nasiona marihuany

[Konkurs] Miss # - edycja Wiosna '19

Wyszukiwarka Forumowa:

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
852
Buchów
843
Cześć!

Żeby dokonać rzetelnej oceny nie zaglądaliśmy do głosowania (serio!). Rano dyskutowaliśmy które zgłoszenie według nas zasługuje na VAP CAP M 2019 i... jednogłośnie wybraliśmy użytkownika...

Wiadome Ruchy

Twoje zgłoszenie przypadło do gustu naszej ekipie najbardziej!
Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej - dogadamy szczegóły wysyłki tego cacka.

Liczymy, że podzielisz się swoimi wrażeniami na forum <peace>

Gratulujemy!
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Dziękuję bardzo za wszystkie głosy w imieniu mojej blondi.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie uczestniczki.
Gratulacje kobieta z podium.
Dziękuję za wszystkie głosy. :spalony:
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Gratulacje dla wszystkich pięknych modelek :jaraczz:
I oczywiście dziękujemy za oddane głosy .... miło nam że się podoba <peace>
Podziękowania również dla organizatorów oraz sponsorów ...
 

Dist

Member
Rejestracja
Wrz 12, 2013
Postów
18
Buchów
0
Dziękuję sklepowi Panpestka.pl
Wszystko ugadałem bez problemu przez telefon. Odebrałem osobiście. Miła obsługa i polecam wszystkim :)

 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Dziękuję za głosy oraz dobrą zabawę w swoim imieniu i mojej Pani. Nazbierało się tych nagród. Niespodziewalismy się aż takiej puli. Napewno pochwalę się fanami. Pozdro!
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Podziękowania dla Sklepu panpestka.pl.
Paczka jest mega jak obiecałeś ^^
Obiecuje wykorzystać gadżety jak najlepiej :)
Pozdro. Od Mojej Blondi dla cb i piona z mej strony. YO!
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Siemano!

Część fantów na miejscu także zaczynamy

Pechy.pl

Wszystko expresowo. Kolega ze sklepu sam zaproponował że poda swój nr w kwestii Paczkomatu. Duży+. Poprosiłem chłopaków o kilka wlepek a nawrzucali tyle plakatów, karszerow, zapalniczek, wlepek, torbę, bletek i różnych fanów że ciężko w tym wszystkim było znaleźć pestki :p. Już trafiły do wody. Napewno trafią na fotorelacje out. Wielkie Dzięki! <peace>





PestkoMania

Tak samo wysoki poziom jak wyżej. Oprócz obiecanego wapka. Karszery, wlepki, lizaki, jakiś pojemniczek nie wiem dokładnie na co.(domyślam się, że na DziuDziu ale po swoim mieście transport odbywa się wyłącznie na gaciach pod jajkiem :p) KOSZULECZKA. Idealny rozmiar będę latał ?. Bardzo dziękuję!






To dla nas naprawdę Bardzo Dużo jak za pokazanie kawałek dobrego pośladka :p a paczka z Sensi Shop jeszcze w trasie.

Dziękuję i Pozdrawiam # :smoking-banana-smil
 

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
674
Buchów
1,014
Odznaki
2

Oprócz tego dostałem jeszcze pełno papierologi:tiphat:
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Paczka wjechała.
Jak zawsze mega gratisy.
Chłopaki dali radę mimo dużej liczy zamówień.
 

Strażak Sam

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2013
Postów
434
Buchów
1
Dziękujemy serdecznie za realizacje ŚwiatKonopi.pl :D Wybrałem 5x Blueaberry, ale gratis od sklepu bardzo mnie zaskoczył.
Na reszcie dostałem paczke bez zbędnych dupereli, tylko to co najpotrzebniejsze. Skończe cytryny, będą jagody ESSA!

 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Siema, ja jako ostatni bo miałem największy dylemat i pewien mały kłopot ale o tym później
Po pierwsze, długo się decydowałem. Kolega pomagał mi znaleźć informacje, potem zorganizował wysyłkę, u mnie z powodów osobistych na komputerze wolałbym pewnych rzeczy nie robić.
Po drugie, trzeba pochwalić sklep [MENTION=24976]flor[/MENTION]a i fauna który bardzo sprawnie zorganizował wysyłkę oraz, bez potrzeby zakładania konta zdecydowali się wysłać paczkę na paczkomat. Dwa maile wystarczyły do kompletnego złożenia zamówienia, wysyłki oraz odbioru paczki. Ta z kolei była u mnie po 2 dniach (w piątek wieczorem zamówiłem w poniedziałek odebrałem)
Po trzecie - sama paczka.
Dla mnie to bomba od samego otwarcia szafki paczkomatu, pierwszy raz otrzymuję paczkę z tego typu sklepu i bez żadnego wzbudzania jakichkolwiek podejrzeń wyjąłem paczkę oraz oddaliłem się z nią z miejsca publicznego
Widać też że ekipa mocno troszczy się o sprzęt który wysyła do klienta bo folii bąbelkowej miałem tyle że mogłem się nią sam zawinąć, myślę że chyba bez skrupułów można by tą paczką rzucić z małej wysokości ale rzecz jasna nie odważyłem się spróbować :)
Mój wybór padł na dwa autopoty 15L, kilka dodatków do systemu (kranik zamykający dopływ wody, uszczelka do tanka, filtr), nożyczki, mini-szklarenka oraz drucik który kosztuje grosze a nigdy nie mam okazji do zakupu takowego
Myślę że to w miarę dobry wybór.
Oprócz zamawianego sprzętu w paczce znalazł się młynek z logo sklepu, kartonowy długopis oraz mały otwieracz do kapsli jak i również gazetka, ulotki reklamowe nawozów różnych firm oraz naklejka z cudownym dziewczęciem :)
Bez mrugnięcia okiem polecam ten sklep, jako zwykły szary klient jestem bardzo zadowolony
Odrobina prywaty: Oprócz sklepowi chciałbym również podziękować jednemu użytkownikowi który bardzo mi pomógł zdobyć informacje o systemie oraz zorganizował mi wysyłkę paczki - serio jestem wdzięczny ! :)
Podziękowania należą się również organizatorom i sponsorom, wielka piątka dla was :]
(ale się rozpisałem, bosh......)




 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siemanko

Dopiero teraz dotarła paczka, dzięki sponsorom i organizatorom za fajne pestki i fun. Pozdro dla uczestniczek i do następnego. 5

Okulary się przydadzą na te za***ane mułem oczy. :)
A tu parę sionek które już dziś idą do wody.

20190603_151507.jpg
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Obudziłem się z letargu .... i wykorzystałem bon do sklepu [MENTION=64258]ŚwiatKonopi.pl[/MENTION]
No cóż .... Jeszcze raz wielkie dzięki dla organizatorów, sposnorów oraz publiczności :brawo:

Paczuszka doszła błyskawicznie, obsłga kompetentna itp itd (koniec słodzenia).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół