nasiona marihuany

[4 x 18W LED] [41x39x60] - 1 x OG Kush x OG Kush auto

  • Autor wątku Usunięty 75795
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
U

Usunięty 75795

Guest
Witam
Na wstępie chciałbym się przywitać jako nowy użytkownik forum :) Jest to moje pierwsze podejście do jakiejkolwiek uprawy indoor i postanowiłem zdać z niej relację, oczekując, że przy okazji dostanę jakieś wskazówki od bardziej doświadczonych kolegów ;) Bez zbędnego gadania...
- rośliny : OG Kush x OG Kush auto [półautomat]
- box : 41x39x60cm, stara szafka wyłożona kocem termicznym
- oświetlenie : 4 x LED 18W 1800lm 3000K (chwilowo jeden LED został zastąpiony CFL 23w 1500lm 3000k)
- medium : ziemia uniwersalna ph 5,5-6,5 i perlit w proporcjach 2:1
- wentylacja : wentylatory komputerowe wtłaczający/wyciągający 80mm/120mm
- nawozy : biohumus na weg wg. zaleceń producenta (jeszcze nie wiem, który wybrać), w przyszłości dokupię coś na flo
- odmiana : Outdoor OG Kush od Bulk Feminised Seeds (głównie indica)
- ogólne : roślinka zostanie w przyszłości przesadzona do docelowej donicy
- trening? : mainlining

[DZIEŃ 1.]




Roślinka wybiła się wczoraj popołudniu, ale dopiero dzisiaj pokazały się listki. Siedzi w boxie z grejpfrucikiem, który zostanie wyniesiony z boxa na zewnątrz. Póki co, z braku kasy nie mam możliwości kontrolowania wilgotności w boxie (na dnie leżą mokre ręczniki + nalałem wody do nakrętek, co jest widoczne na zdjęciu).
Liczę na waszą aktywność, z fartem ;)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Na ile szczytów trenować planujesz?
 
U

Usunięty 75795

Guest
Planowałem 8 szczytów (box może wydawać się niski, bo donica jest na 14cm podwyższeniu z puszek po orzeszkach)
 
U

Usunięty 75795

Guest
[DZIEŃ 2.]


Roślinka nie siedzi już pod folią. W boxie było zdecydowanie zbyt sucho, więc pozwoliłem sobie na usunięcie wentylatora wtłaczającego. Mile widziane sugestie i uwagi.
 
U

Usunięty 75795

Guest
[DZIEŃ 3.]


Rośnie sobie i nic ciekawego się nie dzieje. Dostawiłem więcej pojemników z wodą w celu zwiększenia wilgotności powietrza oraz zamontowałem wentylator mieszający 80mm.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siadam i zaglądam <coolpalacz> Dał bym bucha.. ale jeszcze nie mogę.. Zapraszam do swojej fotorelki :D
 
U

Usunięty 75795

Guest
[DZIEŃ 4.]




Dokupiłem w końcu czwartego LED'a i CFL poszedł w zapomnienie. Korzenie uciekają z doniczki, więc będę musiał poszukać nowej. Powinienem powiększyć wlot powietrza?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Cześć! Pozwoliłem sobie edytować pierwszego posta w celu powiększenia zdjęć. ;) Super, że założyłeś schludną fotorelację oraz że masz zajawkę na robienie fotorelacji, jednakże nie o to niej chodzi, żeby wrzucać codziennie zdjęcia. Wiem, pierwsze dni życia rośliny są ekscytujące, ale codzienne zdjęcia siewek niezbyt pasjonują obserwatorów. Pomijając już kwestię regulaminu, który jak mam nadzieję przeczytałeś, to myślę, że jak upublicznisz zdjęcie co kilka dni, to postępy w uprawie będą bardziej widoczne i przyjemniej będzie się oglądało Twoją fotorelację. Zasiadłem w pierwszym rzędzie, ciekawi mnie ten półautomat.

Regulamin działu "Rośliny użytkowników" - PRZECZYTAJ ZANIM ZAŁOŻYSZ FOTORELACJE!! napisał:
Częstotliwość aktualizacji:
Nie należy umieszczać zdjęć co kilka dni gdzie zmiany/różnice są niewielkie (oczywiście pomijając problemy, choroby). Jednocześnie aktualizacje muszą być przeprowadzone przynajmniej raz w miesiącu. W przeciwnym wypadku mogą zostać przeniesione do działu Nieukończone.
W każdej aktualizacji powinien być umieszczony wiek rośliny - z rozróżnieniem na VEG/FLO

Też pstrykam niemal codziennie foty roślinom, wrzucam je do galerii, żeby widzieć postępy, taka forma dziennika, ale udostępniam te co ciekawsze.
 
U

Usunięty 75795

Guest
[DZIEŃ 12.]





02 kwietnia roślina trafiła do większej doniczki. Jak widać korzenie ładnie się rozrastają. Martwi mnie jedynie jej wielkość. Mam nadzieję, że na dniach się odbije.
 

GreenBlues

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
55
Buchów
0
Życzę udanych plonów i przyjemności z codziennego obserwowania :spalony: Będę śledził na bieżąco tą fotorelke ;)
 
U

Usunięty 75795

Guest
[DZIEŃ 16.]


Wczoraj roślince zaczęły schnąć końcówki liści, a dzisiaj są już brązowe. Wydaje mi się, że to pierwsze oznaki niedoboru potasu. Nie wiem co mam robić. Pomocy ;_;
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Lałeś jej już coś może? Tego biohumusa?
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
A który kupiłeś, ten 100% organic czy mieszany z mineralnym?
 
U

Usunięty 75795

Guest
21.jpg

Producent twierdzi, że 100% naturalny
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół