nasiona marihuany

Biocanna plus witaminy

Wyszukiwarka Forumowa:

ka9

Member
Rejestracja
Mar 28, 2019
Postów
15
Buchów
0
Witam, posiadam cały zestaw od Biocanna. Aktualnie jestem na fazie kwitnienia 2/3tydzien. Stosuje bioboost i bioflores, co byście polecili Jeszce aby owoce były jak bardziej masywne ? Myślę dodać pk13/14, lecz może możecie doradzić coś innego ? Cena nie gra roli za bardzo. Po prostu chce mieć olbrzymie topy ;) mam hps 600w.
Oraz czy polecacie jakieś witaminy do tego ? Czy jest je sens teraz dodać ?
Pozdrawiam
 
U

Usunięty 65798

Guest
yo, robisz na biocannie i chcesz wrzucac mineralne pk13/14? bez sensu, lepiej zrób sobie pk z bananów albo kup od biotabs pk.
 

ka9

Member
Rejestracja
Mar 28, 2019
Postów
15
Buchów
0
Dla tego wolałem się upewnić i uzyskać fachową odpowiedź.
Jeden lub dwa banany wystarcza ? Czy jest jakiś zamiennik pk13/14 który mogę kupić zamiast się bawić i samemu robić ?
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
yo, robisz na biocannie i chcesz wrzucac mineralne pk13/14? bez sensu, lepiej zrób sobie pk z bananów albo kup od biotabs pk.

Ja laczylem organiczne z mineralnym i nic złego się nie działa a działało prawidłowo.
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Proporcje jak ja producent zaleca czy inaczej ?

Ja mam 4.5 tydzień flo więc leje po całej dawce na 1.5 litra wody tak więc w twoim przypadku dał bym po połowie dawki na początkek. Natomiast zauważyłem że posiadasz BioCanna Boost który też jest bardzo dobry.
 

ka9

Member
Rejestracja
Mar 28, 2019
Postów
15
Buchów
0
Ja mam 4.5 tydzień flo więc leje po całej dawce na 1.5 litra wody tak więc w twoim przypadku dał bym po połowie dawki na początkek. Natomiast zauważyłem że posiadasz BioCanna Boost który też jest bardzo dobry.

Od początku kwitnienia to dawałeś ?

---------- Post Zaktualizowany 09:44 ---------- Data pierwszego postu 05:31 ----------

A co byście polecili z organicznych aby dać kopa roślinom na większe i masywniejese kwiaty? Bo w tym akurat pojęcia nie mam

---------- Post Zaktualizowany 09:48 ---------- Data pierwszego postu 09:44 ----------

Bat guano plus Palm Tree Ashes będzie dobrym połączeniem ? I czy to mam rozpuści w wodzie i podlać rośliny tym ?
 
U

Usunięty 65798

Guest
Ja laczylem organiczne z mineralnym i nic złego się nie działa a działało prawidłowo.
[MENTION=89817]Nunuhny[/MENTION] i co paliłeś ten syf mineralny, smakowało?
Od początku kwitnienia to dawałeś ?

---------- Post Zaktualizowany 09:44 ---------- Data pierwszego postu 05:31 ----------

A co byście polecili z organicznych aby dać kopa roślinom na większe i masywniejese kwiaty? Bo w tym akurat pojęcia nie mam

---------- Post Zaktualizowany 09:48 ---------- Data pierwszego postu 09:44 ----------

Bat guano plus Palm Tree Ashes będzie dobrym połączeniem ? I czy to mam rozpuści w wodzie i podlać rośliny tym ?

No to ci napisałem organicznie: kup sobie pk od biotabs albo zrob z bananów... Możesz jeszcze melase stosować lub miód to powinny być lepsze w smaku topki. A Najlepsza jest 2-3 tyg przed kosą sama woda na puchnięcie.
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
[MENTION=89817]Nunuhny[/MENTION] i co paliłeś ten syf mineralny, smakowało?

Jeszcze nie paliłem zostało jakieś 3/4 tygodnie kwitnienia, aktualnie przestałem podlewać nawozami bo sama woda z kranu jej wystarczy. Co do zapachu powiem że jest świetny.
 

ka9

Member
Rejestracja
Mar 28, 2019
Postów
15
Buchów
0
A Co powiecie o melasa na ostatnie dwa-trzy tygodnie kwitnienia przed ścinką ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
A Co powiecie o melasa na ostatnie dwa-trzy tygodnie kwitnienia przed ścinką ?

Dawanie czegokolwiek po za czystą wodą w tym okresie to zamach na jakość. Melasa podawana pod koniec sprawia że zioło ma mega charakterystyczny słodko-mdławy posmak który niektórzy(ci co nigdy dobrze zrobionego palenia nie jarali) utożsamiają z poprawieniem smaku. Podobnie smak zmieniają boostery, które w większości są zrobione właśnie z melasy.
Za to w pierwszych 2/3 -3/4 okresu kwitnienia jak najbardziej, na pewno dawka cukrów pomoże namnożyć się pozytywnej mikroflorze w glebie. Po za tym melasa ma nieco składników pokarmowych które podkarmią samą roślinę. Byle nie przesadzać, bo roślina pobierając cukry dostarczane z zewnątrz zużywa na to więcej energii niż jest w stanie z nich uzyskać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół