalny, mogłem sobie na taki sprzęt pozwolić tylko dzięki hojności sklepu Flora i Fauna w którym otrzymałem super rabat w ramach nagrody z konkursu który prowadził szanowny Delavega,
jeszcze raz serdecznie dziękuję Florze i Faunie jak i Delavedze :flower:

Również sionka są z wysokiej pułki, otrzymałem je z open seeda użytkownika De'atha któremu jestem również bardzo wdzięczny i mam nadzieję że nie spie****ę tak zacnych genów.


Setup:

Światło - panel led DIY 1x CLU058 3500k z regulacją do 109W + 30W Photo Red Cree na flo


Ziemia/ Doniczki - 0.25L na start biobizz light mix, weg 1.5 lub 3l ( jeszcze zobaczę ) Ziemia do warzyw i ziół BIO WOKAS, flo 7L też BIO WOKAS


Nawozy - great white mikoryza, szczypta lucerny, biotabs i w zapasie fish mix, bio bloom i atami bioblombatic tyle że mam nadzieję że nie będę musiał niczego używać

Box - HOMEBOX WHITE-AMBIENT PLUS Q60+

Wentylacja - WENTYLATOR PROMIENIOWY DWU BIEGOWY 220/400m3/h, Filtr MOUNTAIN AIR 310 m3/h, TŁUMIK AKUSTYCZNY GrowAIR x 2, WENTYLATOR Z KLIPSEM CORNWALL ELECTRONICS 15W DWU-BIEGOWY x 2 na weg 1 skręcony regulatorem VARIISPEED CONTROL ( bo sam mieszak jest dosyć głośny )


Sionka:

Rose Especial F3 x 3
Bad Dawg/AoF x Rose Especial x2 ( bo jeden nie wyszedł )
Death Star/Flo x Rose Especial x3
GG4/Bandaid Haze x Rose Especial x3


puki co świeci +- 80W, będę stopniowo podkręcał



postaram się co tydzień robić UPy, pozdro :salut:
 
Ostatnia edycja:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Ojjjj zapowiada się za***isty projekt!
Wierzę w Ciebie cyka blyat! Rush B!
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
Yoo cotygodniowy update xd

trochę powoli rosną ale rosną ;) przesadzone do donic 1.5l

IMAG0587.jpg

IMAG0588.jpg


pozdro ;)

edit bandit

Nie Bandit Haze :)

dzięki ;) z lenistwa skopiowałem od BioFarmera nazwy ^^
 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Przyglądam się bacznie, też mam te sionki ciekawe jak wyjdą. Bad dawg 2/2 facety. Pozdro
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
Yoo, tydzień drugi, szału ni ma jak na 2 tygodnie ale jest progres..
mam nadzieję że wystrzelą na dniach

IMAG0590.jpg


<peace>
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
Tydzień trzeci za nami, słabo to wygląda, nie wiem czym spowodowany jest powolny przyrost, niedoborem światła ? nadmiarem światła ? może jakiś led meister coś doradzi ;p

Obecnie świeci około 85w, rośliny nie wyglądają jak by miały za dużo światła bo nie rosną krępe ani nie przypominają pomarszczonej sałaty ( tak wyglądał u mnie nadmiar pod led bulb + super wolny wzrost ) ale przez 2 dni miałem koło 90 ( 5w różnicy tylko ale widziałem różnicę w zachowaniu )... No i sytuacja wygląda tak że rośliny po 6 ha nocy, na początku dnia liście kierowały ku górze nie wiem na jak długo, odnotowałem to koło drugiej godziny dnia a gdy kończy się im dzień są oklapnięte jakby zmęczone ;/ ch*j knows o co kaman
Wstawię zdjęcia na który idzie dostrzec różnicę.

To jest po mniej więcej 16h dnia
IMAG0598.jpg


a to po nocy koło drugiej godziny dnia
IMAG0602.jpg


domyślam się że ktoś stwierdzi że nie ma co kombinować, tyle że jak zaglądam i widzę różnicę to mnie męczy ;p

no i tera fotki z dziś, wszystko poza Rose Especial dostało topping, Rose nie dostały bo zamulają w ch*j...

IMAG0604.jpg


IMAG0605.jpg


IMAG0606.jpg


w życiu bym nie dał tym plantom 3 tygodni ale nic nie poradzę na to raczej, ***łem oprysk z tytanitu może zaskoczą po dawce tytanu, pozdro <peace>
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
Czwarty tydzień :lol3:

fotka jeszcze przed wycięciem pierwszych odrostów ;)
max za tydzień, mejbi szybci przełączę na flo, co ma być to będzie

IMAG0613.jpg



<peace>
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Wszystkie roślinki będą w tych 1,5L donicach do końca czy planujesz je wrzucić do 3L? Pomieścisz to tam? Tak z czystej ciekawości :D
Będę zerkał, buszek leci bo fajnie się zapowiada wszystko :)
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
Yoo Dud, to są regi to co pokaże jajka odpadnie a to co pokaże kłaki zostanie przesadzone do 7 litrowych donic ;)
 
Ostatnia edycja:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
No trochę słabo jak, na 4 tydzień, może ta lampka coś nie taka ;), będzie dobrze, same panny widzę hehe.
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
Mi tez na początku zamulaly podejzewam mikoryze bo nic innego mi do głowy nie przychodzi. Sypales pod kiełka? Kombinowałem przesadzalem potem ruszyły z kopyta, widocznie grzyby im sie do korzeni dobieraja.
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
no sypałem pod kiełka, ale myślę że to raczej tak jak Zacier mówi, światło nie teges... tylko nie wiem czy za słabe czy za mocne ^^
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
światło masz bardzo dobre, nie ma co tu szukać problemów ... się rozkręcą :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół