nasiona marihuany

Tajemnicza konstrukcja

Wyszukiwarka Forumowa:

Jim_Lahey

New member
Rejestracja
Mar 28, 2019
Postów
4
Buchów
0
Podziwiam wyobraźnię niektórych forumowiczów <joint> Będę tam prawdopodobnie w następnym tygodniu więc sprawdzę co się czai pod tym przykryciem bo przez Wasze teorie sam stałem się cholernie ciekawy co jest w środku. Jeśli teren nie jest zaminowany a ze środka nie wyskoczą zielone berety i wrócę cały to na pewno podzielę się odkryciem :) Dzięki za wszystkie sugestie i pozdrawiam!
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Podnosisz budę, a tam Toi-Toi pełny po brzegi :sunny:.
 

darkdevil

Active member
Rejestracja
Lut 2, 2019
Postów
39
Buchów
0
Czyli jednak miny, albo zamiast zielonych beretów :D czarnuchy się na Ciebie czają :)
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Jeśli teren nie jest zaminowany a ze środka nie wyskoczą zielone berety i wrócę cały to na pewno podzielę się odkryciem :)

Chyba jednak był zaminowany :)
 

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
Skoro to jest z metalu, to ktoś musiał się nieźle natrudzić żeby to tam zawieść i zbudować.
Mam nadzieję że autor tematu wróci i da znać co tam jest:pop:
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Jimy mógł zostawić zaufanej osobie na forum koordynanty, to byśmy wiedzieli gdzie Jimmy i miny leżą, no i w końcu co to za konstrukcja.

A tak na poważnie - widziałem ostatnio jak koleś robił film dokumentalny o życiu wiewiórek w lesie i siedział z kamerami w czymś łudząco podobnym.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
miałem coś takiego koło swojego miejsca, przyczaiłem gości, to ornitolodzy, siedzą tam godzinami i cykają zdjęcia dla ptaków
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
a takiego konika mają, potem oglądasz takie zdjęcia w czasopismach itp. u mnie przez prawie 2 miechy fotografowali ale tylko sobota niedziela. Każdy ma jakiegoś hopla. ale te aparaty co mają to na kilometr jajca komara można sfotografować
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Pierwszy raz slysze zeby ptaki byli ornitologami i robili zdjecia do czasopism :D
Ale kazdy ma jakiegos hopla :)
 

GApcioG

Active member
Rejestracja
Gru 3, 2019
Postów
37
Buchów
0
Panowie ,grałem swego czasu w taką gierkę The Hunter ten nowy i tam można było podobne zabudowania stawiać ,tak jak koledzy poprzednicy pisali. To jest taka a la ambona.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Panowie teraz już wiadomo co to było, tajemniczy rozpylacz virusa covi 19 , postawiony potajemnie przez Chińczyków.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół