nasiona marihuany

Czy taki Led jest dobry ???

Wyszukiwarka Forumowa:

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Wiesz, to juz jest takie troche przekombinowane, ale jak chcesz to mozesz je zawiesic. Barwa swiarla 5000k to bardziej na wega sie nadaje. No i te panele nie sa chlodzone tak ze nie wiem czy temperatura w boxie nie podskoczy.
 

Kolunio

Active member
Rejestracja
Mar 29, 2019
Postów
40
Buchów
0
Wiesz, to juz jest takie troche przekombinowane, ale jak chcesz to mozesz je zawiesic. Barwa swiarla 5000k to bardziej na wega sie nadaje. No i te panele nie sa chlodzone tak ze nie wiem czy temperatura w boxie nie podskoczy.

Moje rosliny maja 10 dni wiec moze zrobic taka samorobke z 4 tych paneli i dac na veg zamiast tamtej a co do temperatury to moj wentylator dziala na 50% i przy wlaczonych lampach mam 22 stopnie w boxie

---------- Post Zaktualizowany 19:35 ---------- Data pierwszego postu 19:34 ----------

wiec nawet jak troche podniosa to bedzie lepiej
 

Kolunio

Active member
Rejestracja
Mar 29, 2019
Postów
40
Buchów
0
kupie na 100% ale ta uprawe jakos musze dociagnac na tym co mam :) ten panel kupny oblozylem do okola tymi 4 i juz wisza :)
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Spoko na wegu mozesz tak jechac, ale jak zacznal kwitnac musisz dzialac.
 

Kolunio

Active member
Rejestracja
Mar 29, 2019
Postów
40
Buchów
0
na elektryce to ja sie nie znam i pytanie do bardziej ogarnietych
czy ja do tych paneli moge wstawic inne jakies lepsze diody np COB i czy bede musial do nich dodawac chlodzenie bo te nie maja ??

 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Ten panel z eBay, w opisie nie widziałem żadnej diody UV a z tego co kojarzę to niezbędne do uprawy. Też mam chińczyka ale trochę droższy. MasterGrow ts-600. Krzaki rosną ale nie mogę o nim powiedzieć ani dobrze ani źle bo to moja pierwsza uorawa. Nie dość że mam automaty to je trochę prsypaliłem nawozami a potem ich zabrakło. To że są małe to może być od światła ale też od reszty moich błędów. Zobaczymy przy następnej jak to wyjdzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół