nasiona marihuany

Tajemnicza konstrukcja

Wyszukiwarka Forumowa:

Jim_Lahey

New member
Rejestracja
Mar 28, 2019
Postów
4
Buchów
0
Cześć wszystkim,
mam pytanie na temat pewnej konstrukcji którą znalazłem w lesie szukając miejscówki.
Szukałem na forum czegoś podobnego i niestety nie znalazłem dlatego założyłem nowy wątek - jeśli jest a nie znalazłem to będę wdzięczny za link.

Czy ktoś potrafi powiedzieć co to jest? i kto oraz do czego może lub mógł tego używać?
W okolicy są fajne miejsca, ale przez to mam wątpliwości co do bezpieczeństwa.



Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.
 
U

Usunięty 75543

Guest
Lepiej se odpuść te miejscówki . może jakaś baza zdjecia robia dla zwierząt ?? lub dzieci se zrobiły

---------- Post Zaktualizowany 17:03 ---------- Data pierwszego postu 17:02 ----------

po za tym nie wszedzie takie coś stoi to mniejszy krąg poszukiwan :D
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Może jest tam skitrany jakiś sprzęt growera. Nie zajrzales do środka?
 

Grelson

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2018
Postów
58
Buchów
0
Chyba by mnie ciekawość zjadła gdybym nie zajrzał do środka haha :jaraczz:
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Fotograf albo myśliwy to postawił, widziałem podobne ale kopułowate. Albo jakiś rąbnięty grower założył bazę na lato.<lol>
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Dosyć duże więc wątpie żeby to było coś do robienia zdjęć może tam w środku jest jakiś sprzęt wojskowy czy coś takiego?
Ja bym zajrzał do środka gdybym napotkał to na swojej drodzę bo wygląda dosyć ciekawie :D
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
A może ktoś po prostu bawił się w survival?
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
qwa byleś metr od tego i nie zajrzałeś ,moze tam kto zakopuje zwloki,lub jaki prepers schowek , albo urodziny hitlera tam wyprawiaja ?
j/w by mnie ciekawosc zjadla :)

wpierdool tam agregat i namiot a reszte wiesz :D
 

Jim_Lahey

New member
Rejestracja
Mar 28, 2019
Postów
4
Buchów
0
Problem w tym, że nie dało się tam zajrzeć. To jest jakiś metalowy stelarz przykryty płytami (pukałem w to - brzmi jak MDF lub coś podobnego), na to naciągnięta jest ta płachta moro i przyszyta zszywkami. Co ciekawe cała ta konstrukcja jest wkopana w ziemię na jakieś 20cm (obok leży hałda ziemi - dzieci raczej tego nie zrobiły). Szukałem też informacji na forach dla leśników, myśliwych, buschcraftowców itp. no i nigdzie nie znalazłem niczego podobnego. Jeśli nawet growerzy nie wiedzą co to, to już chyba nikt nie rozwiąże tej zagadki :(
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Chyba za wszelką cenę chciałbym się dowiedzieć co jest w środku - chociaż trochę bym się cykał do tego dobierać :p
Wygląda na to że zostało postawione stosunkowo niedawno.
 

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
Meksykance zrzucili tonę koksu dla polskich zorganizowanych grup przestępczych STO PROCENT!
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
bierz piłe i do dziela :)

moze ruskie wyskocza i:farao::farao: , Pan Macierewicz mówił w jedynej Polskiej, tv Trwam ze rosjanie to juz rakietuje maja wcelowane w nas :D
Moze tam ammo maja do rakietuj :)

nie no zniszcz to jakos i pokaz co tamw srodku :)


MOze pociag zezlotem tam je
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Może zajawkowicze ASG/Paintball coś tam trzymają, sprzęt do gry w terenie pokroju jakichś osłon i tak dalej, ale to tylko luźna sugestia :)
Sam obiekt mocno intrygujący, aż trudno stwierdzić co tam się kryje.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Musisz tam chodzić czasami, zwłaszcza w weekendy może namierzysz właściciela, ja postawie na growera, a nawet na Russian farmera :).
 
Ostatnia edycja:

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Dobra chłopaki, tak naprawdę to siedziba policyjnego wydziału do walki z outdoroowcami, uważać! :-D :-D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół