nasiona marihuany

[4 x 18W LED] [41x39x60] - 1 x OG Kush x OG Kush auto

  • Autor wątku Usunięty 75795
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
U

Usunięty 75795

Guest


Roślina pożółkła i zaczęła opadać, a odrosty zaczęły brązowieć i schnąć, więc usunąłem dolne liście i odrosty. Wiem, że było to głupie, ale roślinkę i tak już spisałem na straty. Jednak okazało się, że roślina dzisiaj rano zaczęła odżywać. Listonosz wybawiciel przyniósł właśnie Asahi SL, więc od razu zrobiłem roztwór i zrobiłem przed chwilą oprysk. Starczy jej czy zastosować oprysk jeszcze raz?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Zbastuj z podlewaniem - tutaj upatrywalbym najwiekszy blad, po fotach smiem sadzic, ze regularnie ja przelewasz i korzenie gnija.
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
To nie Hydro tez sądze że możesz przelewać.
 
U

Usunięty 75795

Guest
Podlewałem gdy 2cm warstwa ziemi była już sucha. Spróbuję teraz podlewać nieco rzadziej. Dzięki za pomoc.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
wierzchnia warstwa szybko paruje, podlewaj jak doniczka zrobi się lekka.
Zakładając że doniczka ma z 250ml to lej jej max połowę jej objętości. Z większymi doniczkami ta proporcja może być za duża jeśli chodzi o indoor ale na outdoor jest ok bo sam tyle lałem i było git.
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
czy konopia jest z begien? chyba nie! bynajmniej ja nic nie wiem na ten temat! lepiej sucho jak za mokro.
 
U

Usunięty 75795

Guest
[DZIEŃ 21.]



Szybki up. Zbastowałem z podlewaniem i roślinka odżyła. Jeszcze raz dzięki za pomoc. Przyznaję się, że z***ałem po całości i nie wiem czy jest sens to kontynuować. Jak uważacie? Przyszła mi dzisiaj Gorilla Glue Auto #7 z nasionamarihuany.pl, więc teoretycznie mogę już ruszyć z nowym projektem.
 
U

Usunięty 75795

Guest
Roślina poleciała na out. Założyłem nowy wątek z nową fotorelacją. Obecna do zamknięcia. Dzięki za waszą pomoc.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół