nasiona marihuany

Out pierwszy raz ;)

Wyszukiwarka Forumowa:

ka9

Member
Rejestracja
Mar 28, 2019
Postów
15
Buchów
0
Witam zaczynam przygotowania na out i tutaj już trochę poczytałem lecz chce się upewnić czy aby wszystko będzie dobrze.
Więc tak
1 Miejscowa jest w lesie gdzie była wycinka drzew i są już posadzone młode drzewa iglaste na ok.3
50-90cm mają w różnych miejscach. Więc wątpię aby tak ktoś chodził itp.
Chce posadzić krzaki które będą mieć 1m wysokości Max 130cm więc chyba automaty będę najlepsze ? Czy może lepiej pół automaty ?

2 Nie chce często chodzić na spota i się pokazywać tam. Więc ziemię chce aby była już w miarę dobra plus z nawozami w tabletkach, perlit, dolomit. I tutaj co byście mogli jeszcze polecić ? bat guano i palm ashes ?
Ziemię jaka możecie polecić ? Light Mix wystarczy czy lepiej zainwestować w coś innego ? Krzaków chce w sumie zarzucić z 50-100 więc wyjdzie tego trochę.

3 Jakie odmiany polecacie ? Chodzi mi aby był dobry zbiór i w miarę dobra moc. I czy lepiej w moim przypadku automat czy półutomat ?

4 Na zwierzynę chce anit-bissain kupić, chyba że polecacie coś lepszego ?
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
1 jeżeli wiesz ze nikogo tam nie ma i nie będzie to możesz podjąć ryzyko, ale wiem z doświadczenia ze często kłusownicy i leśniczy zaglądają tam w te drzewka ps. Prawie przy każdym takim lasku jest droga ktora przecina te igłaki wiec zastanow się czy zapach nie dotrze do drogi, może być ruchliwa
Jeżeli celujesz w sezonowe odmiany to odbij z ta miejwcowka bo przy październiku na pewno kogoś tam zaniesie
2 ziemia może być kupiona dobrej jakości lub zwykła za 5-10zl za 50l ważne żebyś wczesniej przygotował spota z dolomitem i bat guano bo one muszą mieć czas na przegryzienie się, musisz poczytać i zobaczyć co odpowiada twojemu portfelowi aqua żel tez polecam kupić jak nie chcesz zagladac tak często z wodat
3 dobre odmiany to wszystkie pozycje od grześka GGS, mogą tez być dutch passion, popatrz na fotorelki i zobacz jaka odmiana będzie cie onteresowala, jeżeli celujesz tu w wysokość to polecam ggsa polautomaty i ominiesz grzybiarzy wiec + dla nas,
4 na zwierzyne jest dużo preparatów, każda wygania inna zwierzyne ja poleca m hukinol, zawieszasz na wysokości 2m i nie miałem ani jednego dzika w okolicy
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
1.mlode iglaki i wszystko w temacie :)

bo napewno ich nikt nie pilnue
 

ka9

Member
Rejestracja
Mar 28, 2019
Postów
15
Buchów
0
1.mlode iglaki i wszystko w temacie :)

bo napewno ich nikt nie pilnue

Wiem o co Ci chodzi Ale ich na ilość tam wyciętych drzew jest bardzo bardzo.malo. Jakie kolwiek ślady tam są bardzo stare i nawet nie wiem czy nie z czasów ścinki. Drzew jak na obszar ścinki jest bardzo mało tych młodych w dodatku są porozrzucane w różnych miejscach A nie w rzędach więc co myślicie ?

---------- Post Zaktualizowany 20:42 ---------- Data pierwszego postu 20:39 ----------

Dodam jeszcze że to nie są typowe choinki lecz zwykle drzewa itp.
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Miejscu uwa po mojemu chu**wa nie nadająca się w ogóle do siewu czegokolwiek . Spot podstawa a plany odrazu wielkie. Poszukaj konkretnego spota a nie w lesie bądź koło .
 

ka9

Member
Rejestracja
Mar 28, 2019
Postów
15
Buchów
0
Miejscu uwa po mojemu chu**wa nie nadająca się w ogóle do siewu czegokolwiek . Spot podstawa a plany odrazu wielkie. Poszukaj konkretnego spota a nie w lesie bądź koło .

Tylko u mnie problem s tym że wszędzie do okoła w w promieniu 80km są pola uprawne i ciężko znaleźć coś innego wartego uwagi dla tego musiałem iść w las bo innej opcji nie było
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół