nasiona marihuany

Doradzcie pomozcie ocencie co to moze byc i znaczyc plz

Wyszukiwarka Forumowa:

DamianJanek90

New member
Rejestracja
Kwi 1, 2019
Postów
3
Buchów
0
To moja pierwsza przygoda z sadzeniem owych nasion sa to 3 rozne nasiona jedno to AK47 drugie Wdowa i trzecie ,poszkodowane OG Kush :(

Box 60x60x140cm
Temp:22-24 C
Wilgotność:66%-72%
Woda:6,5ph
Woda+nawoz:5,5ph

Wszystko było pieknie ładnie najpierw wystarowala Wdowa pozniej po niej OG Kush a po dwoch dniach AK47 po tygodniu od wykielkowania podalem Biobizz Grow w polowie stezenia ktore pisali na dolaczonej informacji z produktem i po jednym dniu liscie OG Kush zaczely sie dziwnie wywijac i odksztalcac co najlepsze na dwoch kolejnych roslinkach jest wszystko wporzadku i nic zlego sie nie dzieje. Pomozcie mi co moje baby chce mi przez taka forme lisci powiedziec?
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 21:09 ---------- Data pierwszego postu 21:04 ----------

Ps.Zapomniałem dodać iż liście nie sa suche wygladaja na normalnie "żywe" tylko takie powichrowane pofałdowane plus maja bardzo malutkie delikatne plamki widoczne na pierwszym zdjeciu.
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
zrób zdjęcie bez leda na pierwszy rzut oka są wporządku nie panikuj
 

DamianJanek90

New member
Rejestracja
Kwi 1, 2019
Postów
3
Buchów
0
displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 21:30 ---------- Data pierwszego postu 21:29 ----------

Reszta roslinek maja takie ladne plaskie smukłe liście tylko ta jakies takie pofiksowane nagle z dnia na dzien dostala
 

Michok

Member
Rejestracja
Lis 25, 2018
Postów
14
Buchów
0
pytanie-podobny problem

Hey. Doszedłeś w końcu co się działo? Jak się potoczył rozwój małych ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół