nasiona marihuany

[HPS 400W] smaczki z outdora wciskam w indora

Wyszukiwarka Forumowa:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
musze coś napisac by mi wątek nie uciekł!
ładnie idą, bede zagladał
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
To i ja pozniej wrzucę swoje odmianka z Outa od Grzesia. Jakos po głębszych namyslach zrezygnowałem z outdoora. Nie ma czasu i weny na to. Dlatwgo pozwoliłem sobie zainwestowac w drugiego boxa. 1mkw 400w. No i bede lecieć na 2 boxy. :) w tym czasu co trwa outdoor zbiorę moze i 3 razy. Wiem ze outdoor pol darmo bo pod słoneczkiem ale...wazniejsze bezpieczeństwo. Nie mam dobrej miejscówki na to wszystko. A planowałem 10 krzaków. Przeżyje. :p bede bacznie obserwować ta fotorelacje. Ladna. ;)
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
....Nie szkoda było tylu odrostow?....
IJeszcze jedno, gdy wlacze superlumen to bedzie to niszczyc zarowke?

odrostów nie szkoda,po mojemu zbędny balast dla rośliny i niepotrzebny popkorn..cięte na cztery i tak zostaje..liści mało obrywam i tylko z dołu po pare,odrostki to gole do ~1/3 wysokości zależnie od wielkości

-nie wiem czy super lumen niszczy żarówe,maltretuje ją jeszcze zdejmowaniem na 250w na wegu a to 6 uprawa na tej żarówie i jest ok sądze



..Wiem ze outdoor pol darmo bo pod słoneczkiem ale...wazniejsze bezpieczeństwo..

outdoor to przede wszystkim Przyroda i przebywanie z dala od betonu,wycieczki,śpiew ptaków ..... no ale to partyzantka i bywa różnie



dzięki Ludziska
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Dzięki za podpowiedź, sądzę że we wtorek będę je podlewal to zrobię up i fotki to pokaże jak to wygląda. Fajnie będzie jak zajrzysz zostawić opinie we wtorek :). Pzdr
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
no to łup

robi się coraz ładniej i bliżej końca :)






jak zwykle ostatnio z deka przygłodziłem ale już dokarmiłem i jest super,część z dolnych liści wyssało i odpadły,czyli się przydały
są wygłodzone bo robie mieszanke z dużą ilością kokosa i perlitu a karmiłem jak w ziemi i teraz prawie co każde podlanie jest papu


do specyfików doszedł Bloombastic


dostają po połowie dawki :
- bio weg , bio flores , bio boost , Bloombastic , bio bloom i krople vita


od następnego bez bio wega


świeci 440w i foto 11-13




dzień 30 FLO



G13 x NHK







GG x AK i G13 x PM









GG x S6 i PM x S6












Mazar x NHK i Tr.Wr. x NHK









N.Pass. x WWxAxPM








wszystko







.piona.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Świetne szczyty, mamy podobne zestawy, i podobny wiek roślin ale ja chyba aż takich szczytów nie mam jak Ty, ładnie idzie. Pozdro
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Super to wygląda! Z resztą jak zwykle u Cb ;) pozdrawiam.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
upek


dostają po całych dawkach :
- bio flores , bio boost , Bloombastic , bio bloom i krople vita

i 1/4 wega


świeci 400w i foto 10,30-13,30




dzień 49 FLO




N.Pass. i GGxAk i AxWWxPM







N.Pass.



AxWWxPM




gg x ak







G13 x PM i GG x S6 i PM x S6








GG x S6






G13 x PM










Mazar x NHK








3 sztuki nieobecne tym razem za pare dni ścinam,więc dam z tego upa

pm x s6 wywaliła ogromną ilość bananów na koniec




.piona.
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 65798

Guest
Dobrze jest, mieszanka do medium zrobiona na lekką, oddychająca i zasługa genów to szybko lecą :D
A ten Bloombastic to nie bio skoro nie napisaleś bio ?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Zbiory # 1

A ten Bloombastic to nie bio skoro nie napisaleś bio ?

bloombastic jest opisany jako bio ale ja po prostu podaje nazwy preparatów z etykiet



ZBIORY # 1


dzień 54 FLO




PM x S6













Train Wreck x Hindu Kush











G13 x NHK









---------------------------------------------

w boksie 4 dostaje papu po całości a 2 sama woda

świeci 400w i foto 10-14




.piona.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Jak oceniasz tego crossa Train Wrecka z Hindu Kushem? Na out fajne roślinki rosły. Szybko i były pokryte ładnie żywicą. Ta sztuka z Twojej fotki tez sprawia wrażenie konkretnie oszronionej.
W ogóle jak zwykle fajny grow... Będzie teraz coś rosło w namiocie czy wakacje? :)
 
D

drim

Guest
W innej twojej fotorelacji widziałem że robiłeś trening na 5-6 gałęzi, teraz poleciałałeś na 4. Który według ciebie trening (ile odrostów) jest lepszy?
Robiłeś kiedyś Bena jak tak to jest jakaś różnica pomiędzy Ben a topping na 4?
Ja robiłem na 12,10,8 odrostów, to topy wychodziły małe, dużo liści.... Na 6-5 jak robiłem to topy dużo lepsze, większe...i chyba też mniejsza wilgotność,, spodobał mi się trening topinng na 6-5 gałęzi., ale mam chęć też na 4 zobaczyć jak to wyjdzie ;)
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Jak oceniasz tego crossa Train Wrecka z Hindu Kushem? Na out fajne roślinki rosły. Szybko i były pokryte ładnie żywicą. Ta sztuka z Twojej fotki tez sprawia wrażenie konkretnie oszronionej.
W ogóle jak zwykle fajny grow... Będzie teraz coś rosło w namiocie czy wakacje? :)

dela,wczoraj jak przeczytałem to zasamplowałem i dziś w pracy i powiem Ci że jest bardzo dobra,duża moc..z tych trzech najładniejsza,dużo żywicy,bardzo szybka ..na out musi byc zaje,tyle że na oucie z nimi się nie udało,jedną przelałem a druga popłyneła gdzieś z całą miejscówką :sunny:

na razie w namiocie będą powiedzmy wakacje ;) rusze pózną jesienią



W innej twojej fotorelacji widziałem że robiłeś trening na 5-6 gałęzi, teraz poleciałałeś na 4. Który według ciebie trening (ile odrostów) jest lepszy?
Robiłeś kiedyś Bena jak tak to jest jakaś różnica pomiędzy Ben a topping na 4?

jeśli będe sadził 9 sztuk to lepszy jest na 4,podoba mi sie..bo więcej gałęzi to już mega ścisk
co innego jak bym dał mniej donic to już pewnie na 6 bym robił...lubie gęsto szczyty ale już nie taki cisk jak kiedyś

tu chodziło tez o szybki grow stąd mniejsze donice,krótszy weg i cztery gałęzie ..plan wypalił :)


a Ben to nie po prostu toping na 4? to tylko nazwy,cztery to 4


za pare dni następne dwie .. i coś tam z outa :mar:
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Zbiory # 2

ZBIORY # 2



następne dwie panie skoszone :guit:




dzień 59 FLO




Mazar x Nepal x Hindu Kush


















GG3 X S6















foto 10-14



skręciłem boksa do ~ 60x60 / świeci 250W ...zostały 4 sztuki,najfajniejsze jak dla mnie :pr:


.piona.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół