nasiona marihuany

Rzyganie po jaraniu

Wyszukiwarka Forumowa:

indain

New member
Rejestracja
Cze 8, 2006
Postów
1
Buchów
0
zyganie tylko ze jesli zlapiesz tzw. zamułe czy wkrecisz sie jakos nieciekawie, ze wlasnie brzuch boli itp. fazy - tak mialem za 1 razem
 
J

Jose

Guest
Nie wiem jak się spawa puszcza bo paleniu i mam nadzieję że nie będę miał okazji przekonać się o tym. Trudno powiedzieć jaka jest tego przyczyna bo specem nie jestem.
Może dobre przygotowanie fizyczne i wyzbycie się ogromnych ilości jedzenia mogłyby pomóc. Zasada jest prosta---nie jesz nie masz czym spawać (wiem że to bardzo trudne nic nie jeść)
 
L

Legalize_Ganja

Guest
ja dwa razy żygnąłem po jaraniu... ale zawsze z butli wtedy kurzyłem :queen:
Raz u mnie na chacie i raz na moich urodzinach w takim lasku z kumplami :joker:
Ale byłem za***any wtedy jak pies :jocolor: :rendeer:
 

rudy

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2006
Postów
70
Buchów
0
ja raz po jaraniu zygalem jak kumpel dobrego gibona skrecil i juz sie za***alem ostro a potem bongo i po 2 buchu z bongo poszedl haft
ps teraz tez jestem nastukany :queen:
 

kkrriiss

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2006
Postów
46
Buchów
0
Kiedys u kumpla walilismy wiadra pozniej on zamowil pizze pozniej znowu wiadro i zapchalem mu zlew zygami. pol godziny zajeło mi pozniej odepchanie go. wszystko ***ało zygami
 
M

marley16

Guest
Ahhh.. U Furiego impressska.. Pamiętam ten Twój stan Krisss
To jest moc człowieka z osiedla..
Ja również wymiotowałem po skunie.. Chawtowałem kilka razy, spałem 2h u Krisa na klatce.. To była moja najgorsza faza.. <nastukawszy>

Pzdr dla Reymonta City :bounce:
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
hehe ja pale 10 lat z tego 8 bez przerw i moglbym powiedziec dzien w dzien i nigdy mi sie nie zdazylo zygac:) hehe slabe banie mata eloelo:)
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
mi sie jeszcze nie zdazylo :puker: po bakaniu ale moge powiedziec ze 2 razy bylem bardzo blisko :queen:
 
G

giboon

Guest
ja jeszcze ani razu, ani po trawie, nawet jak wodke (duuuze ilosci) mieszalem z browarami... nic :)

a najwiekszy hardcore to jak zjadlem platki na mleko z wodka... tez nie wymiotowalem, jestem inny :)

ale kolezance sie zdazylo :smurfin:

pozdro upaleni :D
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Mi się tylko raz zdarzyło. W Gdańsku na Sylwku, balowaliśmy od rańca. W chój alko, pigóła, jakieś 10 g haszy na dwóch (w ciągu dwóch dni spaliliśmy 45 g :lol:). Oczywiście nie od razu, tylko przez cały dzień. Gałka szła co jakieś 5-15 min. i kielichy co jakiś czas. Z początku ciężko było, a wieczorem byłem już u szczytu przepicia / przepalenia, po soczystym pawiku i kreseczce powróciłem do świata żywych :D.
 

dadus

Member
Rejestracja
Cze 29, 2006
Postów
11
Buchów
0
mi sie też nie zdażyło nigdy żygać po bace acz miałem kiedyś taki moment że wziołem bucha łyka nalewki z gwinta i znów bucha a potem gdy juz wypusciłem dym wyzygałem teżtego ostatniego łyka nalewki od teg oczasu nie pije nalewy z gwinta
 

yanek

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2006
Postów
78
Buchów
0
Ja bylem blisko puszczenia spawa tylko jak palilem jointy z tytexem (jako ze nie pale szlugow). Jak jaram czystą to nie ma problemow.
 

xprotect

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
47
Buchów
0
ja kilka razy żygłem po jaraniu.. z 7-8 ;p ale już "mi przeszło" mialem taki okres żygania :p oczywiście tylko jak zamulałem :p
 
T

tym3k89

Guest
jestescie po***ani:)


nigdy nie pozygacie sie od jarania.NA PEWNO (jest to potwierdzone)



jak palicie wc kaczke od jakiegos kondoma to sie nie dziwcie




moze sie zdarzyc jak łączysz z władkiem lub alko





ku**a!!!!!
 
B

blancik

Guest
tym3k89, to ty jesteś po***any, że ty akurat nie żygaleś nigdy to nie znaczy ze inni tego nie robili, więc niewyzywaj nikogo od po***ów. Tacy agresorzy jak ty niesą tutaj potrzebni, więc pilnuj się troche mlodzieńcze i spuść z tonu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół