nasiona marihuany

Tajemnicza konstrukcja

Wyszukiwarka Forumowa:

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Jak dla mnie ewidentnie zasłona myśliwego który poluje na zwierzynę a nie ma ambonki. Ewidentnie wschód polski :) jestem sam myśliwym i robiłem takie rzeczy w terenie gdzie nie mam ambonki. Jest w okolicy pasnik? Slup z solą lub czym innym ns górze?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Czyli mysliwy.
Nastepnym razem jak tam bedziesz, to pusc te konstrukcje z dymem.
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
I niech naszczy na barachło .
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Na Ukrainie też takie mieli a później zielone ludziki zajęły Krym :)
 

Jim_Lahey

New member
Rejestracja
Mar 28, 2019
Postów
4
Buchów
0
Jak dla mnie ewidentnie zasłona myśliwego który poluje na zwierzynę a nie ma ambonki. Ewidentnie wschód polski :) jestem sam myśliwym i robiłem takie rzeczy w terenie gdzie nie mam ambonki. Jest w okolicy pasnik? Slup z solą lub czym innym ns górze?

Skąd wniosek, że to wschód polski? oczywiście nie potwierdzam i nie zaprzeczam ;) z tego co wiem w okolicy jest kilka ambon, dwie widziałem po drodze. Jeśli kojarzysz temat to możesz powiedzieć coś więcej na temat aktywności myśliwych w takich schronach? to znaczy czy często je odwiedzają, badają okolicę przed polowaniem i tym podobne szczegóły, które mogą mieć wpływ na ewentualne odnalezienie spota?

Oczywiście dzięki za wszystkie uwagi i podpowiedzi, wezmę je pod uwagę :)
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Skąd wniosek, że to wschód polski? oczywiście nie potwierdzam i nie zaprzeczam ;) z tego co wiem w okolicy jest kilka ambon, dwie widziałem po drodze. Jeśli kojarzysz temat to możesz powiedzieć coś więcej na temat aktywności myśliwych w takich schronach? to znaczy czy często je odwiedzają, badają okolicę przed polowaniem i tym podobne szczegóły, które mogą mieć wpływ na ewentualne odnalezienie spota?

Oczywiście dzięki za wszystkie uwagi i podpowiedzi, wezmę je pod uwagę :)

No ja niedawno zrobiłem spota niedaleko ambony wykopałem dołki pozniej pomaskowałem je okazało się że ktoś tam był i odkrył wszystkie dołki do tego scieżek dużo wokół było także chodzą często jedną ambone roz***ali i postawili sobie nową bliżej mojego spotu żal :D
 
Ostatnia edycja:

probot

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2016
Postów
40
Buchów
0
Zrzut wojskowy. Sprawdz lepiej czy nie chodzisz po poligonie. A jeśli mieszkasz przy granicy to zgłosiłbym to do straży granicznej.
Ewentualnie zerknij na mapy ostatnich ćwiczeń wojsk nato, mogli zapomnieć o tym. Tak czy tak, zgłosić bo jeśli chodzi o wzór maskowania to nasi takiego nie używają.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Zrzut nie bo Jimmy pisał,że jest wkopany w glebę. Najbardziej prawdopodobne,że to myśliwych. Mało im ambon to jeszcze pudła stawiają.
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
może ten zrzut się wbił w ziemie, panie weź pan już to roz*** i zobaczmy wszyscy co tam jest... :) <lol>
 

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
Teraz jak się dobrze przyjrzałem wnikliwie przenikliwie i dogłębnie to po prawej stronie nad ziemią widać jakby takie zaślepki - okienka coś w tym stylu co by potwierdzało tezę o myśliwych do tego jeszcze te kiepskie chwasty uczepione z boku.
Zalecam następny spacer z breszką czyt. łomikiem i otwarcie oczywiście aparat fotograficzny proszę też zabrać. Jakby ktoś cię nakrył to masz 2 strony postów z rożnymi wymysłami wybierz najchujowszy i wezmą cie za popaprańca i zaproszą na następne polowanie razem :))

sssssssssss.png
 
Ostatnia edycja:

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Ja jestem taki ciekawski ,że gdybym to spotkał to nawet łopatą bym to otwożył albo kamieniem rozpie****ił. Wracaj tam mordo i pokaż co to jest !
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Zrzut wojskowy. Sprawdz lepiej czy nie chodzisz po poligonie. A jeśli mieszkasz przy granicy to zgłosiłbym to do straży granicznej.
Ewentualnie zerknij na mapy ostatnich ćwiczeń wojsk nato, mogli zapomnieć o tym. Tak czy tak, zgłosić bo jeśli chodzi o wzór maskowania to nasi takiego nie używają.

Chyba zrzut Twojego poroża jeżeli sam wierzysz w to co piszesz ;]
 

probot

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2016
Postów
40
Buchów
0
Kolega to rozpakuje to się przekonamy kto ma rację.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Nagrali się w PUBG i Fortnite'y i myślą, że zrzuty to coś normalnego xd
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół