nasiona marihuany

Pomocy! Dobre nasionka? Nawóz

Wyszukiwarka Forumowa:

Mareczek89

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
102
Buchów
0
Witam witam!
Sezonowka Candy kush express (fast flowering) od Royal Queen Seeds dobra dla początkującego?
Kiedy dac azofoske? W granulkach czy z woda ?
20L doniczka starczy na sezonowke?
Z Góry dzieki za pomoc
 

probot

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2016
Postów
40
Buchów
0
Czy Ty przeczytałeś chociaż jeden poradnik przypięty o uprawie? Jeśli tak to nic z niego nie wyniosłeś to zachęcam do ponownej lektury.

Weź sobie pestki od polskich producentów to będziesz miał pewność, że dojdzie.
20litrów nie wystarczy, chyba, że chcesz mieć karła i zebrać 10g.
Azofoske wymieszać z glebą przed sadzeniem.
 
Ostatnia edycja:

Mareczek89

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
102
Buchów
0
A mistrzu ile Litrów do sezonowki? I ile tej azofoski dac? Pozdrawiam cieplutko
 

probot

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2016
Postów
40
Buchów
0
40L donica minimum jeśli się uparłeś najlepiej 60L. Jeśli dołek to kopiesz dwa szpadle x dwa szpadle i dwa szpadle w dół minimum. Dawkowanie azofoski masz na opakowaniu. Jeśli chcesz uprawiać jedną roślinę czy dwie i masz 100zł to zrób jak ten koleś.
https://www.forum.haszysz.com/showt...pu-z-dodatkami-(sprawdzony-niezawodny-patent)

I jak zamawiasz sionko to weź lepiej kilka. Jakby Ci z tą pierwszą nie bardzo poszło kiełkowanie.. A pestki Ci się tak czy tak w domu nie zmarnują.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
A mistrzu ile

już Ci wszystko piszę, widzę że zalatany jesteś mistrzu, co będziesz sie ***ał z jakimiś poradnikami
kup biohemusa, on to dobry nawozik jest, pod planta daj jak najwiecej ziemi, bo jak łupniesz tym biohemusem co Ci napisałem to rozk***i donike, mówie Ci, candy kush no mordo za***ista odmianka, pewnie jarane było juz na dzielni, że się na nią skusiłeś? azofoski ***nij bez wody, rozrób w dolomicie najlepiej, kurde szykuje sie mega outdoor w twoim wykonaniu, cyknij foteczke jakas jak ci ten monster wyrośnie, powodzenia mistrzu
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
już Ci wszystko piszę, widzę że zalatany jesteś mistrzu, co będziesz sie ***ał z jakimiś poradnikami
kup biohemusa, on to dobry nawozik jest, pod planta daj jak najwiecej ziemi, bo jak łupniesz tym biohemusem co Ci napisałem to rozk***i donike, mówie Ci, candy kush no mordo za***ista odmianka, pewnie jarane było juz na dzielni, że się na nią skusiłeś? azofoski ***nij bez wody, rozrób w dolomicie najlepiej, kurde szykuje sie mega outdoor w twoim wykonaniu, cyknij foteczke jakas jak ci ten monster wyrośnie, powodzenia mistrzu

zapomniałeś o planktonie K mordo, bez tego to w 2019 roku chu*a zbierzesz
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3

Mareczek89

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
102
Buchów
0
Zakręcony juz jestem xd mogłem nie pisać tego posta w prima aprilis bo juz nie wiem
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
żeby nie było że my tacy śmieszni:
rqs kiepski wybór na out
azofoske przed sadzeniem z miesiac + przekopac przed sadzeniem, jak bedzie niedobór N to mozna sypnac garsć małą pod krzaka
20l starczy ale to mało
 

Mareczek89

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
102
Buchów
0
A 20L nie wystarczy na sezonowke? Bo ostatnio slyszalem ze wystarczy.
Czyli azofoska ,plankton k (tez wymieszać z ziemia?) I coś jeszcze? Ziemie growmixa zamawiam
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
No to ch***wo słyszałeś, 20 starczy ale bidnie
35 minimum
możesz walić 100l+ jak jesteś ambitny
z tym plantonem (nie planktonem...) to był żart. nie uzywamy juz tego chyba ze na wega
jesli chodzi o mineralne nie bede sie wypowiadal bo ostatnio organike lece ale jesli dobrze kojarze to weg azofoska a flo polifoska
lepiej tańszą ziemie np. compo sana ultra lekkie i lepsze nawozy poczytaj troszke forum
 

Mareczek89

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
102
Buchów
0
Jakąś fajną odmianę i tania najlepiej z ganjafarner(prosze o linka ) jak bede wsadzal do duzej doniczki to wymieszac ziemie z azofoska? Nie chce sezonowki w ziemi tylko w doniczce ile L bedzie git
Z Góry dzięki za pomoc
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
50 L doniczka bd git mam takie pod róże z gf to
masz dzial

https://ganjafarmer.com.pl/26-nasiona-marihuany-outdoor

Ogolnie ja to mam wrazenie jakbys sie o trawce dowiedzial wczoraj i sam nie wieesz czego chcesz :)

wez pan paczuche easy sativy od female i paczke nothern passion 2.0 to powinnienes z klocka miec jak dupy nie dasz
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół