nasiona marihuany

Outdoor z ak47

Wyszukiwarka Forumowa:

Baxsa

Member
Rejestracja
Paź 9, 2018
Postów
7
Buchów
0
Cześć, planuję zrobić outdora z gościem ak47, tak między 4-6 sztuk, aczkolwiek jaką konkretnie odmianę wybrać? Chodzi o automaty.
Dodam że glebę będę miał uniwersalną wymieszana z perlitem gdzie donice bądź kubelki będą wkopane w ziemię, moim zdaniem będzie tak bezpieczniej.
Kolejne pytanie brzmi odnośnie nawozów, czy na tyle roslinek warto iść w biohomusa i planton k? Czy coś jeszcze dodać bądź kupić coś "pro"?
Dziękuję z góry za wszystkie podpowiedzi.
 

Mdk

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2018
Postów
80
Buchów
0
Azofoska+ Nawóz uniwersalny bez azofu podlany wodą z mała dawką biohumusa i będzie git, jeszcze burze kwiatów możesz spróbować na flo, jak masz kase to kup pk 13/14 i booster jakiś,może być od canny
 

mlynu345

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2018
Postów
52
Buchów
0
nie kupuj nic "pro" bo szkoda hajsu
mikoryza, obornik granulowany i jeszcze biohumusa kupisz a na flo siarczan potasu + zrób gnojówke ze skórek banana i sikalafą
 

probot

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2016
Postów
40
Buchów
0
Wszystkie wyżej odpowiedzi są idealne jeśli ktoś chce przenawozić od początku automaty. Odmiany obojetnę, najlepiej od polskich mistrzów robienia nasienia.

Ziemia uniwersalna z perlitem + dolomit. Mikoryza na start to dobry pomysł. Po 14 dniach podlej biohumusem. Na flo polifoska lub pk. Zacznie kwitnąć to oprysk topsinem. Po 10 dniach ponowny. Nie zapomnij o snacolu. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:

Baxsa

Member
Rejestracja
Paź 9, 2018
Postów
7
Buchów
0
Ziemia uniwersalna z perlitem + dolomit. Mikoryza na start to dobry pomysł. Po 14 dniach podlej biohumusem. Na flo polifoska lub pk. Zacznie kwitnąć to oprysk topsinem. Po 10 dniach ponowny. Nie zapomnij o snacolu. Powodzenia!

Tak myślę właśnie zrobić, ziemia uniwersalna + perlit + dolomit + właśnie ta mikriryza w granulkach, ale teraz nasuwa mi się jedno pytanie, czy mam mieszać to wszystko dodatkowo z azofoska czy odpuścić i później podlewać jedynie biohomusem?

---------- Post Zaktualizowany 10:45 ---------- Data pierwszego postu 09:42 ----------

Nie mogę coś z poziomu telefonu edytować swojej poprzedniej wypowiedzi a więc jestem zmuszony tutaj napisać, moje pytanie było głupie bo przecież azofoska i mikroryza się wzajemnie wyklucza a więc tego nie zrobię, dam do ziemi samą azofoska bo już mam zakupioną.
 

mlynu345

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2018
Postów
52
Buchów
0
a kto mu każe nawozić rośliny na początku ich wzrostu? rośliny się nawozi jak są głodne albo profilaktycznie
 

probot

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2016
Postów
40
Buchów
0
Jak masz tą azofoskę to możesz kilka ziarenek dosłownie dorzucić, ale jak masz specjalnie kupować na 4 planty całe opakowanie to chyba bezsensu. To co w ziemi plus biohumus wystarczy w zupełności na tak krótki weg.
 

Baxsa

Member
Rejestracja
Paź 9, 2018
Postów
7
Buchów
0
Ok, w takim razie tak zrobiłem, dzięki za odpowiedzi. Piona ✋
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół