nasiona marihuany

Rzyganie po jaraniu

Wyszukiwarka Forumowa:
T

tym3k89

Guest
3 razy rzygalem jak bylo jaranie raz na wladku raz z alko i raz po jakims gownie po którym na dnie worka zostało cos za***iscie twardego jak jakis piasek.nigdy wiecej.nawet jak spalilem 4g sam w 2 godz:)wiem co mowie.
 

bobsk8

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2006
Postów
91
Buchów
0
JA raz żygałem jak miałem stuff jeszcze nie wysuszony, a drugi raz jak na fazie zjadłem 2 czekolady wedla 180g z całymi orzechami :puker:
 

bejos

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2006
Postów
101
Buchów
0
hehe jak dobry towar to to możliwe ja np. po jaraniu nawet jak nie moge sie ruszyć nie chce mi siężygać ale jak nawet 1 piwo wypije i się zbakam to żygam więc nie mieszam alko z ziołem
 
D

Di-O

Guest
u mnie w skladzie jeden ziomek jest ktory prawie zawsze zyga jak zlapie z kilka buchow ;/ tyle ze nie od razu tylko po jakichs 2 h : |
ja tego nie rozumiem ;p widac nie kazdy moze palic ;p
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
fajnie jest czasami zaj***ć spawa :farao:
 

AdamusAD

Member
Rejestracja
Wrz 22, 2006
Postów
9
Buchów
0
Niedawno paliłem z kumplami weed bardzo mocny nie pamiętam odmiany. Zjaralismy wszystko, co mięliśmy około 5g nie pamietam dokladnie :p szło po kolei wiaderka bootla patent i joint. Normalnie to była moja najmocniejsza Copa tak się uwaliłem ze nie mogłem się podnieść z lóżka. Jak już poszłem do domu to wstąpiłem do kuzynka piętro niżej jak tylko wszedłem do domu normalnie tak z znienacka wyżygalem się sama żółcią zero jedzenia sama żółć heh nie wiem jakim cudem ale to było dziwnie heh. :bounce:
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
raz zygalem wlasciwie po smiesznej ilosci czul;em ze moge wszystko a tu pach smieszna ilosc bo giet na 4 i prach poszedlem do sql wygladalem jak smeirc az wszatie bleeee nie polecialo za duzo ale poczulem sie lepiej niewiem od czgeo to zalezy innym razem zjaralismy w 4 5g w przeciagu 4 h i wszystko bylo wporazdku pod komin :D
 

Prociu

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2006
Postów
46
Buchów
0
mi sie zdarzyło zrzygać dwa dni temu, spaliłem 3 gramy i po krótkim czasie modliłem sie nad kiblem :bounce:
 

porto

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 14, 2006
Postów
599
Buchów
0
ja pawiowałem jak było za dużo np 1l wódy na 3 na szybkiego do tego mieszanka z plaonym cukrem, sprubujcie :thumright: a potem jak ściągnołaem kilka buchów to amba fatima.
ale tak myśle ogólnie jak się żyga po samym jaraniu ( na swoim przykładzie) stwierdziłem że to jest przechodzenie organizmu w wyższe stadia gfdzie organizm uodparnia się bardziej
na początku mogłem zaj***ć pawia po 2 strzałach a po jakimś roku i 2-3 pawiach następny rok jarałem jak smok dzień w dzięń kilka razy i nic, choćbym chciał to nie dało by rady
 

Galacty

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
119
Buchów
0
ja zygalem bardzo niedawno jak z haszem zmieszalem fajki mentolowe
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
to przez szlugi mentolowe to najgorszy wybor do ganji najlepiej palic czyscioche i tak :)
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
w sumie mentolowe fajki nie sa zle ale laczac je z Mj wychodzi niezbyt dobra smakowo mieszanka :)) najlepiej Bluncik z czystego :))
 

drexter

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2006
Postów
131
Buchów
0
zygalem 3 razy .ZXygac mi sie chce jak przy paleniu polkne chmure wtedy to mnie tak na cisnienie bierze ze ku**a mac (rozpie****a mi zoladek :farao: ) :pr: :flower: :queen: :queen:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół