nasiona marihuany

Rzyganie po jaraniu

Wyszukiwarka Forumowa:
T

tiger

Guest
witam niebende opisywał jakich to faz niemialem ale jedno mnie zastanawia czy to normalne ze czasami sie zdaży pożygac po paleniu?? mi się to juz zdażyło 5 razy... i wcale to do przyjemnoci nie nalezy...

niewiem czy spowodowane to yblo nadmiarem palenia czy tez dodali do trawy jakiegos swinstwa
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Raz miałem takiego kata ,że chłopaki spalili szkło na trzech i dwóch z nich rzygało a trzeci miał z nich breche maks.ja po tym dzinksie miałem pare minut ciemno przed oczami
 

ANONIM :)

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
157
Buchów
0
bhuaha koles zyganie po stafie nie zalezy od dilera:) tylko poprostu chłopak sie przejarał zaduzo złapał machów.Postaraj sie na przyszłosć złapac mniej chmurek niz wczesniej jak zygałes, :bball: :bball: :bball: :bball: :bball:
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
juma ja jeszcze nigdy nie zygalem po paleniu a chmury ciągne do zapełnienia dymem ostatniego pęcherzyka płucnego ;] Amatorka ! :geek:
 

ziołolek

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
50
Buchów
1
Żyga się najczęściej wtedy gdy się przejara. Ja osobiście nigdy nie żygałem po paleniu, ale dwóch moich kupmli właśnie żygało po przejaraniu się.
 
S

Scoin

Guest
Szczerze do teraz nie wiedziałem że po bakaniu można żygać ale widocznie można... hehe mam naidzieję ze nigdy to u mnie nie nastąpi.
 
H

haszyszekk

Guest
TO dziwny przypadek, bo ganja zazwyczaj powoduje efekty odwrotne... nie można sie pożygac, nawet jak sie coś wkłada w gardło (dobry patent na dentyste, ale jak skuma ze jestes zjarany moze cie wywalić ;))... To mogłabyć wina stuffu... jak sie chemii do zielonego zapakuje dużo to można zejść... co dopiero żygać :pale:
Jak ktos ma eko stuff z własnej hodowli to moze i 10 gietow wyjarać i nic mu nie będzie... ale jak wyjara chemii polowke to ma problema :sunny: pzdr
 

Radzio

Active member
Rejestracja
Mar 27, 2006
Postów
27
Buchów
0
jak sie chemii do zielonego zapakuje dużo to można zejść... co dopiero żygać

To jest prawda
 
D

delete

Guest
ja to osobiscie ani razu jeszcze nierzygalem po jaraniu raz tylko sie jakos zle poczulem ale mysle ze to taka faza nadeszła ze sobie sam wkrecilem i polozylem sie i zasnolem heh
 

wilkustaf

Member
Rejestracja
Mar 22, 2006
Postów
22
Buchów
0
Moim zdaniem to jest tak ze jak ktos zjara jakas wieksza ilosc to sobie potem wkreca ze go np. brzuch boli i czuje sie coraz gorzej az sie :puker: . ale to sa tylko wkrety.
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Co wy gadacie ja kiedyś jednego shota za***ałem i żygałem i się śmiałem :/ Dziwne uczucie no ale cóż raz na 4 lata może się zdarzyć :) Jak w ziolku jest chemia to wtedy zygasz. Po przejaraniu zadko kiedy sie zyga.
 
W

wodnikSz...sz..

Guest
ja nie zygalem ale jaka pompe mielismy z kumpla o poezja...sciagna kilka maszkow i mowi ide sie wyzygac poszedl wrocil siada na kanape(chyba nie zygal) za chwiel siedzi taki zejbany wszyscy brechaja a on mowi ide jeszcze raz ale wsadze palce.poszedl wrocil juz zadowolony siedzimy brechamy z telewizora kumpla (bo ma takie smeiszne dwie antenki :p)...potem kumpel mowi ide sie wysrac a on zrozumial ze tez zygac i drze piz*e do niego to wsadz palce...lepiej idzie :p normalnie sie poskladalismy na kanapach a co do tematu to mysle ze to czy zyga czy nie zalezy od czlowienia...mi i wiekszosci moich kumpli nie chce sie pawiowac ale jeden zyga prawie na kazdym klimacie...ale to dobrze mamy taka pompe ze szok i on tez sie brecha :p bez niego nie bylo by tego samego klimatu :silent:
 
T

tiger

Guest
żyganie po paleniu jest poprostu przepie****one... chyba niema gorszej zeczy... :farao:

wydaje sie czlowiekowi ze żełądek wypluje... to nie to samo co po alkocholu... po alku cie ***nie pozygasz z 30 min i idziesz w kimono... a po paleniu żygasz i żygasz nieraz 2 godziny ... niema czy żygac ale dalej sie chce

prze***ane uczucie i tyle...

nigdny nie pale więcej niż 3-4 pożądne buchy... chyba ze towar słaby to byje sie kolejną...
raz po 3 poprostu żygałem rozwaliło mnie totalnie
 

ziołolek

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
50
Buchów
1
U mnie był taki przypadek ze paliliśmy w trójke, i jednemu kumlowi się zachciało żygać, no i się zbełtał, a drugi co się we wszystko łatwo wkręca, wkręcił sobie że tez mu sie zachciało i się wyzygał. Jak widać wkręcić w żyganie też się można.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół